سفر آفریقایی راهنمایی برای بازدید از زیمبابوه

[ad_1]

زیمبابوه بزرگترین قرعه کشی بدون شک با شکوه آبشار ویکتوریا یکی از هفت شگفتی های طبیعی جهان است. اما این کشور نیز از دیگر طبیعی و تاریخی مزایای اسیر مسافران و اشاره آنها را به بازگشت. حیات وحش, ماهی ها و پرندگان فراوان از جمله یک شماره منحصر به فرد و کمیاب و در معرض انقراض ساخت بازی را مشاهده و تماشای پرنده, ماهیگیری و شکار فعالیت های مردمی.

صفحه اصلی به چهار میراث جهانی یونسکو زیمبابوه دارای سابقه ای غنی از تمدنهای باستانی است که باعث می شود مردم دوستانه خود ایستاده افتخار با وجود مشکلات. از طراوت اسپری از سقوط بر روی صورت خود, به یک دریاچه کریبا غروب آفتاب با شکوه کوه فرار به رودخانه قایق سواری ماجراجویی در زامبزی زیمبابوه است که مطمئن شوید که به ترک شما را با خاطرات ماندگار به عنوان به عنوان کسانی که از لیوینگستون و رودز زمانی که آنها شاهد این کشور ثروت.

سرمایه: هراره

آب و هوا: نیمه گرمسیری. بهترین زمان برای بازدید است Apr-Oct زمانی که آب و هوا خفیف است با کمی باران. زمستان (May-Aug) است خشک و آفتابی. آب و هوای بارانی است Nov-Mar/Apr.

ارز: 1 دلار زیمبابوه = 100 سنت است. شما ممکن است 15000 دلار زیمبابوه در خارج از کشور است. وجود دارد هیچ محدودیتی در ارز خارجی در آورده. اگر شما لازم نیست اعلام خارجی پول شما را در, شما قادر خواهید بود تنها به 500 دلار است. شما ممکن است خواسته شود به حساب ارز خارجی رد و بدل/صرف شده در کشور است. صورتحساب هتل باید برای پرداخت با کارت های اعتباری و یا خارجی سخت ارزها مانند دلار.

کاربران از کارت های اعتباری منوط به اضافه حدود 3 درصد در ارزش کل محصولات خریداری شده است. دلار مسافرتی چک هستند توصیه می شود. جلوگیری از خیابان تعویض پول که به قول “هیچ کمیسیون, بهترین نرخ” اما پس از آن تقلب در تحویل. وجود دارد سخت مجازات غیر قانونی تجارت ارز خارجی. چندین شهر را در فروشگاه های بزرگ را قبول نمی کند امریکن اکسپرس کارت های مسافران چک و راحت ترین وسیله پرداخت.

بهداشت و درمان: تب زرد واکسیناسیون فرزندتان ضروری است اگر شما می رسند از آلوده کشور یا منطقه است. بازدید کنندگان نیز توصیه می شود به قبل از ورود اقدامات احتیاطی در برابر هپاتیت یک بیماری فلج اطفال حصبه و مالاریا (بسته به منطقه بازدید به خصوص کسانی که در خارج از شهرها). دیگر نگرانی های بهداشتی شامل bilharzia (نمی شنا در رودخانه/سدها و یا نوشیدن آب از آنها آن را به عنوان ممکن است آلوده), آفتاب سوختگی, محدود, تجهیزات پزشکی, لوازم و خارج از شهرها و ایدز و آنفلوآنزا (خطر گسترش در طول سال).

زبان: فارسی زبان رسمی است. Chishona و Sindebele به طور گسترده سخن گفته است.

تعطیلات عمومی:

1 ژانویه سال جدید روز

12 مارس دوشنبه عید پاک

18 مارس روز استقلال

1 مه کارگران روز

25 مه روز آفریقا

11 اوت روز قهرمانان”

12 اوت نیروهای دفاع روز

22 دسامبر روز وحدت

25-26 دسامبر کریسمس

خرید: شونا نرم-حجاری سنگ; woodcarvings; تی شرت; صفری, لباس; سفال; محصولات چرمی; سبد افزار; مجسمه سازی; منسوجات. لهستانی ناخن و لباس های قدیمی را می توان گاهی swopped برای کنده کاری.

قراردادهای اجتماعی: مسیحیت دین اصلی اما در مناطق روستایی مردم باورهای سنتی. غربی/اروپایی آداب و معاشرت مشاهده شده است. بازگشت دعوت مینماید. قیاس است که به صورت مشترک از تبریک. لباس های گاه به گاه اما اکثر هتل ها نیاز به لباس رسمی تر مانند کراوات و قنتد, ژاکت; جلسات کسب و کار نیاز به لباس.

تفاوت زمانی: GMT+2

اوج: ده-پانزده درصد مشترک است.

