سیاست سود و حرفه ای

[ad_1]

با توجه به Columbia Encyclopedia, طب جایگزین تعریف شده است به عنوان “درمان و پیشگیری از بیماری ها توسط تکنیک های که در نظر گرفته شده توسط پزشکی مدرن غربی که از نظر علمی اثبات نشده و یا غیر مومن.” انجمن پزشکی آمریکا اساسا توسط بدن حاکم از این حرفه در ایالات متحده است. این سازمان تعریف می کند چه از نظر علمی قابل قبول است که غیر مومن. که اعلام شده است به عنوان اثبات نشده است که اغلب در نظر گرفته خطرناک است به این دلیل ساده که آن را مطابق تعریف خود را از موثر و ایمن در زمان.

آن است که بسیار خوب توافق کردند که مراقبت های بهداشتی به عنوان ما آن را می دانم در ایالات متحده امروز است به طور قابل توجهی رانده شده توسط جنبش از پول تحت حمایت از سیاست است. تاثیر شرکت های بزرگ و مگا-شرکت های دارویی در واقعی “عمل” پزشکی — از HMO-اختصاص پزشکان به بیماران مبتلا به “پزشک خود بخواهید که در مورد…” داروهای این شرکت به فروش می رساند — تاثیر می گذارد و هر کس که در برخی از زمان در زندگی خود را که به نام “بیمار است.” آما علاوه بر اینکه یک حامل استاندارد حرفه ای نیز به طور قابل توجهی درگیر در حفاظت از منافع خود را در حوزه گاهی اوقات بدون در نظر گرفتن عواقب بیماران ممکن است تجربه از آن است. در نظر گرفتن یک نگاهی به تاریخچه شکل گیری آما ارائه می دهد نشان میدهد که چگونه زمانی که منافع خود را طول می کشد مقدم بر صدا و قضاوت عمومی می تواند محروم شود به طور بالقوه مقرون به صرفه و درمان صرفه جویی در زندگی. این نشان می دهد که چگونه اراده یک فرد می تواند تعریف توسعه یک حرفه و حتی در این دوره از یک بیماری است.

در 1930 انجمن پزشکی آمریکا شد یک مرد ایده با یک مجله برای ترویج آن است. خواستار استانداردهای بالاتر در حرفه magazine عمل به عنوان یک اطلاعاتی soapbox. تاثیر آن نیست شروع به گسترش تا زمانی که موسس آن یک دکتر موریس Fishbein شروع بسیار قابل مشاهده علیه به اصطلاح حقه بازی در پزشکی است.

هری Hoxsey بود هدف مناسب برای Fishbein. تا حدودی از P. T. Barnum نوع و بدون تحصیلات رسمی Hoxsey شروع به ارائه طبیعی داخلی و خارجی برای درمان سرطان به هر کس که به آن نیاز; پرداخت آنچه شما می توانید و اگر شما هیچ پول خوب!

پدر بزرگ او یک دامپزشک توسعه فرمول. او مشاهده کرد که چگونه سرطان سينه اسب “درمان” خود را از این بیماری با خوردن برخی از گیاهان. او در ترکیب است که دانش با مبهم بومی آمریکایی درمان است. او شروع به درمان از دوستان به اثر خوب است. او کارگردانی هری به ادامه کار خود را.

Hoxsey فرمول اعتبار شد با به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از درمان سرطان در طی بیش از سی سال است. Fishbein خود مجله و آما آن را به عنوان رشد و تثبیت قدرت بی وقفه زد Hoxsey و فرمول خود را به زمین مجبور متعدد در کلینیک های سراسر به ما نزدیک است. در یک نقطه خود را در دالاس مرکز درمان بیش از 12000 بيمار! امروز وجود یک درمانگاه چپ در تیخوانا, مکزیک.

این بود که بی امان سی سال مبارزات هماهنگ توسط یک مرد که تبلیغ سوخت رشد AMA. برای نشان دادن درجه ای از آزار و اذیت که Hoxsey تحمل در یک سال به تنهایی Fishbein آغاز Hoxsey بازداشت بیش از 100 بار!

با مجله خود به عنوان یک سلاح Fishbein نصب شده حمله چه بوده است شاید در دسترس ترین و مقرون به صرفه و خود-مدیریت درمان سرطان در دسترس مردم آن زمان است. او ابزاری در مسدود کردن هر فرصتی فرمول بود نسبتا آزمایش در آزمایش های بالینی. تبلیغات تولید شده به کمک ایجاد هر دو او و مجله خود را به عنوان استاندارد حامل پزشکی و تنظیم صحنه برای AMA برای تبدیل شدن به مشروعیت بخشیدن به نهاد برای حرفه پزشکی.

پشت صحنه, اما, Fishbein و یک کنسرسیوم شد مانور به بیش از Hoxsey فرمول برای هدف گرفتن این “درمان” خارج از بازار است. Hoxsey رد آنها. آن را مدت کوتاهی پس از آن که Fishbein واقعا تبدیل شده تا گرما. چند سال بعد Hoxsey مرده بود.

به عنوان یک پست اسکریپت به Hoxsey داستان جالب اینجاست که به اندازه کافی Fishbein بود کشف شده اند به تقلب خود و بی اعتبار به عنوان یک پزشک.

داستان کامل خوانده شده مانند یک جرم رمان کامل با دمدمی متناقض شخصیت skullduggery و خیانت. برای دریافت بینش واقعی به بحث عناصر است که سوخت استاندارد از یک حرفه ای است که تحت تاثیر هر یک از ما در زندگی آن را ارزشمند به بررسی و هنگامی که شفا یک جنایت می شود: داستان شگفت انگیز از Hoxsey سرطان درمانگاه و بازگشت از درمان های جایگزین (شومیز) توسط Kenny Ausebel

[ad_2]