رزمایش ملی بخشش ایرانیان در کمیته امداد خراسان شمالی آغاز شد

[ad_1]

به منظور کمک به اقشار نیازمند و آسیب‌دیدگان از کرونا؛

بجنورد – مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از آغاز رزمایش ملی بخشش ایرانیان با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه‌ریزی عملیاتی برای رفع مشکلات اقشار آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.

مجید الهی راد در گفتگو با مهر با بیان اینکه پویش بخشش ایرانیان با توجه به تأکیدات ولیّ امر مسلمین در خصوص همدلی و کمک مومنانه به مستمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا در قالب مشارکت همگانی و به صورت ملی طراحی شده است، خاطرنشان کرد: کمیته امداد خراسان شمالی نیز همچون گذشته فرمایشات معظم له را نصب‌العین خود قرار داده و در خط مقدم دستگیری از محرومان و نیازمندان ادای تکلیف می‌نماید.

وی افزود: مصمم هستیم با جذب حداکثری کمک‌های مردمی و مشارکت خیران و نیکوکاران، غم و اندوه اثرات این ویروس منحوس را با خاطره خوش همدلی و مهرآفرینی مردم عزّت‌مند ایران اسلامی با استعانت از خداوند سبحان جبران کنیم.

وی کمیته امداد خراسان شمالی را خدمت‌گزار حقیقی مردم دانست و خاطر نشان کرد: این نهاد همچنان در کنار مردم، گروه‌های جهادی و تمام دستگاه‌های حمایتی تا رفع کامل ویروس منحوس کرونا خواهد ماند و به عنوان خدمتگزاری حقیقی مردم نیازمند و محروم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی عبور از این روزهای بحرانی را نیازمند همراهی تمام اقشار و افراد جامعه و از جمله کسانی که توانایی مالی دارند عنوان کرد.

الهی‌راد در آستانه ماه مبارک رمضان از تمامی مردم نیکوکار خراسان شمالی دعوت کرد تا با پیوستن به این رزمایش ملی، انتهای ماه میهمانی الهی پایانی برای غم و اندوه هموطنان نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا باشد.

وی گفت: شماره کارت ۰۶۱۰ – ۵۰۰۳ – ۹۹۷۹ – ۶۰۳۷ و یا کد دستوری #۰۵۸۸۸۷۷ برای جمع‌آوری کمک‌های مردم خیر و نوع‌دوست استان پیش‌بینی شده است.

[ad_2]

Source link