سئو داخلی و سئو خارجی (On-page Vs

همچنین پول کمتری را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین لینکهایی که در بخش ابتدایی محتوا قرار میگیرند، نسبت به لینکهای انتهایی محتوا، ارزش بیشتری به سایت مقصد منتقل میکنند. بک لینک، به لینکهایی گفته میشود که از صفحات سایر سایتهای اینترنتی به سایت شما داده میشود. شما نباید با فایل .htaccess خود را خسته کنید زیرا بسیاری از این رباتها با ارجاع Crawler اسپم به وب سایت شما نیست. ولی در میان این تغییرات، لینک سازی هنوز هم به اهمیت و تاثیر گذاری گذشته بوده و هست. لینکی که بیشتر از متن لنگرهای مختلف نسبت به کلمه کلیدی استفاده می کند، هنوز هم ارزشمند است. الان همان کارها را انجام میدهیم بدون اینکه از کاغذ استفاده بکنیم. Anchor Text همان متنی است که کاربر روی آن کلیک میکند و به صفحه جدید میرود. اعتبار دامنه یا همان domain authority عددی است بین صفر تا صد که وب سایت moz براساس فاکتورهایی به هر وب سایت میدهد و این عدد، قدرت و اعتبار آن را مشخص میکند.

لینک دهنده یا بکلینک نقش مهمی در بهبود سئو سایت ایفا میکند. ایجاد مزعه لینک یا هر نوع شبکۀ بکلینک مشابه به هیچ وجه توصیه نمیشود. زمانی که امنیت سایت ایجاد می شود سازندگان در برخی از مواقع از توجه به جاهای مهم غافل می شوند. بنابراین بهتر است برای ایجاد بک لینک و بهینه سازی خارجی سایت خود، از کارشناسان سئو کمک بگیرید تا بهترین نتایج را در کمترین زمان و با حداقل هزینه کسب کنید. در این میان، متنی که برای درخواست جایگزینی لینک ارسال میشود هم معمولا بهاندازهای ضعیف است که طرف مقابل را از لینک دادن به شما منصرف میکند.این روش لینک سازی که بسیاری از افراد نیز آن را توصیه میکنند، یک در هزار جواب میدهد؛ درست مانند پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه! مورد بدتر اینکه، درخواست های مکرر می تواند مانع از سرعت لود شدن سرور شود. در نتیجه اگر شما سایتی دارید که در آن مصالح ساختمانی می فروشید و در دو سایت دیگر بک لینک هایی از شما وجود دارد که یکی از آن سایت ها، درباره ی دکوراسیون داخلی منزل است و دیگری در خصوص نگهداری حیوانات خانگی، قطعا بک لینک هایی که از سایت اول به سایت شما زده شده است بیشتر می تواند برای کاربران مفید واقع شود و گوگل این فرق و مرتبط بودن بک لینک با سایت و محتوا را به راحتی متوجه خواهد شد.

در ادامه میبینیم که حذف بک لینک های مخرب چه تاثیری بر سئو سایت خواهد داشت و چگونه میتوانیم این بک لینک ها را حذف کنیم؟ حذف بک لینک چه تاثیری در سئو سایت دارد؟ مسلما مورد دوم. پس ارتباط موضوعی سایت مقابل، ارزش بیشتری از نظر گوگل دارد و در کسب رتبه بهتر مؤثرتر است. بررسی این موارد و تصمیم گیری درست باید زیر نظر یک متخصص سئو باشد تا روند رو به جلویی را حس کنید و رتبه خود را درنتایج بهبود دهید. بسیاری از سایت ها تصمیم میگیرند تمام لینک های خارجی سایت خود را نوفالو کنند! اگر محتوای شما از دیگر سایتها لینک بگیرد، آن محتوا به طرز ویژه ای رتبهی بالاتری در نتایج جستجو را از آن خود خواهد کرد. بک لینک تاثیر بسیار زیادی در رتبه بندی گوگل دارد و در بسیاری از مواقع بک لینک های یک صفحه هستند که باعث اول شدن آن صفحه در گوگل می شوند. شما می توانید صفحه اول سایت را با انکرتکست برند خود در وبسایتهای زیر ثبت کنید و یا صفحات مربوط به مقالات یا دسته بندی مطالب خود را درج نمایید.

این سایتها مانند شرکتی هستند که نمیتوانید در آنها تغییری بدهید یا کامنتی بگذارید که موجب ثبت لینک سایت شما بشود. البته این امر به اندازه وب سایت هم بستگی دارد و اینکه ترافیک به چه میزان موجب پیشبرد سایت شما می شود. Page Authority هم دقیقا مانند domain authority است و ارزش و اعتبار را نشان میدهد. اگر در سایت خود عکس به اشتراک می گذارید، بهتر است این تصاویر را در سایت های به اشتراک گذاری عکس مانند پیکاسا، پیکوفایل و… البته لازم به ذکر است که نتیجه فعالیت در هر کدام از موارد بالا ارجاع دادن کاربران به جایی از سایت شماست، این ارجاع می تواند یک لینک، یک منشن به برند یا وب سایت شما یا موارد دیگر باشد. همانطور که بیان شد، درواقع سئو خارجی سایت به موتورهای جستجو مانند گوگل اعلام میکند که دیگران چه احساسی نسبت به وبسایت شما دارند. انتخاب انکر تکست مناسب در سئوی سایت تاثیر بالایی دارد؛ زیرا گوگل به آنها به عنوان عاملی مهم در سئو توجه میکند.

