سبک زندگی مدرن و روز – سمی زمین بایر

[ad_1]

تلفن همراه دستگاه های با تکنولوژی بالا مواد غذایی در مایکروویو و پلاستیک و… اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از سبک زندگی مدرن و روز راحتی استفاده می کنیم هر روز. زندگی ما را تغییر داده اند به طور چشمگیری بیش از 100 سال گذشته. علم و فن آوری پیشرفته در چنین راهی را به عنوان قادر به ایجاد برخی از محصولات شگفت انگیز است که افزایش زندگی ما در بسیاری از راه های مفید.

اما همه این پیشرفت ها و امکانات آمده اند و بدون هزینه. با توجه به پیشرفت های فن آوری پس از انقلاب صنعتی و صنایع همچنان به ریختن مواد شیمیایی خطرناک و آلاینده به آبراه ها و خاک به هوا تنفس می کنیم. علم به طور مداوم کشف ارزان تر و بهتر راه هایی برای ایجاد مواد مصنوعی که شبیه به آنچه ما می توانیم از طبیعت است.

ما احاطه شده توسط صدها نفر از هزاران نفر از مواد مصنوعی هستند که بسیاری از آنها به شدت سمی است. خیلی از ما آب و غذا و هوا که آلوده به مواد شیمیایی هستند که زیست تخریب پذیر و یا سال های بسیاری به شکستن. هر روز ما در معرض هزاران نفر از سموم که به آرامی تجمع در بدن ما است.

بخش ترسناک است که ما را مجبور به کار در یک کارخانه و یا زندگی در کنار یک محل دفن زباله به معرض این سموم است. ما در معرض هزاران نفر از سموم روزمره در خانه خود ما و فقط با رفتن در مورد مدرن ما در زندگی روزمره.

بسیاری از مواد شیمیایی هستند که از طریق مصرف مواد غذایی ما و ظروف غذا. آفت کش ها را تبدیل به یک جزء اصلی برای مدرن و روز کشاورز. آنها به طور مستمر اسپری بر روی زمین ما و پس از آن آن را به ما عرضه مواد غذایی. آفت کش ها می تواند به چسبیدن به اطراف در محیط زیست ما برای چند دهه. برای مثال DDT که ممنوع اعلام شد و در سال 1970 هنوز هم می توان در مواد غذایی مانند محصولات لبنی ماست.

این سموم نه تنها برای ورزش کردن در محیط آنها برای ورزش کردن در بدن ما است. آنها ذخیره شده در بافت های چربی و بافت های چربی حیوانی. بنابراین مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک خوردن ما تهیه ما حتی بیشتر از سموم است. (اکثر حیوانات نیز با توجه به تعداد زیادی از مواد شیمیایی دیگر مانند آنتی بیوتیک ها در طول زمان آنها مطرح شده است.) و فراموش نکنید که مغز ما حدود 60 درصد لیپید (چربی) مواد پس از سموم در بدن ما مؤثر هستند ما روانی و همچنین جسمی.

ما مدرن غذاهای فرآوری شده زیادی به آنها اضافه شده. این افزودنی های مواد غذایی شامل مواد نگهدارنده سفید عوامل امولسیون ها, texturizers humectants و رسیدن عوامل است. و ترسناکتر هنوز هم بسیاری از این مواد افزودنی ساخته شده از نفت یا زغال سنگ تار!

ما همچنین مصرف سموم از طریق آب نوشیدنی ما. تقریبا هر چیزی اسپری بر روی زمین یا در هوا به پایان می رسد تا در تامین آب است. آب شهری, گیاهان درمان نمی سم زدایی آب از بسیاری از آلاینده های شیمیایی. در واقع آنها با اضافه کردن مواد شیمیایی مانند کلر به سعی کنید برای کشتن باکتری های خطرناک و انگل اما که همچنین فرم مواد سمی برای بدن ما است.

ما تنفس سموم از هوا. حلال همه جا هستند. در سال 1993 به تنهایی بیش از 1,672,127,735 پوند از مواد شیمیایی سمی منتشر شد به هوایی که تنفس می کنیم. (سازمان حفاظت محیط زیست سمی انتشار موجودی از سال 1993) آنها استفاده می شود و تقریبا در تمام محصولات و مواد استفاده می کنیم هر روز. فرمالدئید را می توان در ساختمان مواد و فرش و پرده و حتی آرایش (آرایشی و بهداشتی).

شما حتی می تواند جذب این سموم از طریق پوست خود را. حلال ها که نمی کردن گاز به هوا جذب می شود می تواند هنگامی که شما در تماس با آنها را در فرم جامد. هر بار که کودک شما برق آنها جذب سموم از فرش و پاک کننده شما اسپری در اطراف خانه. هر بار که شما با استفاده از لوسیون ضد عفونی کننده دست, عطر شامپو و قرار دادن بر روی لباس های خود را, شما جذب سموم. و برای بسیاری از زنان معمول صبح از قرار دادن در آرایش یک روال استفاده از سموم به بدن خود را. لوازم آرایشی در برخی از بدترین و سمی ترین محصولات شما می توانید استفاده کنید.

سموم همه جا هستند. آنها تقریبا اجتناب ناپذیر در سبک زندگی مدرن و روز.

