رابطه بین بیمه و امور مالی

[ad_1]

بیمه و امور مالی هستند از نزدیک در هم آمیخته زمینه, کسب و کار حداقل به این خاطر که هر دو آنها شامل پول است. آنها همچنین اغلب هر دو شامل حدس و گمان و خطر و اغلب که در آن یکی می رود و دیگری به دنبال خواهد داشت. نگاهی به سرمایه گذاری در ملک به عنوان مثال آن شامل مقدار زیادی از سرمایه از وضع سریعا به دنبال بیمه برای محافظت از سرمایه گذاری. این امر مضحک به صرف چنین وسیع مبلغ پول در سرمایه گذاری و محافظت از آن در برابر آسیب های احتمالی. بنابراین آن را حس می کند برای ذخیره اطلاعات بر روی این دو موضوع با هم ارتباط بسیار منطقی است.

بیمه یک شکل از مدیریت ریسک استفاده می شود برای محافظت از بیمه در برابر خطر از دست دادن. آن را به عنوان عادلانه انتقال خطر از دست دادن از یکی به دیگری در ازای حق بیمه. وجود دارد انواع مختلف بیمه برای فقط در مورد هر رویداد قابل تصور. شایع ترین بیمه است که احتمالا بیمه عمر فراهم می کند که یک پولی به نفع یک مرحوم را به خانواده و یا دیگر تعیین ذینفع.

آن را می تواند پوشش مراسم تشییع جنازه و یا هزینه های کفن و دفن و می تواند پرداخت به ذینفع در هر دو یکجا و یا به عنوان یک سالیانه. بیمه اموال یکی از این بیشتر لازم است بیمه های اموال بسیار گران است و اگر آن را از دست داده و یا آسیب دیده برای برخی از دلیل (آتش سوزی, زلزله, سیل) می توان آن را بسیار دشوار است به جای کافی بدون بازپرداخت. بیمه مسافرتی استفاده می شود دیده می شود به عنوان هزینه های غیر ضروری است و هنوز هم به عنوان چنین ، اهمیت آن این است که به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده توسط عموم. آن است که پوشش های گرفته شده توسط کسانی که سفر خارج از کشور را پوشش می دهد و برخی حوادث پیش بینی نشده مانند هزینه های درمانی و از دست دادن وسایل شخصی, سفر به تاخیر, و غیره. متعدد وجود دارد انواع دیگر بیمه بیش از حد بسیاری به ذکر است تمام حیاتی اگر شما می خواهید برای محافظت از چیزی است که از اهمیت ویژه ای برای شما و یا یکی دیگر.

در جهان از امور مالی وجود دارد بسیاری از زیر مجموعه ها نیز بیش از حد متعدد به ذکر است اما چند را شامل می شود در اینجا. فارکس یا بازار ارز هر کجا که یک ارز معامله شده است دیگر. این شامل معاملات بین بانک ها و بورس بازان, موسسات, شرکت, دولت, و سایر بازارهای مالی است. روزانه به طور متوسط تجارت در بازار جهانی فارکس است که ما بیش از 3 تریلیون دلار.

مشاوره مالیاتی معمولا شامل حسابداران رسمی و مالیات وکلا در پرداختن به هر گونه مسائل مربوط به مالیات است که شما ممکن است داشته باشد. همچنین ممکن است حرفه ای استراتژیک مالیاتی برنامه ریزان و ثبت نام عوامل بسته به شرکتی که شما را استخدام. آنها کمک خواهد کرد که شما خود را کاهش بدهی مالیاتی, از بین بردن مالیات بر مجازات یک گناه همسر ادعا می کنند مالیات liens, بانک levies پر نشده و آماده سازی اظهارنامه مالیاتی به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مالیات وضوح مشکل است که شما ممکن است داشته باشد.

سرمایه گذاری در ملک است که معمولا زمانی که یک سرمایه گذار اقدام به خرید اموال با یک چشم برای تولید سود و نه آن را اشغال کند. آن است که یک دارایی است که خریداری شده است و برای انتخابات آینده قدردانی درآمد و یا نمونه کارها اهداف است. در برخی موارد سرمایه گذاری ملک ندارد برگزار می شود برای کسب سود به عنوان برخی از صاحبخانه ها در نیویورک اجاره ساختمان های اداری به سازمان های غیر انتفاعی برای مقاصد مالیاتی است. مالکان در نظر گرفتن خانه های خود را به سرمایه گذاری نیست به عنوان طبقه بندی شده خواص سرمایه گذاری. شاید اگر شما خرید خود را دوم یا سوم آن را می توان به عنوان یک سرمایه گذاری ملک, به خصوص اگر شما قصد اجاره آن را برای کمک به پرداخت وام مسکن.

شبکه های کسب و کار است که یک روش بازاریابی است که به عنوان قدیمی به عنوان کسب و کار خود را. آن را در اطراف بوده است پس همیشه از مردم آموخته است که به نگه داشتن یک لیوان ویسکی و schmooze. در واقع آن احتمالا در اطراف بسیاری دیگر Cro-Magnon مرد احتمالا جمع آوری در اطراف تازگی کشف آتش و نشان داد هر یک از دیگر مجموعه خود را از حیوانات دندان و داد و ستد آنها. ایجاد شبکه های دندان های تمساح صاحبان و سابر دندانه دار ببر صاحبان که سعی را بیش از پیشنهاد در برابر سابر دندانه دار پلنگ صاحبان. شبکه های کسب و کار طراحی شده است برای ایجاد فرصت های کسب و کار از طریق شبکه های اجتماعی است. این کمک می کند تا اگر مردم درگیر هستند از همان قاب از ذهن است.

این روزها بسیار از راه های مفید از شبکه های کسب و کار از طریق اینترنت در سایت های مختلف رسانه های اجتماعی در دسترس است. اما باید گفت که بسیار کوچک می توانید ضرب و شتم صمیمیت و اعتماد ایجاد شده توسط چهره به چهره و روابط. همچنین که ما تجار و بازرگانان بود بدون whiskeys و هفتگی schmooze?

[ad_2]