سیستم هشدار پزشکی – 10 صفحه سوال شما باید بخواهید قبل از خرید

[ad_1]

سیستم هشدار پزشکی (شخصی یا سیستم پاسخ اضطراری) در دستگاه فوق العاده است که اجازه می دهد پیری بزرگسالان این فرصت را به ماندن در خانه های خود را (با خیال راحت) و باقی ماندن به عنوان مستقل به عنوان امکان پذیر است. با نگه داشتن این تکنولوژی جدید دشوار است و دانستن حق سؤال بپرسید این است که حتی سخت تر! اگر شما دیده نمی شود ما سیستم هشدار پزشکی دور شما باید آن را به اتمام و ارائه بازخورد (به خصوص اگر شما تا به حال تجربه هر یک از تولید کنندگان برجسته). امروز تمرکز بر سیستم هشدار پزشکی است که به درستی با عنوان Top 10 سوال بپرسید هنگامی که ارزیابی سیستم هشدار پزشکی. بنابراین بدون خدا نگهدار بیشتر… اینجا ما بالا 10 لیست (رول درام لطفا):

1. آیا این سیستم هشدار پزشکی کار با VOIP (صدا روی پروتکل اینترنت) خدمات تلفن? اگر شما Comcast یا Verizon کابل در خانه, شانس هستند که شما همچنین ممکن است استفاده از آنها برای شما (صفحه اصلی) خدمات تلفن. در صورتی که مورد, شما به احتمال زیاد با استفاده از VOIP طرح (فقط به عنوان ما با Vonage یکی دیگر از عمده ارائه دهنده VOIP). بسیاری از پزشکی سنتی سیستم هشدار دهنده توصیه چک کردن خود را با صفحه اصلی (VOIP) ارائه دهنده تلفن به ببینید که آیا آنها ارائه محلی 911 (و دیگر) خدمات. پس این در ذهن نگه دارید و از آنها بخواهید*. (*توجه داشته باشید: سیستم هشدار دهنده را می دانم در مورد سازگاری با عمده ارائه دهندگان خدمات تلفن.)

2. آنچه که طیف وسیعی از من هشدار سیستم ؟ بسیاری از عمده سیستم هشدار پزشکی ارائه دهندگان باید اجزای زیر گنجانده شده در خود را “سیستم”. یک ایستگاه پایه و مستقل از برخی از نوع (گردنبند – فرسوده اطراف گردن کمربند یا مچ دست سازمان دیده بان مانند دستگاه. این myHalo سیستم حتی یک سینه بند). بسیاری از آویز نیاز به برقراری ارتباط (بی سیم) با یک ایستگاه پایه است که متصل به خانه خود را خط تلفن. بنابراین شما نیاز به دانستن محدوده که آویز به ایستگاه پایه. معمولا این محدوده را پوشش می دهد بسیاری از نرمال به اندازه خانه و در محله 400-600 ، پس از نصب مطمئن شوید که برای تست کردن محدوده داخل (و خارج) ،

3. آیا کسی نصب این برای من یا من آن را خودم انجام? بسیاری از تولید کنندگان فروش/نمایندگان بازاریابی است که به خانه شما می آیند و نصب/تست سيستم شما. آنها معمولا هزینه یک زمان تنظیم هزینه برای این سرویس تا سوال در مورد, است که هزینه جلوتر از زمان! اگر همه آنها این است که قرار دادن سیستم هشدار به شما اطمینان کافی وجود دارد ادبیات (on و off line) برای کمک به راه اندازی و تست. همیشه خود را تست کنید سیستم هشدار پزشکی قبل از استفاده از آن.

