رباتیک پرستار دستیار (RoNA) سیستم: مزایا و صنعت بهداشت و درمان گزارش

[ad_1]

بیش از چند دهه گذشته پیشرفت در تکنولوژی رسید در یک سرعت سریع و گسترش در سراسر جهان است. دسترسی و قیمت از تکنولوژی نشان می دهد از مزایای متعددی از جمله بهبود کیفیت زندگی بهتر تحقیقات علمی و بالاتر از متوسط امید به زندگی در کشورهای مختلف است. از آنجا که بسیاری از قطعات از زندگی روزانه در حال مکانیزه مردم می توانند با تمرکز بر منافع خود و حرفه خود است. در حال حاضر در بسیاری از فن آوری های مترقی جوامع جمعیت است که نه تنها زندگی می کنند اما نیز ارائه کودکان کمتر. از آنجا که بسیاری از مردم زندگی می کنند تا به سن و نه بسیاری از کودکان متولد شده به پوشش تفاوت وجود دارد کمتر و کمتر منابع برای مراقبت از گروه.

مفهوم رباتیک پرستار دستیار سیستم معرفی شد به مراقبت از افراد مسن و در حال اجرا است موفق در کشورهایی مانند ژاپن که در آن 30 درصد از جمعیت بیش از 65 سال است. در حال حاضر این سیستم به طور فعال مورد استفاده در پزشکی و امکانات و مراکز برای بلند کردن بیماران با خیال راحت بدون دخالت انسان است.

توسعه رباتیک پرستار دستیاران

• در سال 2009, بهداشت و درمان, تحقیقات شرکت Hstar فن آوری های شروع یک پروژه تحقیقاتی طراحی شده به گزارش های متعدد بالینی و فن آوری چالش های مختلف بهداشت و درمان پزشکان است. آن را با تمرکز بر روی توسعه یک انسان سالم و سنگین و بلند کردن اجسام رباتیک سیستم است که می تواند در هر محیط بالینی.
• تلاش تیم تحقیق و توسعه منجر به ایجاد RoNA رباتیک بیمار بلند کردن سیستم خود به کارگردانی رباتیک دستیار پرستاری طراحی شده برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کار و بلند کردن بیماران با وزن نزدیک به 500 پوند است.

مزایای استفاده از رونا

در رقابت قوی با سقف نصب شده سیستم های بالابر بیمار بالابر تیم و همراه زنجیر سیستم; RoNA فراهم می کند برخی از مزیت متمایز از قبیل:
• RoNA یک چندوجهی و سیستم تلفن همراه با mecanum چرخ را به حرکت در هر جهت. این کار می تواند در فضاهای محدود و کشف مناطق که در آن چندین portable بلند کردن سیستم نمی تواند سفر. آن است که به مراتب بهتر از تحرک و قدرت مانور سیستم های سقف که ثابت هستند.
• Telepresence پشتیبانی RoNA می تواند در کنار یک پرستار آموزش دیده و یا می تواند تحت نظارت tenuously واقع پرستار در حالی که عامل با کمتر expertized همراه.
• ایمنی بیمار RoNA هوشمند, آموزش سیستم است که قادر به حس مرکز ثقل هنگام بلند کردن فرآیند و همچنین تنظیم خودکار موقعیت خود را. (این است که در درجه اول ممکن است با توجه به منحصر به فرد ثبات سیستم). نتیجه آن است که بیمار احساس می کنم بیشتر محافظت در آسانسور نسبت به فیزیکی انتقال مربوط به دست بشر است.
• RoNA کار می کند به کاهش کارکنان آسیب و بازنشستگی پیش از موعد در امکانات که هنوز سازماندهی بلند کردن دستگاه. این سیستم ارائه خواهد شد پر سود امن بلند برنامه کاهش کارگر's جبران خسارت همراه با جراحت های مربوط به هزینه های تقریبا 40 درصد. در مراکز امن که در آن بیمار دست زدن به برنامه های در حال اجرا, RoNA را افزایش انطباق بیشتر کاهش آسیب های مربوط به هزینه های.

رباتیک پرستار دستیار سیستم بازار

• با توجه به صنعت بهداشت و درمان گزارش بازار رباتیک پرستار دستیار سیستم کاملا شکوفایی در ژاپن است. این روبات های پرستاران نیز مورد استفاده در ایالات متحده که در آن آنها با ملاحظه توسعه یافته است.
• این پیش بینی که در آینده نزدیک پرستار دستیار روبات ها ممکن است به طور کامل آماده برای کمک به مراقبت از افراد مسن جمعیت. در ژاپن بیش از یک سوم از جمعیت خواهد بود شهروندان ارشد سال 2025 12 درصد بالاتر از آمار سال 1990. با توجه به گزارش های مورد نیاز ژاپن از دو میلیون و حرفه ای در سال 2010 به ارائه مراقبت برای افراد مسن اما فاقد توسط یک تعداد از 700,000. اگر تحلیلی ادامه روند کمبود خواهد دو سال 2025 برای رسیدن به 1.4 میلیون نفر است.
• در حال حاضر ژاپن در حال توسعه ربات پرستار دستیار برای کمک به کارهای مکانیکی توانمند سازی پرستاران به بیماران خود را با کیفیت فوق العاده زمان. در حال حاضر تنها ربات تحقق استانداردهای ایمنی در ژاپن شناخته شده است به Cyberdyne (8C4 فرانکفورت) اسكلت. هر یک از این روبات ها دلار هزینه 1,780 است که بسیار کمتر نسبت به سالانه و دستمزد به طور متوسط از $ 25,000 یک پرستار در ژاپن است. این تحلیل هزینه منفعت کاملا قانع کننده باشد.
• اگر ربات یاران مانند Cyberdyne اسكلت هستند نسبت به نیمی از یک پرستار و سپس حدود 2.8 میلیون ربات ها مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل این کمبود در حال توسعه 5 میلیارد دلار در بازار مربوط به بهداشت شخصی مراقبت از روبات ها در قیمت های فعلی در ژاپن به تنهایی. مشخص شد که فروش پزشکی روبات در مقیاس جهانی به ارزش 1.5 میلیارد دلار در سال 2013. اگر چه استفاده نمی شود برای عمل جراحی این مراقبت شخصی روبات ها در محیط بیمارستان را به طور قابل توجهی افزایش بازار برای پرستاری روبات. با رضایت پرستار scarcities با پرستار دستیار روبات انسان پرستاران می تواند به رشد و سازنده تر با اضافه کردن ظرافت به تجربه بیمار در حالی که رها کردن هزینه در همان زمان آن را یک وضعیت برنده-برنده برای سیستم بهداشت و درمان.

[ad_2]