سه بالا ضفبرلترس تولید کنندگان

[ad_1]

بالا ضفبرلترس تولید کنندگان شامل Zoll فیلیپس و Medtronics. هر تولید با کیفیت زندگی صرفه جویی در دستگاه های که در حال استفاده در سراسر جهان است. هر یک ارائه می دهد محصولات است که کمی متفاوت مزایای از دیگران است. همه عالی هستند زندگی صرفه جویی در محصولات.

Zoll باعث می شود کوچکترین و سبکترین defibrillators. کوچکترین ضفبرلترس وزن 5 کیلوگرم. این است که حدود نیمی از وزن مشابه defibrillators. آن است که حدود یک سوم اندازه رقابت دستگاه. Zoll پیشرو تولید کننده خارجی defibrillators به تولید برخی از محبوب تر قابل حمل defibrillators. Zoll طرح آن defibrillators به طور خاص با متخصصان پزشکی در ذهن است. به عنوان یک نتیجه, همه Zoll defibrillation محصولات مشترک سیستم عامل به حداقل رساندن نیاز به آموزش است. Zoll یکپارچه اطلاعات مدیریت سیستم دولت از هنر.

فیلیپس تولید کننده دو فازی به monophasic ضفبرلترس. این یک نرخ بهره وری است که تولید بیشتر قابل بازگشت خود به خودی گردش خون به حداقل رساندن آسیب رساندن به قربانیان. این HeartStart ضفبرلترس یکی از محبوب ترین محصولات تولید شده توسط فیلیپس. این HeartStart در محل AED ضفبرلترس طراحی شده است برای استفاده توسط هر کسی که فقط در مورد هر نقطه. این اولین AED تایید شده توسط FDA به گیشه به فروش می رسد به عموم مردم. نمایش دستور اپراتور مناسب استفاده کنید. کلامی دستورالعمل ارائه شده به عنوان به خوبی. آسان به دنبال دستورالعمل تضمین می کند که هر کسی می تواند با استفاده از دستگاه. ساخته شده است در ویژگی های ایمنی جلوگیری از اتفاقی شوک به اپراتور و قربانی حمله قلبی.

Medtronic تولید کنندگان LIFEPAK 12 یکی از محبوب ترین defibrillators به استفاده فوریتهای پزشکی پاسخ و در سایت از امکانات مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها. این ضفبرلترس است کوچک و قابل حمل با وزن تنها 14.5 پوند است. این باعث می شود آن را آسان به رسیدگی است. قابلیت های کلیدی LIFEPAK 12 توسط بلوتوث فن آوری بی سیم با استفاده از آن بلافاصله به انتقال اطلاعات بیمار به حرفه ای. متخصصان پزشکی استفاده از اطلاعات به درستی درمان قربانیان حمله قلبی. توانایی دریافت این بر روی تقاضا اطلاعات را بهبود می بخشد شانس برای قربانی بقا به دلیل حرفه ای قادر به بلافاصله آدرس شرایط.

متعددی وجود دارد که با کیفیت بالا ضفبرلترس تولید کنندگان امروز. هر یک از پیشنهادات منحصر به فرد از زندگی صرفه جویی در محصولات. انجام تحقیقات خود را و می دانم آنچه شما نیاز دارید این است که قبل از خرید. خاص خود را شخصی و یا حرفه ای وضعیت را تعیین ضفبرلترس است که خود را در بهترین جا. حق انتخاب و آماده به صرفه جویی در زندگی!

[ad_2]