4. آیا من نیاز به یک خط زمین برای استفاده از این سیستم هشدار پزشکی? در اکثر موارد جواب خواهد بود اما چند استثنا وجود دارد. برای مثال MobileHelp سیستم هشدار پزشکی یک دستگاه مکانیکی است که متصل به AT&T Wireless برای استفاده در خارج از خانه (در هر نقطه تحت پوشش توسط AT&T). خود را به استفاده از آویز (کوچک گردنبند) دستگاه در اطراف خانه شما هنوز هم نیاز به یک خط زمین ، همچنین Wellcore شخصی پاسخ اضطراری سیستم دارای توانایی رابط با برخی از تلفن های همراه به گسترش طیف وسیعی از دستگاه خود را در خارج از خانه.

5. که کارکنان مرکز تماس خود را که در آن آنها قرار دارد و چه متوسط زمان پاسخ? خوب این یک بیت از یک سوال لود چرا که “برون سپاری” مراکز تماس بوده است و یک روند است که بسیاری از شرکت های بهره برداری از. رک و پوست کنده من بزرگ خدمات از مراکز تماس در سراسر جهان و تنها چیزی که شما نیاز به با احتیاط از در اینجا این است که عملکرد.

6. آیا سیستم هشدار پزشکی با دیگر خدمات ؟ برخی از سیستم هشدار پزشکی با خدمات اضافی مانند دارو یادآوری قند نظارت یادآوری و مانند آن. خوب است بدانید چه خدماتی را می توان با خرید گنجانده شده خدمات خود را, بنابراین مطمئن شوید که شما بپرسید چه گنجانده شده است.

7. چه اتفاقی می افتد اگر چیزی را اشتباه می رود با تجهیزات ؟ بسیاری از ما نفرت خواندن چاپ خوب است. من با کسی در خارج وجود دارد به عنوان خوانده شده “شرایط و ضوابط” از 5 یا 6 هشدار های پزشکی دستگاه های شما می خواهید برای ارزیابی (به من می دهد یک سردرد حتی فکر کردن در مورد که دوباره). به طوری که در ذهن من هر کسی را تشویق تصمیم گیری در یک دستگاه خاص به درخواست; چه اتفاقی می افتد اگر سیستم شما را پایین می رود ؟ آیا کسی آمد به رفع آن ؟ خواهد آنها ارسال شما یکی دیگر asap ؟ آیا شما نیاز به ارسال و ناکارآمد سیستم به عقب ؟ و غیره. همچنین یکی دیگر از نقطه… هنگامی که شما را تنگ پایین انتخاب خود را به عنوان خوانده شده چاپ خوب با نگاه کردن ضوابط و شرایط خاص ارائه دهنده در وب سایت خود را.

8. آیا سیستم هشدار پزشکی شامل “به صورت خودکار پاییز تشخیص”? سیستم هشدار پزشکی آمده است یک راه طولانی در 5 سال گذشته. امروز سیستم های پیشرفته می تواند تشخیص زمانی که یک کاربر کاهش یافته است به طور خودکار. این همه در الگوریتم های پیشرفته طراحی و توسعه توسط درخشان مهندسین و تعبیه شده به دستگاه های کوچک است که صرفه جویی در زندگی روزمره است. این هوشمند-سیستم می تواند تشخیص (در اکثر موارد) بین کسی که در واقع کاهش یافته است و زمانی که کسی تصمیم به نشستن ناگهان. “سه بزرگ” است که (در حال حاضر) ارائه به صورت خودکار پاییز تشخیص هاله نظارت بر سیستم های Wellcore شخصی پاسخ اضطراری و فیلیپس تاسیسات با خودکار هشدار.

9. من خرید این دستگاه و یا اجاره آنها را یا نه ؟ می رود پشت به من قبل از پیشنهاد در مورد خواندن چاپ خوب… پیدا کردن (جلوتر از زمان) که آیا این تجهیزات با شما است یا نه. چه اتفاقی می افتد اگر شما دیگر نیاز به تجهیزات ؟ چه اتفاقی می افتد اگر شما آسیب تجهیزات ؟

10. آنچه که من در مجموع سالانه هزینه ؟ این می شود به “برنج مالیاتی”… چقدر این هزینه در هر سال (در مجموع خروج پول نقد). گفت: به اندازه کافی.

[ad_2]