سکه، ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

[ad_1]

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: در حال حاضر قیمت تمام سکه با طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه تمام با طرح جدید ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است.

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار داشت: در هفته گذشته اونس جهانی دچار نوسانات شدیدی شد که بیشتر متاثر از خبر کشف واکسن کرونا توسط روسیه بود بطوریکه قیمت اونس با کاهش ۱۴۰ دلاری مواجه شد و بر قیمت طلا و سکه نیز تاثیر گذاشت. اما پس از اینکه این خبر مورد استقبال قرار نگرفت مجددا اونس جهانی به بالای ۱۹۰۰ دلار افزایش یافت.

وی ادامه داد: همچنین در هفته گذشته قیمت ارز نوسانات اندکی داشت و ثبات نسبی در این بازار حاکم بود. بنابراین قیمت طلا و سکه در بازار کشور نوسانات جرئی داشته است و تنها در اواسط هفته شاهد کاهش بودیم که آن نیز به دلیل واکسن کرونا بود.

نایب رییس اتحادیه طلا و سکه با اشاره به آخرین نرخ انواع سکه اظهار داشت: در حال حاضر قیمت تمام سکه با طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، سکه تمام با طرح جدید ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه های یک گرمی نیز یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است.

به گفته وی؛ نرخ هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۲۵ هزار تومان است.

[ad_2]

Source link