سرطان – ما می دانیم علت و درمان

[ad_1]

یکی به تعجب که چرا پس از میلیاردها دلار به تحقیق و توسعه از درمان سرطان گزارش شده است که شما یک شانس بالاتری از ابتلا به سرطان امروز از شما آیا در سال 1950. به عنوان یک ماده در واقع, اگر شما مبتلا به سرطان امروز شانس خود را برای بقا هستند و آنچه آنها در سال 1950 در بسیاری از موارد اکثر در واقعیت است.

ما سیستم مراقبت های بهداشتی و دولت ما دروغ شده اند و گمراه کننده در مورد اثربخشی سنتی پزشکی برای درمان سرطان است. شیمی درمانی و مواد مخدر و جراحی و پرتو در حال سود آور ترین صنعت سلامت خدمات و محصولات در سیاره است. وجود سود بیشتر در درمان سرطان بیش از هر بیماری دیگر. بسیاری از ما هیچ ایده چه چیزی از یک کسب و کار بزرگ این است. برخی از خانواده ها را میلیاردها دلار در سال سود حاصل از درمان سرطان است. هنگامی که ما می گویند درمان سرطان است که’s دقیقا چه بوده است. وجود دارد مقدار سود کمتر در درمان آن است. فکر می کنم اگر ما در درمان سرطان در حال حاضر به طوری که سرطان ریشه کن شد از این سیاره تریلیون دلار خواهد بود از دست داد! و درمان دولت موظف. بنابراین کسانی که در بالای این هرم اقتصادی خواهد بود و نه شما تا به حال از سرطان نیست. شما مجبور هستند برای درمان آن را در شیوه ای است که باعث می شود پول برای کسانی که سود حاصل از بیماری است. و بدیهی است که درست پس از آنها به طور فعال نگه داشتن درمان های جایگزین از بازار و یا آن را بسیار دشوار است برای ارائه و انتخاب یک روش جایگزین برای درمان سرطان است.

با هر بیماری اگر شما در پیدا کردن علت و سپس درمان به شرح زیر است. پس به چه علت سرطان ؟ محققان به ما بگویید که ما به’t know شود. که نه تنها درست است. با توجه به “درمان طبیعی آنها به’t می خواهید شما را به دانستن در مورد” توسط Kevin Trudeaux, “علل سرطان شناخته شده در بالاترین سطح سلامت صنعت و این اطلاعات است که سرکوب و پنهان از آمریکا. این دقیقا همان موقعیتی است که رخ داده است با توتون و با فورد و جنرال موتورز. بزرگ تنباکو می دانستم که در اوایل سال 1950 که محصول خود را ناشی از سرطان و بیماری است. آنها به دروغ در این مورد به مردم آمریکا و حتی در کنگره جلسات. آنها مخفی حقیقت است. فورد و جنرال موتورز می دانستند که برخی از محصولات خود را از جمله پینتو و Corvair که مردم به معلول تغییر شکل زخمی شده و می میرند. آنها را مخفی می کردند و این اطلاعات دروغ در مورد آن. امروز شرکت های دارویی و روسای سازمان های مختلف می دانند به دلایل مختلف مردم پایین آمدن با سرطان است. آنها این داده های تجربی اما آنها در حال دروغ گفتن در مورد آن و پنهان کردن از مردم است.”

کسانی هستند مانند کوین Trudeaux و دکتر Hulda کلارک که به طور فعال در گرفتن کلمه و کمک به بسیاری از مردم.

دکتر Hulda کلارک انجام شده است تحقیقات گسترده و فعالانه در درمان این بیماری برای بسیاری از سال است. زیر گرفته شده است از درمان همه سرطان ها که شما می توانید خرید از [http://www.drclarkuniversity.org]

“علت

علت برای سال های بسیاری از ما همه بر این باور بودند که سرطان های مختلف از بیماری های دیگر. ما بر این باور بودند که سرطان رفتار مانند یک آتش است که شما نمی توانید آن را متوقف کند پس از آن آغاز شده است. بنابراین شما باید به آن را قطع و یا تابش آن به مرگ و یا شیمیایی از بین بردن هر سلول سرطانی در بدن پس از آن می تواند هرگز به حالت عادی دوباره. هیچ چیز می تواند بیشتر از این اشتباه!

