راهنمایی برای سفر به تانزانیا

[ad_1]

برنامه ریزی تعطیلات خانواده به آفریقا می تواند گیج کننده و …و گران قیمت! پیشنهاد من استفاده از یک عامل سفر است که دارای تجربه در برنامه ریزی آفریقا Safaris. در اینجا چند نکته مفید:

 • طرح اقامت برای حداقل 2 هفته به طوری که شما می توانید بازدید از مکان شما می خواهید برای دیدن. شما پرداخت مقدار زیادی از پول به دست آوردن وجود دارد بنابراین استفاده از آن!
 • برنامه را به یک راهنمای تور انگلیسی زبان شما نشان می دهد. بسیاری از مردم صحبت می کنند کمی از زبان انگلیسی اما مردم را به استفاده از شما را اگر شما دقیق نیست. ایرانگردی با یک آفریقایی راهنمای شما را از مشکل.
 • فروشندگان سعی خواهد کرد تا شما را به پرداخت قیمت های ظالمانه. شما باید از داد و ستد کالا & مذاکره به یک قیمت عادلانه برای خود سوغاتی.
 • حتما به نکته دربانان سرور و غیره. نسبتا اما نمی بیش از نوک. ارائه دست ناشران را افزایش می دهد مشکل از مردم با بهره گیری از آمریکایی ها. سخاوت چیز خوبی است اما لطفا به منطقه ماموریت های سازمان های خیریه و مدارس و یتیم خانه ها یا سازمان های دیگر. آنها قادر خواهند بود به مطمئن شوید که پول خود را می رود به خوبی استفاده کنید.
 • اگر ممکن است, در آوردن لباس, پزشکی و یا دندانپزشکی, لوازم مدرسه, لوازم و…. با شما را به سازمان های محلی. بزرگ وجود دارد و این نوع از لوازم دشوار است برای به دست آوردن در برخی از مناطق. شما ممکن است بخواهید برای تماس با یک سازمان قبل از سفر برای دیدن آنچه که نیازهای خاص دارند.
 • آوردن آب, Pepto-Bismol, قرص, توالت کاغذ و ضد عفونی کننده دست در همه جا شما بروید.
 • توجه داشته باشید: اگر شما اقامت در هر نقطه در نزدیکی شهر شما را بشنود مقام نماز در اسلام بیش از بلندگو. شعار مانند دعا می تواند یک کمی eery اگر شما از آن انتظار نیست, بنابراین مطمئن شوید که برای آماده سازی فرزندان خود را.

بهترین مکان برای بازدید در نزدیکی آروشا, تانزانیا:

 • کوه کلیمانجارو – در واقع یک آتشفشان خفته کوه کلیمانجارو بلندترین کوه در آفریقا است. باور کنید یا نه, این کوه که نشسته تنها 3 درجه از استوا تا یخ دربسته در محیط قله در تمام طول سال! من پیاده از کوه خودم اما من گفته شده که مسیرهای پیاده روی بسیار آسان است. آنها باید متفاوت treks به انتخاب از برخی از ماندگار 5-12 روز.
 • Ngorongoro پیاله – Ngorongoro عظیم دهانه آتشفشانی است که خانه را به بسیاری از گونه های مختلف حیات وحش و پوشش گیاهی است. در منطقه حفاظت Ngorongoro من دیدم شیر آفریقایی, گورخر, سیاه, کرگدن, wildebeests شترمرغ کفتار زرافه فیل baboons dik diks و خیلی بیشتر. من حتی دیدم یک یوزپلنگ شکار یک ایمپالا! آن را مانند تماشای کانال دیسکاوری تا از نزدیک و شخصی.
 • Lake Manyara National Park – مجموعه ای زیبا از دریاچه Manyara, این پارک نیز با حیات وحش است. ما شاهد تعداد زیادی از فیل ها و زرافه baboons اسب آبی و صدها فلامینگو.
 • آروشا فرهنگی مرکز میراث – میراث فرهنگی مرکز در آروشا است که باید ببینید! مقدار زیادی از پول نقد برای خرید با شما. شما نمی خواهید به ترک بدون Tanzanite طلا و جواهر یا مجسمه. لحظه ای به تماشای ارتباط تصویری. این ویدئو نشان می دهد دقیقا همان چیزی است که فروشگاه مانند است. شما نیاز به برنامه ریزی حداقل نیمی از روز را برای این دیدار است.

[ad_2]