روزانه ۳۱۳ پرس غذای گرم بین نیازمندان شوط توزیع می شود

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار شوط گفت: ۲ میلیارد ریال به افراد نیازمند تحت پوشش کمیته امداد و آسیب دیده اقتصادی از کرونا ویروس در شوط اختصاص یافته است.

حسن عبدالهی اصل در حاشیه دیدار با کارکنان کمیته امداد این شهرستان با هدف بررسی و رفع مشکلات و نیازمندی های مددجویان شهرستان ترتیب یافت، گفت: ۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات اهدایی کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط خیرین و مراکز نیکوکاری به شوط اختصاص یافته که برای کمک به افراد آسیب دیده اقتصادی در اثر شیوع ویروس کرونا بصورت بسته های غذایی، بهداشتی و نقدی پرداخت شده است.

وی همچنین در این دیدار ضمن تقدیر از مشارکت کمیته امداد امام (ره) در راستای حمایت از افراد آسیب دیده از کرونا گفت: توانمندسازی و ارتقای عزت نفس خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد از مسائلی است که باید مورد توجه باشد.

فرماندار شوط همچنین از توزیع همزمان ۱۰۰۰ پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در سطح شهرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: طرح اطعام مهدوی بخشی از رزمایش بزرگ بخشش ایرانیان است که در ماه مبارک رمضان با هدف اطعام نیازمندان تحت حمایت این نهاد اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرد: آشپزخانه های مستقر در سطح شهرستان بر اساس دستورالعمل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و با همکاری خیران و نیکوکاران در حال طبخ غذا در این طرح هستند و روزانه میانگین ۳۱۳ پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع می شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link