و ما بر این باور اند که سرطان انواع مختلف مانند لوسمی یا سرطان پستان علل مختلف داشته باشد. اشتباه دوباره!

در این کتاب شما خواهید دید که تمام سرطان ها به طور یکسان. همه آنها ناشی از یک انگل است. یک انگل! آن است که روده انسان fluke. و اگر شما را بکشند این انگل سرطان متوقف می شود بلافاصله. بافت عادی می شود دوباره. به منظور دریافت سرطان, شما باید این انگل است.

چگونه می توانید روده انسان اتفاق باعث سرطان ؟ این انگل به طور معمول زندگی در روده که در آن ممکن است کمی آسیب باعث تنها کولیت کرون, بیماری یا سندرم روده تحریک پذیر یا شاید هیچ چیز در همه. اما اگر آن را با حمله به یک ارگان های مختلف مثل رحم و یا کلیه یا کبد آن را یک معامله بزرگ را از آسیب برساند. اگر آن را ایجاد خود را در کبد باعث سرطان! آن را تنها خود را ایجاد در کبد در برخی از افراد است. این افراد باید ایزوپروپیل الکل در بدن خود را.

همه بیماران مبتلا به سرطان باید هر دو ایزوپروپیل الکل و روده اتفاق در جگر. حلال ایزوپروپیل الکل مسئول اجازه fluke خود را ایجاد و در کبد است. به منظور دریافت سرطان, شما باید هر دو انگل و ایزوپروپیل الکل در بدن خود را.”

از کتاب “درمان همه سرطان ها است.” صفحه 1.

سرطان در حال حاضر می توان درمان کرد:

از کتاب درمان همه سرطان: سرطان در حال حاضر می تواند در درمان نه فقط درمان می شود. ما عادت به فکر کردن در مورد یک درمان برای سرطان است. ما فکر می کنم از بهبودی به عنوان تنها امکان. اما این کتاب در مورد بهبودی. آن است که در مورد درمان. این ممکن است زیرا در سال 1990 من کشف علت واقعی سرطان است. علت خاصی انگل که من پیدا کرده اند شواهد و مدارک در هر مورد سرطان صرف نظر از نوع سرطان است. پس از سرطان ریه است و نه ناشی از سیگار کشیدن سرطان روده بزرگ است و نه ناشی از کم علوفه, رژیم غذایی, سرطان پستان است که ناشی از یک رژیم غذایی چرب شبکیه blastoma است نه ناشی از نادر ژن و سرطان لوزالمعده است و نه ناشی از مصرف الکل. اگر چه اینها همه عوامل آنها هستند نه علت. هنگامی که علت واقعی پیدا شد درمان آشکار شد. اما آن را کار می کند ؟ من مجموعه ای از یک هدف 100 موارد به درمان سرطان قبل از انتشار یافته های من. که علامت تصویب شد در ماه دسامبر سال 1992. کشف علت و درمان همه سرطان ها به آزمون زمان ایستاده بود و در اینجا آن است!

این آلاینده ها در مواد غذایی و محصولات دیگر که ما را در معرض انگل ها و بیماری است. کلارک به اختراع یک دستگاه به نام Syncrometer استفاده شده است که برای شناسایی انواع سموم در مواد غذایی و محصولات و خودمان. او همچنین یک دستگاه به نام zapper که کشته شدن انگل در بدن است.

از کتاب “درمان برای تمام بیماری ها است.” قبل از اینکه مطالب توسط دکتر Hulda کلارک و همچنین در دسترس www.drclarkuniversity.org یا www.drhuldaclark.org .

“شما ممکن است زمان به خواندن کل این کتاب برای اولین بار اگر شما سرطان و در حال برنامه ریزی برای عمل جراحی و شیمی درمانی و یا پرتو درمانی. شما ممکن است بخواهید به جست و خیز صفحات اول که توصیف چگونه توسعه سرطان.

رفتن به طور مستقیم به سرطان درمان دستور و سفارش خود را تامین کنند. با استفاده از گیاهی, دستور العمل همراه با zapper بهترین است. این فقط طول می کشد روز به درمان سرطان صرف نظر از نوع شما. مهم نیست که تا چه حد پیشرفت سرطان است, شما هنوز هم می تواند آن را متوقف کند در 5 روز.

