روز های رفته – تطبیق با یک واقعیت جدید در بهداشت و سلامتی

[ad_1]

موفقیت: یک چالش برای تغییر.

طب غربی سیستم های مبتنی بر اطراف بیمارستان و بسیار حرفه ای آموزش دیده و تجهیزات با تکنولوژی بالا با کمی نقش برای بیماران و مراقبان شده است قابل ملاحظه ای موفق است. در واقع علم و فناوری در ادامه به انقلابی در بهداشت و درمان: کسانی که استدلال می کنند بسیاری از بیماری های عفونی کنترل شده است, بهداشت مادر مادر/و میر نوزادان) بهبود یافته است و این واکسن توسعه محدود در مقیاس بزرگ ویروسی بیماری همه گیر.

اما ما به عنوان جمعیت های مسن تر رشد می کنند و آنها رنج می برند بیشتر از شرایط بلند مدت مانند دیابت و سرطان و آلزایمر درمان/مراقبت و بيماری عروق کرونر — آنها به سادگی نمی تواند درمان شود با یک سیستم تشخیص و کنترل راه اندازی برای مبارزه با بیماری ها از نیم قرن پیش.

مشکل اساسی در همه کشورهای ثروتمند است بیماری را تغییر داده اند اما خدمات بهداشتی نیست واقعا. مشکلات سلامتی از اوایل قرن 21 هستند همان کسانی که از اواسط قرن 20-هنگامی که زمان سیستم بهداشت و درمان غرب تشکیل شد.

آنها نیاز به خدمات در خانه و جامعه و همچنین در بیمارستان و انتقادی مشارکت بیماران و مراقبان.

بزرگتر در اثر بیماری از سیگار کشیدن

به عنوان گزارش در سال 2010 یک تجزیه و تحلیل (عوامل خطر رفتاری نظام مراقبت داده from1993 به سال 2008 از 3.5 میلیون بزرگسال) توسط محققان در دانشگاه کلمبیا و کالج شهر نیویورک نشان داد که چاقی در حال حاضر به حال یک بزرگتر در اثر بیماری و در حالی که سیگار کشیدن تا به حال تاثیر بیشتری بر مرگ و میر. چرا ؟ تعدادی از بزرگسالان سیگاری کاهش 18.5 درصد بیش از آن زمان در حالی که بسیاری از آمریکایی ها چاق افزایش 85 درصد است.

یافته های مانند این در حال حاضر حساب برای افزایش اکثر بیماری و هزینه های بهداشت و درمان در کشورهای ثروتمندتر.

البته به عنوان شاهدان بسیار شایع بهداشت و درمان اصلاحات در سال گذشته تغییرات هستند و تلاش می شود ساخته شده است. هنوز بازپرداخت سیستم های تقویت مدل های قدیمی موسسات و آموزش های حرفه ای تا حد زیادی ساخته شده در اطراف آن منافع تجاری آن را ترویج و عمومی دیدن بيمارستان به عنوان سنگ بستر بهداشت و درمان.

ترس هزینه کلینیک; ترس از تغییر و حتی بیشتر

ما به عنوان دیده می شود بیشتر به چالش کشیدن از همه سوالات در مورد منابع است. چه کسی باید انجام دهید اگر آنها نمی تواند استطاعت سیستم اما ترس نزدیک شدن (به طور کلی) مقرون به صرفه تر جایگزین و یا مکمل های دارویی تکنیک ؟

پاسخ به نظر می رسد در وضع مردمی سلامتی آموزش بهورزان و معرفی تکنولوژی است که “ترجمه در آموزش و پرورش و عمل” به جریان اصلی. امروز بسیاری از کشورهای در حال ظهور بهداشت حرفه ای بسیار علاقه مند بهداشت جهانی و مشتاق به تجربه و یادگیری از فرهنگ ها و کشورهای نامحدود با ما تاریخچه بهداشت و درمان.

صلاحیت حرفه ای و همکاری در جامع بهداشت و درمان

به عنوان مثال کوچک اما پر جنب و جوش موسسه آموزشی در شمال غربی اقیانوس آرام ایالات متحده آمریکا است که آموزش افراد متفاوت ایجاد انواع جدید ديدگاه درگیر شدن خانواده ها و جوامع و تمرکز بیشتر بر ارتقای سلامت نه فقط در مقابله با بیماری است. کالج آمریکایی علوم بهداشت و درمان (ZANDER) پرورش شایستگی های حرفه ای و همکاری در جامع بهداشت و درمان. فارغ التحصیلان ساخت جامع پایه برای شخصی مراقبت های بهداشتی و تکیه بر پیدا کردن راه هایی برای استفاده حفظ و به اشتراک گذاری دانش در طب طبیعی به ارائه برای بیماران. ACHS دانش آموزان در حال به دست آوردن همه جانبه تخصص است که کمک خواهد کرد که آنها را برای تبدیل شدن به بهداشت حرفه ای ما باید برای قرن 21 است.

و دولت می تواند انجام دهد خیلی بیشتر به حمایت از تلاش های مانند این فقط به عنوان وزارت امور خارجه ایالات متحده متکی بر یک “3-D” فلسفه برای پیشبرد ماموریت خود: دفاع از دیپلماسی و توسعه است. دولت می تواند ترویج تبادل ایده ها و مردم و کمک به بهداشت و سلامتی کارگران از کشورهای ثروتمندتر به کار در کشورهای فقیر. در انجام این کار آنها را برای خود یاد بگیرند زیرنویس فرهنگی و اجتماعی سلامت عمل و در همان زمان کمک به بازپرداخت بدهی برای بسیاری از حرفه ای ها که مهاجرت به کشورهای ثروتمندتر. به عنوان وزارت دفاع نشان داده است می توان آن را یک وضعیت برنده-برنده است که از آن همه ما به دست آورید. امنیت می گم صلح است که می تواند منجر به حتی بیشتر توسعه پایدار است.

به عنوان پروردگار Nigel ترد سابق اجرایی بیمه خدمات درمانی و وزارت بهداشت و درمان در انگلستان یادداشت در کتاب جدید خود تبدیل جهان وارونه: جستجو برای بهداشت جهانی در قرن 21: “هنگامی که روش های قدیمی دیگر کار ما مایل به خارج از جریان اصلی برای ایده های جدید ؟ یا ما مطالب را به چوب با حرفه ای سازه های کار و ترتیبات ایجاد 50 سال پیش است؟”

[ad_2]