را تحريک تحریک مغناطیسی (TMI) درمان مشکلات مغز و افزایش ضریب هوشی در آینده ؟

[ad_1]

تکراری تحريک magnetic stimulation (rTMS) یک روش غیر تهاجمی برای استفاده از میدان های الکترومغناطیسی به مغز است. این نرم افزار از طریق یک دستگاه پزشکی از پایین 0.9 هرتز فرکانس تحریک توسط یک میدان الکترومغناطیسی به مغز است. از آن نیاز به بیش از یک جلسه. یکی از عوارض جانبی است که تمایل به دست کم گرفتن زمان. یکی دیگر از عوارض جانبی ممکن است کمی سردرد. آن است که منع نشان داد در صرع و اسکلروز متعدد.

تک جلسه rTMS قرار داده شده بیش از زمانی یا temporoparietal قشر می تواند به درمان بسیار کوتاه مدت با مشکل وزوز گوش و یا زنگ در گوش خود را. تکرار جلسه rTMS ممکن است با موفقیت درمان وزوز گوش, اما درمان شناخته شده است برای درمان وزوز گوش. نتایج متغیر است. آن ممکن است موفقیت های بیشتر برای کسانی که با این مشکل و با توجه به اثرات دراز مدت از اعتیاد به مواد مخدر. این درمان نیز ممکن است تلاش برای برخی از انواع کم شنوایی غیر از کسانی هستند که ناشی از سر و صدا. از دست دادن شنوایی از داروها و بیماری ها ممکن است پیدا کردن برخی از کمک با TMS. Meniere's بیماری نیز می تواند کمک به برخی از درجه ای با این درمان است.

این درمان تاثیر می گذارد شنوايی و ممکن است کمک به دیگر مشکلات مرتبط با شنوایی قشر از جمله توهم شنوايی پارکینسون,'s بیماری و مشکلات حافظه در قشر حرکتی فلش بک, افسردگی و کشیدن مو. تلاش شد برای افسردگی و درمان مورد استفاده قرار گرفت در این بیمار پنج بار در هفته و در آنجا موفق بود. آن است که بسیار سخت به درمان افسردگي و این ممکن است تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها است. این درمان غیر تهاجمی و باعث می شود هیچ درد. درمان ممکن است نتایج است که فراتر از قشر حرکتی منطقه ای از مغز است.

برخی از مطالعات نشان می دهد که این درمان پذیری مغز را افزایش می دهد و می تواند توانایی افزایش هوش با توجه به ترکیب بهینه از مغز مواد مغذی و دیگر درمان های جایگزین. این درمان ممکن است یک راه برای افزایش یادگیری و افزایش حافظه است. TMS می تواند فوق العاده برای کسانی که به داشتن حافظه و ناتوانی در یادگیری متصل به پارکینسون's بیماری, ضربه به سر, مغز, آسیب, ایسکمی, از دست دادن حافظه به علت مشکلات قلبی از سطح اکسیژن در مغز می شود. این مناطق از پزشکی است که بسیار دشوار است برای مدیریت و درمان است.

این امر می تواند بسیار مفید است اگر این بیماران داده شد برای سم زدایی فلزات سنگین و سموم قبل از تجویز TMS. شلات کننده دهان و دندان با فرمول های موجود در فروشگاههای مواد غذایی بهداشتی و محصولات مانند روتین, chorella ارگانیک, گندم, چمن, آلی, جو, کپسول, صبر, جعفری, سیر و آلفا لیپوئیک اسید را با خیال راحت حذف سموم در طول زمان است. آن را حدود شش تا دوازده ماه به حذف بسیاری از مواد سمی موجود در یک میانسال ، سونا می تواند انجام این کار با حدود سه تا دوازده جلسه و در مدت حدود سی دقیقه است.

© Dr R سنگ MD-هند

[ad_2]