اما قبل از اینکه شما پرتاب در حوله و به همه عذاب و دل تنگی و اجازه دهید من به شما بگویم که شما هنوز هم می تواند زندگی می کنند یک زندگی طولانی و سالم.

بدن ما تازه ماشین آلات. آنها در واقع ساخته شده برای رسیدگی به سموم و شر آنها را از بدن ما است. کبد و کلیه و همراه با دیگر ارگان های بدن ما در واقع حذف مواد سمی از خون و سلول ها و ارسال آن را به عنوان زباله.

بنابراین وجود شما به مشکل حل شد. یک صد سال پیش بله مشکل حل شد. امروز وجود دارد فقط خیلی سمی در محیط زیست و تغذیه سطح از غذاهای ما غذا خوردن شده است کاهش یافته به طوری که بدن ما فقط نمی تواند نگه داشتن.

اما من اینجا هستم تا به شما بگویم که آن را هنوز هم ممکن است به زندگی یک زندگی طولانی و سالم. راز این است که برای جلوگیری از برخی از سموم با درک که در آن آنها و که بدترین. شما لازم نیست که به طور کامل زندگی خود را تغییر دهید و بررسی کنید که خود را مدرن و روز زندگی شما فقط نیاز به تغییر برخی از چیزهای کوچک.

شما همچنین باید مکمل رژیم غذایی خود را. آن است که تقریبا غیر ممکن است برای دریافت مواد مغذی مورد نیاز شما را از مواد غذایی در دسترس است. حتی استقرار پزشکی تا در نهایت شکسته و بیشتر پزشکان معتقدند که حداقل یک مولتی ویتامین لازم است امروز در رژیم غذایی. (مراقب باشید که یکی از شما را انتخاب کنید به یاد داشته باشید بسیاری از مکمل های دارای مواد افزودنی و مواد سمی در آنها به طوری که آنها واقعا کمک اگر شما انتخاب می کنید این مارک.)

و آن است که یک معامله بزرگ وقتی که من می گویند که استقرار پزشکی آغاز کرده است موافقت با این واقعیت است که مکمل ضروری است. اکثر پزشکان هستند تا کنون آموخته اثرات سوء مواد شیمیایی و هنوز کمتر از یادگیری اهمیت تغذیه. آنها واقعا فقط آگاه نیست چگونه فراگیر مواد شیمیایی مصنوعی هستند.

پزشکان در حال آموزش به این باور شیمیایی (برای اکثر ما شناخته شده به عنوان داروهای تجویزی) پاسخ هستند و نه مشکل.

برخی از راه حل های ارائه شده توسط پزشکان و دارو و شامل بسیار از مواد شیمیایی سمی مانند آفت کش ها و فلزات سنگین است که در واقع ممکن است اضافه کردن به این مشکل است.

سلامت صنعت داروسازی هرگز بهتر شده است اما سلامت عموم مردم است ادامه داد: شاقول و واقعا هرگز شده است بسیار بدتر است.

در نتیجه از ما زندگی مدرن و ثابت مسمومیت با آن را قرار داده در جمعیت انسانی مرتبط است به توسعه و افزایش تعداد بیماری است. این شامل چیزهایی مانند چاقی و آسم انواع مختلفی از بیماری های خود ایمنی و سرطان و بیماری های قلبی عروقی, دیابت, سکته مغزی و بیماری تیروئید.

همه از این بیماری به طور چشمگیری افزایش یافته بیش از 50 سال گذشته. در واقع نسل متولد در حال حاضر پیش بینی می شود نسل اول در واقع طول عمر کوتاهتری دارند و سپس نسل قبلی.

میلیون ها دلار صرف شده در هر سال برای مبارزه با این بیماری است اما اکثر تحقیقات است که بشود نسبت به پیدا کردن درمان. این تحقیقات منجر به توسعه و بازاریابی از افزایش تعداد داروهای طراحی شده برای نیشگون گرفتن و کشیدن سیستم و کنترل علائم اما معمولا درمان این بیماری است.

مثل من گفت: قبل از این شرکت های دارویی در حال صدمه زدن نیست. مانند این است که آنها فقط پرتاب band-بیماری ایدز و مشکلات آنها را پوشش. این دارو یا که یکی است و اگر آن را باعث می شود نشانه دیگری فقط اضافه کردن یکی دیگر از مواد مخدر برای کمک به پنهان کردن آن. آن است که هرگز پایان دادن به چرخه.

در حال حاضر زمان برای شکستن چرخه. چند شرکت در حال گرفتن یکی دیگر از راه یک مسیر سلامت و تغذیه و پیشگیری از بیماری. چرا صبر کنید تا بدن بسیار مختصر و مفید و تاخت و تاز کردن با سموم و سموم تنها به اضافه کردن بیشتر مواد مخدر و مواد شیمیایی و سعی در پنهان کردن علائم است.

شروع به مراقبت از بدن خود را در حال حاضر با دادن آن تغذیه به آن نیاز دارد به مراقبت از خود. بدن شما واقعا یک معجزه چیزی است که می تواند در درمان و مراقبت از خود را هنگامی که آن را با توجه به آنچه که به آن نیاز دارد.

آیا منتظر نیست; سلامت شما واقعا خود را بزرگترین ثروت!

[ad_2]