سررسید و تقویم رومیزی را گران نخرید

[ad_1]

قیمت سررسید 1400 به چه عواملی بستگی دارد؟ اگر تاکنون حداقل یکبار برای سفارش سررسید اقدام نموده اند، با بازه بسیار گسترده قیمت این محصول در بازار آشنایی دارند. تا جایی که گاهی دریافت قیمت های بسیار متفاوت برای سررسید های به ظاهر مشابه موجب سردرگمی خریداران می شود.

حال سوالی که برای خریداران پیش می آید این است که نحوه محاسبه قیمت سررسید 1400 چگونه است؟ علت تفاوت قیمت در میان سررسید های به ظاهر مشابه چیست؟ و چگونه می توان اطمینان حاصل نمود که قیمت سررسید متناسب با کیفیت آن تعیین شده است. در بررسی و مقایسه قیمت سررسید می بایست نکات زیر را مد نظر قرار داد.

 

زمان سفارش و قیمت سررسید:

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، قیمت کاغذ و سایر مواد اولیه تولید سررسید، شیب صعودی پیدا می کند واین مورد بر قیمت تمام شده سررسید تاثیر خواهد گذاشت. لذا بهتر است تا سفارش خود (مخصوصا سفارشات تیراژ بالا) را در اولین زمان ممکن ثبت نمایید. و لذا بهترین زمان برای ثبت سفارشات با تیراژ بالا انتهای آبان ماه و یا ابتدای آذر ماه میباشد.

 

” سررسید 1400 و تقویم رومیزی 1400 با قیمت مناسب “

هیچ یک از ما در هنگام خرید هیچ کالایی به دنبال خرید ارزان ترین گزینه موجود نیستیم.  زیرا می دانیم هیچ ارزانی بی دلیل نیست. لذا بهتر است برای خرید سررسید نیز این روش را در پیش گیرید. یک خرید هوشمندانه به معنای خرید ارزان ترین گزینه موجود نیست، بلکه به معنای خرید کالایی با کیفیت و قیمت متناسب است سررسید به لحاظ مادی هدیه تبلیغاتی ارزشمندی محسوب می شود. همچنین پیش فرض هر خریداری این است که شخص هدیه گیرنده سررسید 1400 را بمدت یکسال و بصورت مکرر مورد استفاده قرار خواهد داد. لذا پرداخت هزینه بیشتر اگر به افزایش کیفیت سررسید منجر شود، حتما موجب بازدهی بیشتر این روش تبلیغاتی خواهد شد. هیچ کس مایل نیست سررسیدی را با قیمتی پایین تر سفارش دهد اما پس از هدیه دادن، شخص هدیه گیرنده آنرا به دلیل کیفیت و یا ظاهر بد، کنار گذارد.

عوامل موثر بر قیمت سررسید 1400 و تقویم رومیزی 1400

سررسید تنها یک کالا نیست. بلکه ترکیبی از کالا، خدمات (از جمله خدمات چاپی، طراحی و  . . .) و تعهدات (تحویل به موقع ، ایجاد حق انتخاب برای سفارش دهنده ، تحویل مطابق با مشخصات سفارش و . . .) گوناگون می باشد. لذا در ارزیابی قیمت سررسید، مجموعه این موارد را مد نظر قرار دهید.

سررسید و تقویم رومیزی را گران نخرید

تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی تبلیغاتی علاوه بر اینکه برای مشتری‌ها بسیار مفیدند، می‌توانند آگاهی از برند شما را هم در بین مصرف‌کنندگان‌ ارتقاء دهند. مردم اغلب چندین بار در روز به تقویم‌ رومیزی شان نگاه می‌کنند و این به این معنی است که هربار که آنها به تقویم شان نگاه کنند، برند شما را هم می‌بینند. اگر نام شرکت، برند و اطلاعات تماس‌تان را بر روی تقویم رومیزی 1400 چاپ کرده باشید، مشتری‌هایتان با نام برند شما آشنا می‌شوند، و به این ترتیب در عین حفظ بودجه، می‌توانید خیلی راحت در تمام طول سال بازاریابی و تبلیغات کنید.

کاربرد تقویم رومیزی

  • استفاده از تقویم رومیزی برای تبلیغ و بازاریابی کسب و کار مزایای زیادی دارد، که مهمترین مزیت آنها استفاده‌ی روزمره مشتری‌ها از آنهاست. در عصر دیجیتال امروزی که خیلی‌ها دیگر از تقویم الکترونیکی استفاده می کنند، هنوز هستند کسانی که تقویم‌های چاپی و سررسید را برای نوشتن یادداشت و یادآوری و مدیریت زمان ترجیح می‌دهند. بسیاری از کسب و کار ها در مغازه ی خود حداقل یک تقویم رومیزی یا سررسید برای یادداشت فروش روزانه ی خود، چک های وصولی و حتی حساب و کتاب مالی خود دارند و در طول روز بارها و بارها به آن سر می زنند و بهترین شیوه ی تبلیغ برای همیشه در چشم بودن چاپ تقویم رومیزی با برند اختصاصی است.
  • چاپ تقویم 1400 علاوه بر تبلیغ برند شما، می تواند یک ابزار بازاریابی بسیار مقرون به صرفه نیز باشد. تقویم های از قبل چاپ شده با طرح و شکل های متنوع، اغلب انواع مختلف دارند، می توانید نوع آهن ربا دار آنها را به در یخچال بچسبانید، آنها را روی دیوار آویزان کنید یا حتی روی میز قرار دهید. می‌توانید با اضافه کردن اطلاعات کسب و کار خود به تقویم 1400 کسب و کار خود را ارتقاء دهید و با این کار همیشه در ذهن و چشم مشتری مورد نظر خود باقی خواهید ماند.

در رابطه با چاپ تقویم 1400 و طرح های تقویم رومیزی جدید و انواع آن هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. شما میتوانید با استفاده از راه های تماس، با آریس چاپ ارتباط برقرار کنید و در رابطه با تقویم 1400 و تولید تقویم 1400 از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

[ad_2]

Source link