سفر نبولایزر – یک جایگزین بی صدا

[ad_1]

نبولایزر از انواع مختلف هستند و بیشتر ترجیح داده و راحت در میان آنها سفر نبولایزر. حتی در میان نبولایزر قابل حمل وجود دارد تعدادی از انواع را انتخاب کنید. انتخاب حق سفر نبولایزر بسته به کاربرد. یک کاربر عادی نیاز به حمل نبولایزر هر کجا که بروند. افرادی که دور ماندن از خانه و مبتلا به اختلال تنفسی برای مدت طولانی باید قابل حمل نبولایزر همراه با آنها. قیمت و کیفیت نقش عمده ای در حالی که خرید یک سفر نبولایزر. یک درمانگر تنفسی خواهد شد در یک موقعیت بهتر به توضیح است که نوع نبولایزر خود را با توجه به نوع دارو.

وجود دارد برخی از داروها است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها با سنتی کمپرسور هوا جت نبولایزر. بیماری های تنفسی مانند فیبروز کیستیک درمان می شود تنها با نبولایزر اولتراسونیک. سفر نبولایزر تحت پوشش توسط اکثر شرکت های بیمه, اما توصیه می شود که شما عامل خود صحبت کنید قبل از خرید یک. برخی از شرکت های بیمه پوشش کامل هزینه و در عین حال دیگران پوشش تنها بخشی از هزینه. نام تجاری نیز در زمان پیشنهاد شده توسط سازمان بیمه. از آنجا که شرکت های بیمه باید کراوات یو پی اس با تجهیزات پزشکی فروشگاه آنها درخواست مشتریان خود را به خرید از آنها. نبولایزر التراسونیک تحت پوشش شرکت های بیمه مگر اینکه به عنوان الزامی است.

باتری نبولایزر است که باید برای افرادی که همیشه در حال حرکت است. وجود دارد یکبار مصرف نبولایزر کیت نیز در بازار موجود است. اینها غیر ترمپت نوع. یکبار مصرف نبولایزر هیچ مجلسی برای نگهداری دارو قبل از استفاده از در حالی که یک ترمپت نبولایزر دارای یک محفظه برای حفظ پزشکی است. بسیاری ترجیح می دهند غیر ترمپت به ترمپت که آنها راحت تر به استفاده از. ترمپت نوع دیگر طول می کشد. قابل حمل نبولایزر دستی زمانی که یکی از اعضای خانواده دچار ناگهانی حمله آسم. بازديد اورژانس به بیمارستان می تواند اجتناب شود اگر شما یک سفر نبولایزر در محل. قابل حمل نبولایزر سکوت و عمل با کمک باتری و در نتیجه تولید کمتر سر و صدا در حالی که در حال استفاده است.

سفر نبولایزر می توانید نگه دارید آسم عود تحت کنترل فوق العاده ای. سنتی کمپرسور نبولایزر در حال منسوخ شدن این روزها و ساده دستی باطری سفر نبولایزر به آرامی جایگزین کردن آنها را. با استفاده از این نبولایزر شما می توانید به درمان کودک خود را حتی در حالی که خواب. تصور کنید که چقدر راحت از آن می توان برای درمان یک کودک بدون اخلال و یا ترسناک او. دارو تجویز طول خواب تضمین می کند که کودک استراحت خوب است. با استراحت کافی کودک بهبود سریع تر از حد معمول است.

[ad_2]