راهنمایی برای ارشد همراه سفر

[ad_1]

خلاصه: سفر با سالمندان

سفر با سالمندان مانند پدر و مادر و یا افراد مسن روابط می تواند نگران کننده اگر بدون آمادگی انجام شد از قبل. اکثر سالمندان خواهد عمل قشنگ در حالی که سفر و فکر می کنم که این سفر خود چشمه جوانی. این سفر راه دور می تواند جسمی مالیات و پر استرس نه تنها برای سالمندان خود, اما اصحاب خود را به عنوان به خوبی. لازم است بنابراین به مشورت با افراد مسن, دکتر برای احتیاطی مورد نیاز در طول سفر. در زمان به طور کلی فیزیکی چک تا ممکن است لازم باشد قبل از رفتن سیگنال به سفر داده شده توسط دکتر.

چه برای انجام به هنگام سفر با سالمندان

1. آماده سازی باید قبل از شروع سفر. اگر آنها در حال آنهایی که برنامه ریزی برای آن خود را خرید بلیط هواپیما برنامه ریزی و ماجراهای خود خواهد بود چیزی است که آنها را به نگاه به جلو به. اما قبل از هیجان می آید بخش سخت. به عنوان همدم شما باید برنامه خود را با آنها مقدار خواب مورد فعالیت ها و در نظر است که آنها دیگر wide-eyed نوجوانان در اجرا. معنی است که نیاز به بحث در مورد دارو و سلامت, پزشکی و بیمه و امکانات رفاهی و چشم دیدن فعالیت های بیش از حد.

2. سفر به طور معمول شامل پیاده روی های طولانی در طول stopovers به ویژه در فرودگاههای بزرگ. ممکن است لازم باشد به همراه راه رفتن ایدز فقط در مورد طلایی کوچک زن قحبه’ گرانبها hoofs می شود خسته از پیاده روی بیش از حد. آنجا که آنها می خواهند به جیغ وداد بازی کردن در اطراف وجود دارد ممکن است زمانی که تاشو عصا یا واکر تاشو ممکن است در مفید آمده است. این دستگاه می تواند خریداری آنلاین و یا در هر فروشگاه عرضه لوازم و. این امر می تواند بهتر برای شما به عنوان همدم برای تست اگر سالمندان خواهد بود و راحت در استفاده از این دستگاه ها, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است محصول تا بعد.

3. آن بهتر خواهد بود اگر شما می توانید اطلاع رسانی در این فرودگاه پیش از این نیاز به یک صندلی چرخدار. حتی اگر طلایی سالمندان اصرار بر پیاده روی یک صندلی چرخ ممکن است کاهش فشار در حالی که راه رفتن و آنها را کمتر از بار به شما به عنوان شرکت به توشه. پس از سفر هوایی است که اغلب در ارتباط با تاخیر لغو و از دست دادن بار این امر می تواند عاقلانه برای قرار دادن سالمندان دارو در حمل کیسه به جای قرار داده و آنها را با کلی توشه. با داروهای دیگر سرگرمی ایدز باید در پرتاب بیش از حد: کتاب, مجلات, یا ابزارهای الکترونیکی مانند آی پد به طوری که برای حفظ آنها را خوشحال و سرگرم در طول تاخیر و انتظار طولانی.

4. هواپیمایی کابین خدمه باید حفظ مودبانه اما محکم رویکرد در برخورد با مسافر ارشد. آنها باید مهارتهای مردمی بسیار عالی قادر به حضور به نیازهای سالمندان مشتریان. پروازهای طولانی معمولا در برابر مشکلاتی در گردش خون در عضلات و مفاصل است. کابین خدمه باید به اندازه کافی باهوش به مشاوره سالمندان به ورزش بلند شدن و راه رفتن پایین راهرو – یا با تکان دادن و جنباندن و یا کشش پایین اندام خود را.

5. ارشد سفر بیش از یک کشش طولانی از زمان می تواند مطرح مشکلاتی مانند کم آبی سینوس و گوش فشار است. این را می توان کاهش داد به سادگی نوشیدن آب به جای قهوه و چای و خوردن آدامس و آب نبات و مصرف ضد احتقان ها به سهولت سینوس و گوش فشار مشکلات.

نتيجه گيری

شما می توانید سفر برای سالمندان سرگرم کننده و به یاد ماندنی است. آنها را به مکان های که آنها می خواهند برای رفتن اما همیشه آماده است که آنها ممکن است نیاز به یک واکر و دارو در وسط سفر. آنها را به پوشیدن لباسهای رنگارنگ و کلاه و رقص cha-cha و سامبا در میدان شهر در تمام شادی و سرگرم کننده است; اما به یاد داشته باشید که شما باید آماده تسلیحات در مورد طلایی tweetums به طور ناگهانی پیدا کردن خود را خسته از این همه هیجان.

[ad_2]