راهنمای کامل خرید کاندوم مناسب از فروشگاه های آنلاین

[ad_1]

کاندوم را شاید بتوان یکی از بهترین اختراعات بشر نامید. جلوگیری از بارداری های ناخواسته و انتقال بیماری های مقاربتی دو کارکرد اصلی یک کاندوم امروزی هستند. از ویژگی های بارز این محصول در دسترس بودن و قیمت پایین هستند که استفاده از آن را برای عموم مردم فراهم می نمایند. اما در عین حال هنوز هم مشکلاتی در زمینه خرید کاندوم مناسب وجود دارد، وجود محصولات و برندهای متنوع که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و قاعدتا امتحان تمامی آنها هزینه و وقت زیادی می گیرد.

فروشگاه های اینترنتی فعال در این زمینه مانند آی بساط بهترین محصولات را گردآوری نموده و با دادن اطلاعات کامل در مورد  برند، جنس، سایز، مواد شیمیایی مورد استفاده و سایر اطلاعات ضروری، راهنمای بسیار خوبی برای خرید آنلاین کاندوم ایده آل و مناسب شما هستند. در ادامه به معرفی انواع محصولات خواهیم پرداخت:

کاندوم های خاردار

کاندوم خاردار (Dotted condoms) یکی از ویژه ترین محصولاتی است که تا کنون به بازار عرضه شده اند. هدف اصلی طراحی این محصولات افزایش سطح تماس بین آلت مردانه و واژن است. در این نوع کاندوم زائده هایی تعبیه شده اند که تماس را با نقطه جی (G spot) و سطح داخلی واژن به حداکثر مقدار ممکن می رسانند. مدل های اولیه این محصول صرفا دارای نقاطی برجسته بودند که در تماس سطح خارجی و یا قسمتی از آن پخش شده بودند. امروزه انواع مختلفی از کاندوم خاردار به بازار عرضه می شوند که در اندازه خارها (زائده ها) و نحوه قرار گیری آنها تفاوت دارند. به عنوان مثال کاندوم های فضایی یک نوع کاندوم خاردار درشت هستند که خارها در شکل و اندازه ویژه ای بر روی سطح قرار گرفته اند.

راهنمای کامل خرید کاندوم مناسب از فروشگاه های آنلاین

خرید کاندم خاردار

از بهترین راه ها برای خرید کاندوم خاردار استفاده از فروشگاه های اینترنتی فعال در این حوزه است. فروشگاه های آنلاین این امکان را به شما می دهند تا از بین محصولات متنوع، محصولی را که با ویژگی ها و خواسته های شما همخوانی بیشتری را دارد انتخاب کنید.

پیشنهاد ما به شما برای خرید کاندوم خاردار فروشگاه اینترنتی آی بساط است که محصولاتی با کیفیت را از برندهای معروفی مانند کاپوت ، کدکس، ایکس دریم ، اورز، کلایمکس  و غیره در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این فروشگاه آنلاین محصول مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت به دست شما خواهد رسانید.

 

کاندوم های تاخیری

این محصولات برای رفع مشکل بزرگ زود انزالی مردان وارد بازار شده اند. تفاوت های فیزیولوژیکی که بین مردان و زنان وجود دارد باعث شده است تا زمان ارضای جنسی آقایان و خانمها تفاوت معناداری داشته باشد. بر اساس نظرسنجی های مختلف معلوم شده است که تعداد بسیاری از زنان (در حدود 70 درصد) خواهان بیشتر شدن زمان رابطه جنسی هستند.

مکانیزم عمل کاندوم تاخیری بر اساس عملکرد دو ماده بی حس کننده لیدوکائین و بنزوکائین است. این دو ماده شیمیایی با اثر بر روی سلول های عصبی آلت مردانه از میزان حساسیت آنها کاسته و زمان رسیدن به ارضای جنسی را افزایش می دهند. ماده تاخیری عموما در سر کاندوم تعبیه می شوند تا به حساس ترین نقطه آلت (یعنی کلاهک) نزدیکتر بوده و اثرگذاری بیشتری داشته باشند.

