ساده نیروی انسانی مدل کسب و کار

[ad_1]

در بسیار به همان شیوه آمازون و eBay کمک بسیاری خود را شروع کنید در شروع در حال توسعه و در حال اجرا یک کسب و کار تجارت الکترونیکی, این همان کمک به در حال حاضر در دسترس در شروع یک نیروی انسانی کسب و کار.

وجود دارد در حال حاضر بیش از دو میلیون فروشندگان شخص ثالث در آمازون است. زیرساخت است که در آمازون و eBay plug_ and_ بازی برای همه کسانی که سعی می کنید و ادعا می کنند سهام خود را در فروش این سیستم عامل است.

با در نظر گرفتن مسیر سنتی برای کسانی که به دنبال یک فرصت برای شروع خود را نیروی انسانی کسب و کار شامل نیاز به سرمایه های بزرگ, تزریق, حقوق و دستمزد, سیستم, دسترسی به بالا-هزینه بیمه غرامت کارگران و بسیاری از هزینه های دیگر که گران ترین برای ورود به این صنعت است.

برای بسیاری از کسانی که از این منابع برای ورود به نیروی انسانی صنعت آنها اغلب به نوبه خود به بالا-هزینه حق رای دادن نیروی انسانی شرکت که لذت بردن از یک تکه بزرگ از درآمد مادام العمر کسب و کار. این ارتباط می تواند به رشد تیره و تار در طول زمان و در برخی از نقطه اپراتور ممکن است احساس آنها کمک بیشتر به حق رای دادن از حق رای دادن در حال کمک به این اپراتور است. وقتی این اتفاق می افتد جدایی از کسب و کار می تواند رشد کند و حتی می توانید در دادخواهی.

سادگی از هر دو سایت آمازون و eBay و سیاست های خود را در حال قرعه کشی بزرگ برای بسیاری از کسانی که به دنبال به فروش محصولات آنلاین. وجود دارد در دراز مدت موافقت نامه یا هزینه های است که می تواند به راحتی فلج یک کسب و کار جدید. قادر به انعطاف پذیر در یک سرمایه گذاری جدید است که همیشه یک دارایی بزرگ و هر دو این سیستم عامل اجازه می دهد برای آن است.

انعطاف پذیری این پلت فرم در حال حاضر در دسترس در جهان از نیروی انسانی و بیش از 150 شرکت با استفاده از منحصر به فرد این مدل کسب و کار به رشد چشمگیر, اندازه کسب و کار با بسیاری از رسیدن به بیش از یک میلیون نفر در سال اول صدور صورت حساب. با بیش از یک میلیارد و نیم تحت مدیریت در کمتر از 10 سال در عمل می بینیم این است که تبدیل شدن به یک جایگزین بسیار خوبی برای آن رفتن به تنهایی و یا ورود به یک توافق دراز مدت با یک حق رای دادن.

چه شما بر روی پلت فرم:

  • بیمه غرامت کارگران با هیچ مسئولیتی به اپراتور.

  • نامحدود منبع مالی به صورت تمام حقوق و دستمزد و صدور صورت حساب مشتری.

  • کامل عقب-برای همه مدیریت و پرسنل نیاز دارد.

  • دسترسی به حرفه ای با بیش از 40 سال از نیروی انسانی با تجربه.

با تمام جعبه چک, این پلت فرم را می توان به اختصار به عنوان آمازون یا eBay از نیروی انسانی میباشد. اگر کاهش خطر بالا در لیست خود را برای شروع یک پایدار کسب و کار موفق وجود دارد چند گزینه است که می تواند مطابقت با آنچه که در حال حاضر در دسترس است.

[ad_2]