ده جاذبه توضیحات:

آبشار ویکتوریا:

نام محلی “Mosi-oa-Tunya” – دود که رعد و برق, آبشار ویکتوریا, میراث جهانی یونسکو است و بدون شک با شکوه ترین آبشار در جهان; فعالیت های مردمی شامل راه رفتن را از طریق جنگل و آب سفید قایق سواری در bungi جهش پروازهای بیش از آبشار, رودخانه, کشتی, و خیلی بیشتر.

دریاچه کریبا منحصر به فرد از مناظر درختان مرده برخاسته از اعماق این دریاچه است به خصوص در هنگام غروب آفتاب; محبوب راه برای لذت بردن از دریاچه است که در یک خانه قایقی با دوستان و مشاهده تعداد زیادی از تمساح و کرگدن, رفتن, مشاهده بازی در Matusadona پارک ملی یا ببر ماهیگیری – بزرگترین ببر ماهی همیشه گرفتار شد اینجا و وزن 15.5 کیلوگرم است.

هراره:

پایتخت شهرستان ارائه می دهد گشت و گذار در گالری ملی; آرشیو ملی; ملکه ویکتوریا موزه; ملکه ویکتوریا ملی کتابخانه ملی باغ گیاهی; Mbare بازار; Chapungu ایجاد کرد; توتون و تنباکو حراج طبقه; Mukuvisi جنگل; موزه علوم انسانی; هراره باغ; سیسیل خانه; ملی صنایع دستی مرکز; آفریقا وحدت مربع و اقامت.

کمه خرابه:

22 کیلومتری غرب بولویو است Kame خرابه یکی از آفریقای جنوبی با شکوه در اواخر عصر آهن خرابه در حال حاضر یک سایت میراث جهانی نشان منطقه بود صندلی از دولت های قبل از آن تمدن است.

یادبود ملی زیمبابوه بزرگ:

خرابه های باستانی آفریقایی, شهرستان, اعتقاد به رونق گرفت بین 13 و 15 میلادی است که تنها در وجود در جنوب صحرای بزرگ آفریقا و یک سایت میراث جهانی; کشور گرفته شده نام خود را از آن و معروف زیمبابوه پرندگان موجود در این سایت تبدیل به ملی پرنده و گنجانیده شده در پرچم; بازدید از موزه در سایت Kyle تفریحی پارک و فراموش مشاهده بازی با ماشین یا اسب در این نزدیکی هست.

هونگ پارک ملی:

این کشور بزرگترین پارک ملی هر دو در اندازه و انواع بازی های وحشی و پرنده زندگی; همچنین یکی از معدود باقی مانده فیل پناهگاه در آفریقا با گله 100 قوی دیده می شود; تنها منطقه ای در کشور که در آن gemsbok و کفتار قهوه ای رخ می دهد اعداد مناسب و جایی که جمعیت سگ های وحشی است که تصور می شود بزرگترین بازمانده در آفریقا امروز.

مانا استخر پارک ملی:

بخشی از وسط Zambezi دره مانا استخر میزبان به برخی از بزرگترین غلظت از پستانداران بزرگ دیده می شود در زیمبابوه; مشهور است برای آن متنوع و رنگارنگ birdlife و اشکال یکی از آخرین پایگاه های باقی مانده از کرگدن سیاه و سفید; مشاهده بازی شکار و قایق رانی سافاری محبوب هستند.

بولویو & Matobo:

زیمبابوه دومین شهر که می ایستد در سایت سلطنتی kraal از Lobengula گذشته از Ndebele پادشاهان; نمایش موزه تاریخ طبیعی و راه آهن موزه Mzilikazi هنر و صنایع دستی مرکز سده پارک مرکزی پارک های ملی و گالری هنر; 30 کیلومتر از شهر Matobo پارک ملی یک منطقه منحصر به فرد از برخی از 2000 کیلومتر مربع از عظیم باد-مجسمه صخره. سیسیل جان رودز’ سایت دفن و هزاران نفر از نقاشی های سنگ باستانی نیز می توان یافت در اینجا.

ارتفاعات شرقی:

انبوه محیط طبیعی توصیف این منطقه با کوه های پوشیده از چمن دشت رودخانه ها و آبشارها و کوه و گل و پرندگان نادر ، کمک به دیدگاه های پانوراما از زیبایی نفیس جذب دوستداران طبیعت, کوهنوردان و دیگر علاقه مندان در فضای باز; بازدید Nyanga پارک ملی موتر, Mutarazi آبشار Bunga گیاهی رزرو Bvumba باغ گیاه شناسی و بیابان از Chimanimani پارک ملی.

Gona-re-ژو پارک:

این پارک متصل پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی است و به برخی از نادرترین پرنده و زندگی حیوانات در آفریقا است. خفاش گوش fox, suni, Liechtenstein را hartebeest, نیاله و roan بز کوهی به همراه معروف فیل آفریقایی از این پارک که بر خلاف هر گونه دیگر در جهان است.

[ad_2]