راهنمای خرید عطر مردانه , چگونه یک عطر مردانه مناسب بخریم؟

عطر شما بخشی نامرئی اما بسیار تأثیرگذار خرید عطر مردانه اینجا کلیک کنید از سبک شما و البته تا حدودی شخصیت شماست که تأثیر زیادی در دیدگاه ها و نظرات اطرافیان دارد. اغراق نیست اگر بگوییم که یک عطر خوشبو در یک لباس شیک به همان اندازه چشمگیر است و نه تنها اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد بلکه باعث می شود از خرید عطر مردانه نظر اطرافیان قوی ، تأثیرگذار ، جذاب و محبوب به نظر برسید.

بهترین عطر مردانه از نظر خانمها

 

با این حال به نظر می رسد بیش از هشتاد خرید عطر مردانه درصد مردان در انتخاب عطر و ادکلن مناسب مهارت چندانی ندارند و از آنجا که نوع پوست خود را نمی شناسند و گاهی روحیه و علایق خود را فراموش می کنند ، عطر اشتباهی را انتخاب می کنند. در این مقاله به شما می گوییم که چگونه یک عطر مردانه مناسب با توجه خرید عطر مردانه به نوع پوست ، علایق و روحیات و حتی اطرافیان خریداری کنید. برای مطالعه راهنمای خرید عطر مردانه با ما همراه باشید.

 

حتما بخوانید:
چگونه شیک پوش باشیم؟
چگونه با کلاس باشید؛ 26 نکته برای شیک بودن
9 روش تشخیص عطر تقلبی از عطر اصلی
چرا از عطر استفاده می کنیم؟
وقتی عطری متناسب با فصل ، شغل و موقعیت اجتماعی ، خرید عطر مردانه شخصیت و روحیه و البته نوع پوست خود انتخاب می کنید ، نه تنها جذاب به نظر می رسید بلکه از نظر خانم ها نیز نمره قابل قبولی می گیرید. طبق تحقیقاتی که سالها پیش در اروپا انجام شد ، معیار اصلی مردان برای انتخاب زنان در نگاه اول ظاهر زنان بود ، خرید عطر مردانه در حالی که بو و رایحه به طور ناخودآگاه مهمترین عامل انتخاب مرد توسط زنان اعلام شد ؛ به حدی که در اروپا از این اصطلاح چنین گفته می شود: “زنان بو و بو و از راه بینی عاشق می شوند”.

بهترین ادکلن مردانه 2019

 

این ممکن است به این دلیل باشد که خرید عطر مردانه بینی زنان معمولاً به دلایل هورمونی نسبت به مردان نسبت به بو حساس تر است ، به عبارت دیگر ، زنان حس بویایی بیشتری نسبت به مردان دارند. با این تفاسیر ، اهمیت انتخاب یک عطر مناسب خرید عطر مردانه و معطر برای آقایان دوچندان می شود.

وقتی از عطر صحبت می کنیم در مورد چه چیزی صحبت می کنیم؟
عطر مردانه

“عطر” ترکیبی پیچیده از روغنهای اساسی ، تثبیت کننده ها خرید عطر مردانه ، حلالها و ترکیبات معطر است که یا از منابع طبیعی استخراج می شوند یا به صورت شیمیایی و مصنوعی تولید می شوند. اگرچه برخی از رایحه های طبیعی از ابتدای خرید عطر مردانه تمدن به عنوان عطر استفاده می شده اند ، اما عطر سازی ، همانطور که امروزه رایج است ، از اواخر قرن نوزدهم آغاز شد. بد نیست بدانید که “عطر” ماندگارتر از “ادکلن” است خرید عطر مردانه و حدود 20 تا 30٪ ترکیبات آن عصاره های روغنی است. با این حال ، بیشتر مردان اکنون ترجیح می دهند از ادکلن استفاده کنند که حاوی عصاره های روغنی کمتری است خرید عطر مردانه و بنابراین رایحه ملایم تری دارد و مقرون به صرفه تر از عطرها است. اما علاوه بر عطر و ادکلن هایی که بیشتر شناخته شده اند ، انواع دیگری از عطرهای مردانه نیز وجود دارد که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

انتخاب عطر مناسب برای آقایان

 

ادو پرفیوم
اگر به دلیل مشکلاتی از جمله آلرژی و میگرن خرید عطر مردانه رابطه خوبی با “عطرها” یا “عطرها” ندارید ، پیشنهاد می کنیم از “ادوپرفیوم” استفاده کنید. ادوپرفیوم ها به دلیل مقدار کمتر عصاره های روغنی (بین 15 تا 20 درصد) از عطرها سبک تر و لطیف تر هستند و ماندگاری بالایی دارند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که خرید عطر مردانه دوست دارند بوی عطر را در تمام طول روز بو کنند ، عطرها و ادکلن ها مناسب ترین انتخاب برای شما هستند.

ادوتویلت
“آب معطر” یا “ادو تویلت” حتی از ادوپرفیوم سبک تر خرید عطر مردانه است و به دلیل داشتن درصد بیشتر الکل و مقدار کمتر روغنهای اساسی که در ترکیبات آنها استفاده می شود ، بوی مطبوع تری دارد. از نظر تخصص ، ادو تویلت ضخیم تر از ادکلن است و در میان سه نت عطر ، ادو تویلت به نت اولیه متکی است و بنابراین دوام آن نسبت خرید عطر مردانه به عطرها بسیار کمتر است (حدود سه تا چهار ساعت). به دلیل ترکیب سبک تر بودن ادو توالت نسبت به عطر و ادوپرفیوم ، به نظر می رسد ادو توالت برای محیط های خرید عطر مردانه کاری و جلسات رسمی گزینه بهتری باشد.

راهنمای خرید ادکلن مردانه

 

عطر
برخلاف تصور عمومی که عطر متعلق به خانم ها خرید عطر مردانه و ادکلن مردانه است ، واقعیت این است که ادکلن به دلیل مقدار اسانس مصرفی در آن (حدود 2 تا 5٪) و الکل بیشتر بسیار سبک است. و دوام کمتری دارد. بنابراین ، اگر به دنبال خرید عطر مردانه رایحه ای قوی و ماندگار هستید ، هنگام خرید حتما به برچسب روی بطری عطر توجه کنید.

اوفرش
علاوه بر ادکلن ، “مصرف بیش از حد” نیز به دلیل غلظت کم ، روغنهای اساسی و روغنهای بسیار کمتر (حدود سه درصد) و میزان زیاد الکل برای استفاده خرید عطر مردانه روزانه بسیار محبوب است.

آیا باید عطر طراح و صنعتگر بخریم یا بایت بایت؟

ادکلن مست کننده مردانه

 

عطر مردانه

اگر از طرفداران عطر و ادکلن هستید ، حتما اصطلاحاتی خرید عطر مردانه مانند عطرهای “Designer” ، “Artisan” و “Fang” را شنیده اید. اما آیا تفاوت این سه نوع عطر را می دانید؟ تفاوت عطرهای Designer و Artisan با Fang چیست؟

لوکس ترین عطرهای مردانه

عطر طراح
اگر خریدار مارک های لوکس و مشهوری مانند خرید عطر مردانه “Burberry” ، “Christian Dior” ، “Tom Ford” ، “Chanel” و شما هستید ، خریدار عطرهای “design” هستید. طراحان عطر طراح با توجه به مارک خود را طراحی و تولید می کنند