ساده تردمیل تعمیر هر کسی می تواند انجام دهد

[ad_1]

تردمیل پیچیده ماشین آلات با بسیاری از قطعات. برای شما روی تردمیل صاحب این بدان معناست که بسیاری از چیزهایی که می توانید! در اینجا چند مشترک تعمیر شغل است که شما می توانید خودتان انجام دهید. تردمیل تعمیر ندارد به یک سردرد است.

اگر خود را تردمیل اجرا می شود خوب… تا زمانی که شما گام بر روی آن

خود را به خوبی honed ورزش منظم انجام نمی شما بسیار خوب است اگر خود را تردمیل grinds به دردناک توقف هر زمان که شما بر روی آن گام. آن را نه به معنای یک تکه از مبلمان بنابراین اجازه دهید بفهمند که چگونه به آن را تعمیر کنید و شما دوباره در حال اجرا.

شانس هستند که کمربند بیش از حد قدیمی و فرسوده. اگر شما فقط خرید دستگاه آن را گسل سازنده و باید آن را تحت پوشش ضمانت است. اگر شما تا به حال آن را در حالی که آن را ممکن است نیاز به جا شود.

در حال حاضر خود را راهنما احتمالا بهتر ارائه دستورالعمل کامل با تصاویر زیبا اما در اینجا بلند و کوتاه از آن است. جدا از دستگاه. من می گویم که دوباره. جدا ماشین! سپس خود را تردمیل را باید نوعی از هود است که شما باید برای حذف بر روی عرشه با یک پیچ گوشتی. پس از شما آن را کردم باز شما نیاز به شل کردن کمربند خود را با پیچ گوشتی و لغزش آن را خاموش. قرار دادن یکی از جدید فقط راه را به شما در زمان یکی از قدیمی کردن… اما در جهت معکوس.

آن را اجرا می کند اما آن را به ذهن خود!

آن را سخت برای دریافت تمرین مناسب در هنگام تردمیل شما را نگه می دارد پریدن به عقب و جلو بین سرعت های مختلف. گاهی اوقات یک تردمیل خواهد تصمیم به انجام چیزی که خود آن مصرف آن صاحب وحشی bucking bronco سوار coaster غلتکی است که می تواند در آسیب دیده بدن.

خبر خوب این است: آن احتمالا نیاز به تمیز. خبر بد این است: آن احتمالا نیاز به تمیز. سرعت جهش اغلب نتیجه کثیف سنسور سرعت. الکترونیک در دستگاه ها شاید تحت پوشش در گرد و غبار و نیاز به جلا.

صحبت از تمیز کردن کمی روال تمیز کردن خواهد شد یک راه طولانی به سوی کمک به خود را تردمیل کار حق و گسترش زندگی از بخش های آن است. گرد کردن الکترونیک خوب است; بنابراین آن را باز کردن و تمیز کردن کمربند یک بار در در حالی که. شما می توانید خرید روان کننده و پاک کننده کمربند در تناسب اندام خود در فروشگاه عرضه خواهد شد که آن کودک اجرا نرم و صاف تر از همیشه است.

هیچ مشکلی در همه به جز که وحشتناک سوختن بوی

چیزی در حال سوختن است. که درست نیست. ما قطعا یک مشکل در اینجا است.

اولین و مهمترین جدا ماشین آلات و حتی نمی فکر می کنم در مورد تبدیل آن در دوباره. چیزی است که مالش در برابر چیزی دیگری در راه است که آن را به قرار نیست و آن از بین بردن خود را تردمیل با هر مرحله. معمولا باز کردن عرشه و تطبیق دوباره کمربند را رفع مشکل. اگر شما خریداری یک واقعا ارزان تردمیل ممکن است خود تخریبی توسط پخت و پز داخل آن وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید اما ارتقا دهید.

اگر چیزی را سوزش شما ممکن است یک مشکل با موتور خود را. جایگزینی موتور چیزی است که شما قطعا می توانید خودتان انجام دهید اما شما باید به دنبال دستورالعمل ها را با دقت و مطمئن شوید که شما خرید فقط سمت راست تعویض موتور.

می دانم که ماشین خود را و شما می توانید بسیاری از مشکلات خود را. همیشه وجود خواهد داشت تعمیر و نگهداری روزمره مورد نیاز برای نگه داشتن آن در حال اجرا راه آن باید. تردمیل تعمیر علم موشک نیست; فقط مطمئن شوید که شما نگه داشتن آن کتابچه راهنمای دستور العمل جایی!

[ad_2]