از جمله وسیله های دیگری که برای حل مشکل زودانزالی در بازار وجود دارند ژلها و اسپری های تاخیری هستند. ماده موثر استفاده شده در این محصولات نیز لیدوکائین و بنزوکائین هستند اما می توان گفت که کاندوم تاخیری دو مزیت مهم نسبت به اسپری و ژل دارد:

  • کاندوم تاخیری علاوه بر ایجاد تاخیر در انزال از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری نیز جلوگیری می کند، کاری که نمیتوان از اسپری و یا ژل انتظار انجام آن را داشت
  • اسپری ها و ژل های تاخیری در صورت عدم صحیح استفاده می توانند باعث بی حس شدن واژن و ایجاد مشکل در ارضای جنسی بانوان شوند.

راهنمای کامل خرید کاندوم مناسب از فروشگاه های آنلاین

خرید انواع مختلف کاندوم های تاخیری

از آنجایی که بدن افراد مختلف عکس العمل های متفاوتی را نسبت به مواد تاخیری نشان می دهد انواع مختلفی از کاندوم های تاخیری به بازار عرضه شده اند. به عنوان مثال کاندوم تاخیری کاپوت مدل 45 minute دوز بالایی از مواد تاخیری را دارد و برای افرادی که حساسیت پایینی نسبت مواد تاخیری دارند مناسب است.

علاوه بر مواد تاخیری ، برخی کاندوم های تاخیری از حلقه های فیزیکی نیز برخوردارند که با فشار بر روی رگ زیر آلت مردانه از انزال زودرس جلوگیری می نماید.

در این قسمت نیز پیشنهاد ما برای خرید کاندوم تاخیری استفاده از فروشگاه خرید کاندوم آی بساط است که تعداد قابل توجهی کاندوم تاخیری از برنهای مختلف را با قیمتی عالی در اختیار زوجین عزیز قرار داده است.


خرید کاندوم های فضایی

این نوع کاندوم ها دارای خارهای بزرگی هستند که به دلیل شکل خاص قرار گیری خارها به فضایی معروف شده اند. مدل های شمشیری، دکمه دار، چرخشی ، طوقی و اره ماهی از معروف ترین این مدل ها ساخت برند ایکس دریم هستند.

یک نکته مهم در مورد کاندوم های خاردار و خصوصا فضایی ها این است که استفاده مداوم و طولانی مدت در طول یک رابطه جنسی می تواند باعث زخم واژن و ایجاد عفونت شود. این مدل کاندوم ها برای زوجینی که تازه بچه دار شده اند و یا خانم یائسه شده است، انتخاب مناسبی است و می تواند رابطه ای لذت بخش را به ارمغان بیاورد.

خرید کاندوم فضایی را نیز می توانید با خیالی آسوده از سایت آی بساط تنها با چند کلیک انجام دهید.

راهنمای کامل خرید کاندوم مناسب از فروشگاه های آنلاین

کاندوم های زنانه

کاندوم رنانه یکی از کاربردی ترین کاندوم هاست که شاید کمتر شناخته شده باشد. این محصول بر خلاف نوع مردانه در داخل واژن قرار می گیرد و عموما بزرگتر است. دارای دو حلقه است که حلقه کوچکتر در داخل واژن و حلقه بزرگتر در خارج آن قرار می گیرد.

کاندوم زنانه در مقایسه با مدل های مردانه لذت کمتری را به زوجین می دهد ما فوق العاده کاربردی و مطمئن است.

 

جمع بندی

خرید کاندوم باید بر اساس ویژگی های زوجین و انتظاری که از رابطه خود دارند انجام شود. فروشگاه های اینترنتی مکانی مناسب برای انتخاب محصولی متناسب و با کیفیت است.

برای خرید کاندوم های خاردار، تاخیری و غیره ابتدا با صرف چند دقیقه کوتاه و خواندن توضیحات ارائه شده در خصوص آن محصول، آن محصول و برندی را انتخاب نمایید که بهترین کارایی را برای شما داشته باشد.

خرید از فروشگاه های تخصصی خرید کاندوم و محصولات زناشویی آی بساط، این امکان را به شما می دهد تا محصولات مختلف را شناخته، مقایسه نموده و بهترین را در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.

[ad_2]

Source link