راهنمایی برای تبدیل شدن به مستقل ویژگی های نویسنده

[ad_1]

آیا شما یک فرد است که صرف یک حرفه ای در علمی یا پزشکی زمینه ؟ اگر مستقل چاپ و نشر می تواند انجام راه برای به اشتراک گذاشتن دانش است که به شما گرفته شده است یک عمر برای به دست آوردن. مستقل علوم پزشکی و نویسندگان اغلب مورد نیاز است. وجود دارد شرکت هایی که به دنبال افراد برای ترویج محصولات و اطلاع رسانی به عموم مردم و آموزش مصرف کنندگان از طریق مستقل چاپ و نشر.

ایجاد اسلاید, فیلم ها, دی وی دی, کتاب, اطلاعیه های خدمات عمومی و دیگر محصولات تبلیغاتی برای داروسازی/علمی و پزشکی, صنایع است یک گزینه به صورت مستقل چاپ و نشر است که اغلب نادیده گرفته شده است. اگر شما تخصص فنی و آموزشی پس زمینه در پشت شما این حکم در نظر گرفتن.

در اینجا چند راهنمایی که مهم هستند برای تبدیل شدن به موفق مستقل ویژگی های نویسنده:

  1. با کیفیت بالا نوشتن ضروری است
  2. در حال حاضر داده های کنونی و یا پیشرفته ترین تحقیقات با اثبات آن را اثبات کند.
  3. استخدام یک حرفه ای در واقعیت-جستجوگر. اهمیت این مرحله نمی تواند اغراق آمیز باشد.
  4. دقیق در مستندات خود را با پانوشت.
  5. پیدا کردن “قابل توجه کارشناسان” به نقد و بررسی و حمایت از نشریه خود را – آن است که آیا یک کتاب به فیلم و یا دیگر مواد تبلیغاتی.

شاید شما تا به حال تجربه حرفه ای کار برای سازمان های غیر انتفاعی. مهارت اعطای نویسندگان نیز در پی پس از توسط بسیاری از سازمان ها از جمله کسانی که به دنبال به دست آوردن کمک های مالی به صورت مستقل چاپ و نشر پروژه است که علمی پزشکی یا آموزشی در طبیعت است. کسی که می داند که چگونه به حرکت سیستم برای پیدا کردن منابع مالی و به دست آوردن منابع سرمایه می توانید پیدا کردن موفقیت در مستقل صنعت نشر بیش از حد.

علاقه مند اما شما نمی دانید که چگونه برای شروع ؟ رفتن به کتابخانه محلی خود را و یا به اینترنت و جستجو برای پزشکی ارتباطات شغل داروسازی, بازاریابی, شرکت های پزشکی یا شرکت چاپ و نشر. اغلب شرکت های استخدام, مستقل, مستقل, ویژگی های نویسندگان است.

اگر این اولین تلاش خود را در ویژگی های نوشتن شما خواهد بود همچنین عاقلانه به جستجو در اینترنت برای ایده های در مورد چگونه به مخاطبان خود را جذب و برای حفظ توجه خواننده را. شما می خواهید به استفاده از روش درست است. شرکت ها وجود دارد که می تواند کمک به شما با تجارت الکترونیک و بازاریابی الکترونیکی به صورت مستقل چاپ و نشر به عنوان به خوبی.

[ad_2]