ریسک در کسب و کار بین المللی

[ad_1]

فقط به عنوان دلایل وجود دارد برای رسیدن به بازارهای جهانی و منافع از بازارهای جهانی وجود دارد همچنین خطرات در محل شرکت ها در برخی کشورها. هر کشور ممکن است پتانسیل های آن; آن را نیز خود گلایه هایی که در ارتباط با انجام کسب و کار با شرکت های بزرگ. برخی از کشورهای سرکش ممکن است تمام مواد معدنی طبیعی است اما خطرات درگیر در انجام کسب و کار در این کشورها بیش از مزایای. برخی از خطرات در کسب و کار بین المللی عبارتند از:

(1) استراتژیک خطر

(2) ریسک عملیاتی

(3) ریسک سیاسی

(4) خطر ابتلا به کشور

(5) فن آوری خطر

(6) ریسک زیست محیطی

(7) خطر اقتصادی

(8) ریسک مالی

(9) خطر تروریسم

استراتژیک ریسک: توانایی یک شرکت برای ایجاد یک تصمیم استراتژیک به منظور پاسخ به نیروهایی که در حال یک منبع خطر است. این نیروها همچنین تاثیر رقابت یک شرکت است. پورتر تعریف آنها به عنوان: تهدید جدید از کسانی که در صنعت تهدید جایگزین کالا و خدمات شدت رقابت در صنعت قدرت چانه زنی تامین کنندگان و قدرت چانه زنی از مصرف کنندگان است.

ریسک عملیاتی: این ناشی از دارایی ها و سرمایه مالی است که کمک در روز-به-روز عملیات کسب و کار. شکست ماشین آلات و عرضه و تقاضا از منابع و محصولات به کمبود کالا و خدمات ، فقدان کامل لجستيک و موجودی منجر به ناکارآمدی تولید. با کنترل هزینه های زائد و غیر ضروری کاهش خواهد یافت و روند بهبود ممکن است افزایش سرب در زمان کاهش واريانس و کمک به بهره وری در جهانی شدن است.

سیاسی ریسک: اقدامات سیاسی و بی ثباتی ممکن است آن را دشوار برای شرکت های به کار موثر در این کشورها با توجه به تبلیغات منفی و تاثیر ایجاد شده توسط افراد در دولت بالا. یک شرکت نمی تواند به طور موثر عمل به ظرفیت کامل خود را به منظور به حداکثر رساندن سود در چنین ناپایدار سیاسی کشور آشوب. جدید و خصمانه دولت ممکن است جایگزین یکی از دوستانه و از این رو سلب مالکیت دارایی های خارجی است.

کشور در معرض خطر: فرهنگ یا بی ثباتی در یک کشور ممکن است ایجاد خطرات که ممکن است آن را دشوار برای شرکت های چند ملیتی به کار با خیال راحت و به طور موثر و کارآمد. برخی از خطرات کشور از دولت سیاست های اقتصادی, شرایط, امنیتی, عوامل و شرایط سیاسی. حل یکی از این مشکلات بدون تمام مشکلات (aggregate) با هم نمی خواهد به اندازه کافی در کاهش خطر ابتلا به کشور.

فن آوری ریسک: عدم امنیت در معاملات الکترونیکی هزینه های در حال توسعه فن آوری های جدید و این واقعیت است که این فن آوری جدید ممکن است شکست بخورند و هنگامی که همه اینها همراه با منسوخ شده و فن آوری های موجود نتیجه ممکن است ایجاد یک خطرناک در اثر انجام کسب و کار در عرصه بین المللی.

محیط زیست: هوا, آب و آلودگی های زیست محیطی ممکن است بر سلامت شهروندان و منجر به اعتراض عمومی شهروندان. این مشکلات نیز ممکن است منجر به آسیب رساندن به شهرت این شرکت هایی که انجام کسب و کار در آن منطقه است.

خطر اقتصادی: این می آید از عدم توانایی یک کشور برای دیدار با تعهدات مالی خود را. تغییر خارجی-سرمایه گذاری و یا/و مالی داخلی و یا سیاست های پولی. تاثير نرخ ارز و نرخ بهره آن را دشوار است به انجام کسب و کار بین المللی.

ریسک مالی: این منطقه متاثر از نرخ ارز دولتی انعطاف پذیری اجازه می دهد شرکت های به بازگرداندن سود و یا کمک های مالی در خارج از کشور است. کاهش ارزش پول و تورم نیز تاثیر این شرکت توانایی در عمل کارآمد ظرفیت و هنوز هم پایدار است. بسیاری از کشورها آن را دشوار برای شرکت های خارجی به بازگرداندن وجوه در نتیجه وادار کردن این شرکت به سرمایه گذاری بودجه خود را در کمتر از سطح مطلوب. گاهی اوقات شرکت دارایی های مصادره شده و منجر به ضرر و زیان مالی.

تروریسم خطر: این حملات که ممکن است ناشی از عدم امید; اعتماد; تفاوت در فرهنگ و مذهبی فلسفه و/یا صرفا نفرت از شرکت ها توسط شهروندان کشور میزبان. آن منجر به پتانسیل خصمانه نگرش خرابکاری از شرکت های خارجی و/یا آدم ربایی از کارفرمایان و کارکنان. از جمله موقعیت های خسته کننده آن را دشوار است به کار در این کشور است.

اگر چه مزایای کسب و کار بین المللی بیش از خطرات شرکت باید یک ارزیابی ریسک از هر کشور و همچنین شامل مالکیت معنوی نوار قرمز و فساد منابع انسانی محدودیت مالکیت محدودیت در تجزیه و تحلیل به منظور در نظر گرفتن تمام خطرات قبل از جسارت به هیچ یک از این کشورها است.

[ad_2]