سود 223 میلیارد تومانی پاکشو از فروش سهام بانک سامان

[ad_1]

عملکرد مثبت گروه صنعتی پاکشو از ابتدای سال جاری با افزایش درآمد و رشد صعودی فروش برای این شرکت همراه بوده است.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پاکشو، تولید و فروش محصولات این شرکت از آغاز سال جاری به صورت مستمر سیر صعودی داشته است و همچنین پاکشو در این مدت با فروش سهام بانک سامان، موفق به کسب سود 223 میلیارد تومانی شده است.

گروه صنعتی پاکشو از ۲۶ خرداد تا ۱۱ تیر ۱۳۹۹، اقدام به فروش تعداد ۱۷۵ میلیون سهم شرکت بانک سامان (معادل ۱۹/ ۲درصد از سهام شرکت مذکور) در بازار فرابورس به مبلغ ۲۷۲۲ میلیارد و ۷۷۲ میلیون ریال کرده که از این محل مبلغ ۲۲۳۰ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال سود شناسایی کرده است.

همچنین با وجود شرایط دشوار اقتصادی، گروه صنعتی پاکشو در 3 ماه نخست سال جاری موفق به تولید ۶۳ هزار و 429 تن محصول شده است که این میزان تولید در سه ماه نخست سال ۹۹ با رشد ۳۳ درصدی در فروش همراه بوده است.

گفتنی است گروه صنعتی پاکشو درماه 4 سال جاری نیز از فروش محصولات خود ۲۳۴ میلیارد تومان درآمد کسب کرد که این مبلغ نسبت به دوره مشابه سال گذشته با 23 درصد رشد همراه بوده است.

 

 گروه صنعتی پاکشو در ۴ ماهه منتهی به تیر ۱۳۹۹ از فروش محصولات خود ۸۰۴ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۸ درصد رشد داشته است.

[ad_2]

Source link