پس از شما را متوقف کرده اند, سرطان, شما می توانید به نوبه خود توجه خود را به گرفتن خوب است. خواندن تاریخ مورد به ببینید که چگونه از آن آسان است برای متوقف کردن و حتی سرطان ترمینال. از آنها یاد بگیرند برای جلوگیری از اشتباهات.

آیا این به این معنی شما می توانید لغو عضویت خود را برای عمل جراحی اشعه یا شیمی درمانی? بله! پس از درمان سرطان خود را با این دستور آن را می توانید به عقب می آیند. این است که یک درمان برای سرطان: آن است که یک درمان! اما اگر شما نمی خواهید به پزشک شما می تواند به دنبال او و یا خواسته های خود را بیش از حد. مراقب باشید به از دست دادن هر گونه حیاتی تشریحی قطعات در عمل هر چند از آنجا که شما ممکن است نیاز به آنها را بعد از زمانی که شما سالم هستند!

به یاد داشته باشید که سرطان هستند نوع حساس و دلسوز مردم است. آنها می خواهند بهترین ها را برای شما. آنها هیچ راهی برای دانستن در مورد علت واقعی و درمان سرطان از آن منتشر نشده است برای آنها. من تصمیم به انتشار آن برای شما برای اولین بار به طوری که آن را به توجه خود را سریع تر است.”

از کتاب “درمان برای تمام بیماری ها است.” پس از پوشش.

حلال های مختلف تجمع در ارگان های مختلف در کبد, ایزوپروپیل الکل, که, کامل چرخه زندگی Fasciolopsis روده fluke. این آغاز می شود بدخیم روند.

از کتاب درمان برای تمام بیماری ها نیز موجود است در www.drclarkuniversity.org:

…کشتن تمام انگل ها و لارو مرحله همراه با حذف ایزوپروپیل الکل و مواد سرطان زا از بيماران شیوه زندگی نتایج قابل توجهی بهبود به طور کلی قابل توجه در کمتر از یک هفته. سرطان می تواند ریشه در یک زمان بسیار کوتاه…

سرطان

میزان موفقیت برای سرطان پیشرفته است که حدود 95%. بنابراین شما می توانید تعداد در این روش نه تنها امیدوارم که آن را برای شما کار خواهد کرد. آن است که یک رویکرد کلی است که نه تنها کاهش تومورهای بلکه عادی خود را خون شیمی خود را کاهش می دهد سرطان نشانگر و بازگرداندن سلامت خود را. کوچک میزان شکست (5%) است که با توجه به بالينی شرایط اضطراری است که احاطه به سرطان پیشرفته مبتلا. اگر شما ترکیب مشاوره در این کتاب با دسترسی به مراقبت های بیمارستان حتی “نا امید کننده” بیماران می توانند به دست آوردن زمان لازم برای تبدیل شدن به خوبی دوباره.

وعده

قدم به دنیای جدید دنیای بدون بیماری های مزمن. گام به گام خود ، آن را نگه داشته است شما یک زندانی. سعی کنید چیزی جدید.

زندان بدون دیوار. آن را تنها خطوط ، خطوط که علامت گذاری زمین در اطراف شما. در داخل خطوط خود را از ایده های قدیمی. در خارج از ایده های جدید است که شما را دعوت به گام و فرار از زندان خود را. به جرات سعی کنید این ایده های جدید و بیماری خود را وعده به عقب رفتن. در چند هفته می توان آن را از بین رفته اند.

از کتاب “درمان برای تمام بیماری ها است.” صفحه 1.

من به شدت توصیه می شود هر یک از کلارک’s کتاب. آنها قابل توجه و هنگامی که شما آنها را بخوانید من اعتقاد دارم که شما را متقاعد خواهد شد که علت و درمان در حال حاضر به راحتی در دسترس و بسیار مقرون به صرفه است. در این درمان برای تمام بیماری شما خواهد شد پیدا کردن درمان برای سرطان و دیابت و MS و بسیاری از بسیاری دیگر این است که کتاب من نمی خواهم به بدون. اگر شما در حال حاضر سرطان, شما ممکن است بخواهید نیز انتخاب کنید تا برای درمان همه سرطان و یا درمان برای همه پیشرفته سرطان.

[ad_2]