جریان اعتماد یکی از پارامترهایی است که اعتبار یک دامنه را بر اساس کیفیت بکلینکهای یک سایت محاسبه میکند. این اطلاعات به طور کلی توسط پلت فرم تجزیه و تحلیل وب دنبال می شود و مجموعه ای از اطلاعات را در مورد مخاطبان ارائه می دهد. این نشان می دهد که از طریق اسپم ها می توان ترافیک جعلی و تعداد بازدید های سایت را افزایش داد که راهکار هوشمندانه و غیراخلاقی برخی از وب مسترهاست البته ناگفته نماند بسیاری از رقبا نیز برای اینکه یک سایت افت کند لینک سایت رقیب را در سایت های اسپم قرار می دهند بنابراین باید مراقب بود و هر چند وقت یکبار بک لینک های سایت را مورد بررسی قرار داد. ما در رایا پارس باشعار تلفیق دانش و استراتژی، به دنبال کسب بهترین نتایج در کوتاه ترین زمان هستیم و به همین خاطر برای پیشرفت شما، تمام توان و تخصص خود را به کار میگیریم. کنترل لینکهای خارجیِ یک سایت، کار سادهای نیست.

در این روش به هیچ عنوان شما با پنالتی گوگل روبرو نخواهید شد در حالی که اگر از روش های گرفتن بک لینک پی بی ان استفاده کنید مطمئنا گوگل در الگوریتم های مختلف خود این روش شما را شناسایی خواهد کرد ، یکی از دلایلی که رپورتاژ ادز خدمات تبلیغ متنی را به مشتریان خود پیشنهاد نمی کند ، احتمال پنالتی شدن از لیست نتایج گوگل است ، چرا که گوگل تبلیغ های متنی و بک لینک متنی را همیشه براحتی شناسایی می کند ، این در حالی است که رپورتاژ آگهی اینگونه نیست و گوگل هیچ گاه این روش را بد نمی داند ، طوری که در الگوریتم های قبلی گوگل ، این موتور جستجو اعلام کرد که سایت های خبری و سایت های پر بازدید می توانند تبلیغات رپورتاژ آگهی و بک لینک داخل رپورتاژ آگهی را می توانند بجای لینک فالو از تگ اسپانسر استفاده کنند. با خرید پکیج رپورتاژ با انکرتکست های مختلف از وب سایت های ما، معمولا این مشکل تا حد زیادی مرتفع می گردد.

می توانید با کلیک روی دکمه لیست سایتها، سایتهای هر پکیج را مشاهده کنید و خرید بک لینک را انجام دهید. حتما نشان لینک را مشاهده کرده اید، اما این زنجیر در بک لینک ها معنی یک زنجیر متشکل از سایت های مختلف را دارد و سایت شما را در کسب رتبه و امتیاز به همراه خود بالا میکشند. یکی از دلایلی که نباید خود را بیش از حد با فایل های htaccess درگیر کنید، این است که بسیاری از ربات های ارجاع اسپم در واقع به وب سایت شما مراجعه نمی کنند. این روش شامل استفاده از وب Crawler است که شباهت زیادی به خزیدن در وب سایت دارد و در واقع نیاز است تا صفحه سایت را مشاهده کنند. این کار ممکن است در ظاهر امر کمک بزرگی در مبارزه با اسپم ها کند اما به تنهایی کافی نیست و روش ایده آلی محسوب نمی شود. چرا که ممکن است سایتهایی با اعتبار پایین و سابقهی فعالیت مخرب به سایت شما لینک داده باشند.

اگر در صفحه ای که لینک خود را قرار میدهید، تعداد زیادی لینک دیگر هم وجود داشته باشد، ارزش انتقالی بک لینک شما کم میشود. بدترین قسمت ماجرا این است که حتی اگر میلیونها برای دامنه های موجود خرج کنید و همه کارها را با دقت انجام دهید، باز هم الگوریتمهای گوگل الگوهای لینک عجیب و غریب را تشخیص میدهند و اگر سایتهایی که قبلاً غیرفعال بودند ناگهان از شما نام ببرند، به مقام رتبه بندی شما آسیب میرسانند. اما دوباره تاکید می کنیم که این نوع ربات اسپم رایج نیست. شاید به درستی ندانید که چرا سازندگان اسپم از سایت شما بازدید می کنند و یا چرا درخواست های زیادی را برایتان ارسال می کنند. برخی از اسپم نویسان می توانند اطلاعات یک سایت را تغییر دهند و سپس آنها را برای ترویج با درخواست های متعددی به سایت ها ارسال کنند. این عمل در برخی موارد می تواند از جریمه شدن سایت شما جلوگیری کند.