سالم بهداشت نکاتی برای کشتی گیران

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از بیماری های مسری و بیماری های پوستی است که می تواند منتقل کشتی با یک شریک آلوده و یا آموزش در تشک هستند که به درستی تمیز. با عفونت قارچی در حال شایع ترین, سلوليت, زرد زخم, staph و استرپی همه امکانات وقتی که می آید به contagions که ترجیح می دهند ورزش کشتی. حتی بیشتر از بیماری های جدی مانند خوردن گوشت باکتری MRSA و حتی هپاتیت منتقل می شود از یک ورزشکار دیگر در حالی که دست و پنجه نرم. این است که چرا مهم است برای پیشگیری باید بسیار جدی گرفته شود و با ورزشکاران رفتن فراتر از فقط دوش گرفتن بعد از تمرین. تکمیل پیشگیری وابسته به بهداشت مناسب عادات اتخاذ شده توسط دو ورزشکار و بدنسازی مالک. وجود دارد بسیاری از محصولات مفید در دسترس برای تقویت بهداشت شخصی را به عنوان به خوبی به عنوان بازوی بدنسازی صاحبان با ابزارهای قدرتمند برای حفظ یک بیماری رایگان آموزش محیط زیست.

برای جلوگیری از مسری عفونت پوست کشتی گیران باید دوش بلافاصله پس از هر تمرین. ضد باکتری صابون و بدن, ژل است که به طور خاص طراحی شده برای مبارزه با عوامل بیماری زا مشترک به کشتی باید مورد استفاده قرار گیرد. هنگام دوش گرفتن بهتر است به استفاده از یک پارچه خیس در حمام, مش و یا luffa اسفنجی به خشن تا پوست کمی برای حذف کامل عفونی و میکروب. اگر یک حمام در دسترس است در محل خود را ضد باکتریایی دستمال مرطوب به هیچ وجه جایگزینی برای یک حال بزرگ ارائه محصولات موقت دفاع تا زمانی که عمیق تر و تمیز است. مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب استفاده می شود باید بسیار شبیه به یک نوار از صابون شستشو تمام اندام بالاتنه و صورت و گردن و حتی مو. دستمال مرطوب ضد باکتری هستند هوشمند پیشگیری و بسیار عالی برای استفاده در مسابقات برای تمیز کردن سریع بین مسابقات با شرکای مختلف. ضد باکتری صابون و دستمال مرطوب ارزان هستند به راحتی در دسترس آنلاین و باید شامل به عنوان بخشی از هر کشتی گیر ضروری ترین دنده.

عرق بدنسازی لباس که پرتاب می شود در کشتی خود را کیسه بلافاصله پس از تمرین است که یک محل عالی برای باکتری ها و عوامل بیماری زا به رشد است. پرتاب خود را در لباس خاکی به واشر باید پس از هر تمرین تا باکتری ها و میکروب ها لازم نیست یک فرصت برای رشد به یک هیولا های ترسناک. شروع هر روز با تازه laundered لباس و حوله. هنگامی که مبارزه با شیوع شستشو و ورق و لباس روزانه با ضد باکتریایی مواد شوینده به ویژه طراحی شده برای کشتن میکروب ها. این می تواند به صورت آنلاین و یا در یک لوازم پزشکی فروشگاه و یک عامل مهم در خلاص شدن از عفونت به سرعت. برای بهترین پیشگیری, استفاده از ضد باکتریایی و ضد ویروسی فوم اسپری و لوسیون در دسترس هستند برای استفاده از به طور مستقیم قبل از مسابقه. این کمک می کند با ارائه یک لایه محافظ نگه داشتن مواد مضر از پیوستن به بدن اجازه می دهد آنها را شسته شوند که تمیز با آب و صابون.

آن را نیز هوشمند به خواندن و آموزش خود را در مورد MRSA خطرناک خوردن گوشت باکتری های مقاوم. این اشکال سوپر پسر عموی staph و در حال افزایش است در ورزشی تنظیمات. یک عفونت MRSA می تواند باعث بدشکلی و حتی کشنده باشد و باید جدی گرفته شود; متاسفانه آن را به زندگی بر روی تشک کشتی و ورزشکاران است. پیشگیری باید شامل نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی هر بریدگی یا خراش در کشتی کج فصل و بهداشت شخصی نکات ذکر شده در بالا. آیا به اشتراک گذاشتن وسایل شخصی است که دارای پتانسیل برای گسترش عفونت از قبیل ریش تراش, حوله یا حتی بطری های آب. ورزشکاران با آلوده یا زخم های باز باید از کشتی و یا تماس با دیگر ورزشکاران تا زمانی که آنها به طور کامل شفا. اگر آن را به نظر می رسد یک برش یا زخم آلوده شدن یک پزشک به این دلیل بسیار برای حاکم کردن این مشکل و عنوان آن را در پاس; هنگامی که شما آن را بسیار دشوار است برای خلاص شدن از شر.

علاوه بر بهداشت شخصی در بخشی از این ورزشکار بدنسازی صاحبان نیز مسئول پیشگیری از بیماریهای مسری پاتوژن در کشتی. کشتی تشک باید تمیز و ضد عفونی قبل از هر بار استفاده با یک mop که متمرکز شده است. اگر تشک نورد و ذخیره شده در پایان تمرین این نیز مهم است برای تمیز کردن سطح زیرین از حصیر و همچنین. کشتی حصیر مطابق با اصول بهداشتی محصولات باید موثر علیه MRSA عفونت قارچی (ترايکوفيتون mentagrophites), staph استرپی, هرپس, hepatits (B و C) و ویروس ایدز. این میکروب باید ذکر شده بر روی برچسب از پاک کن استفاده می شود و یا آنها ممکن است آنها را بکشند و در نتیجه ارائه حفاظت کمتر. این نیز مهم است به دنبال دستورالعمل های روی برچسب در مورد چگونه به استفاده از حصیر cleaner بنابراین مقدار مناسب از آب استفاده می شود هنگامی که رقیق. اگر آب بیش از حد استفاده می شود این محصول خواهد بود بیش از حد رقیق است و ممکن است به طور کامل از بین بردن تمام ممکن است عوامل بیماری زا. در نهایت با استفاده از یک محصول تمیز کردن پس از یک ماه آموزش تشک و تجهیزات سطوح به صورت دقیق تر ریشه کنی مضر میکروب.

[ad_2]