دو راه رادیو در اولیه و حاد بهداشت و درمان

[ad_1]

ارتباطات نقش حیاتی در مراقبت های بهداشتی. موقع انتشار و اشتراک گذاری اطلاعات حیاتی است به صورت حاد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. به طور مشابه, مراقبت های بهداشتی اولیه می تواند به راحتی اجرا و استفاده عملی و دستی کانال های ارتباطی. اما عوامل متعددی وجود دارند که باید به حساب گرفته شود قبل از تصمیم گیری بر حالت موثر ارتباطی در هر دو اولیه و حاد بهداشت و درمان نهاد. قابلیت پوشش و محرمانه از انتقال اطلاعات همراه با موسسه's ظرفیت در دست زدن به تجهیزات نقش مهمی بازی کند. مؤسسات خدمات درمانی می تواند تا حد زیادی بهره مندی از یک تلفن همراه کارکنان بالینی و دو راه رادیو ارائه می کنند پرکار نتایج در صورت استفاده موثر برای به اشتراک گذاری اطلاعات.

قابلیت ساخت و از دو راه رادیو

دو راه رادیو اجازه می دهد تنها یک تابع در یک زمان – و یا دریافت و یا ارسال سیگنال است. این کمک می کند تا کاربران موثر برقراری ارتباط بدون وقفه مخاطب. این دستگاه مفید در تبادل ترد اطلاعات به جای ارتباطات ثابت. دو راه رادیو نیز شناخته شده به عنوان فرستنده و گیرنده و یا دستگاه مخابره فیلم ناطق.

دو راه رادیو ساده دستگاه های ساخته شده در درجه اول به شش مؤلفه های قدرت, منبع, گیرنده, فرستنده, میکروفن, بلندگو و کریستال. این نشان میدهد که در حال اجرا و هزینه های تعمیر و نگهداری برای این دستگاه بیش از حد بالا نیست. دو یا بیشتر از برقراری ارتباط دستگاه های کار بر روی همان فرکانس رادیویی و push-to-talk دکمه سوئیچ بین دستگاه دریافت و انتقال حالت است.

مراقبت های بهداشتی اولیه و چالش های آن

رو به رشد وجود دارد تاکید به ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه به یک و تمام. این نیاز به ایجاد یک محیط که در آن برابر با تاکيد گذاشته است در بهداشت و درمان برای همه افراد است. اما کمبود آموزش پزشکی پزشکان تهدیدی جدی برای دستیابی به این هدف است. پزشکی و برنامه ریزان باید به تمرکز بر روی استفاده از تکنولوژی برای ایجاد حداکثر استفاده از منابع موجود است.

جداسازی بیماران یک مشکل بزرگ است که در سطوح مراقبت های بهداشتی اولیه. بیمارانی که نیاز به توجه پزشکی معمولا پراکنده به ویژه در مناطق روستایی و ممکن است دسترسی به امکانات پزشکی. تامین دارو و آزمایشات پزشکی دشوار است برای انجام این شکست بسیار هدف از مراقبت های بهداشتی اولیه. عدم ارتباط است یکی دیگر از مشکلات عمده در مدیریت مراقبت های بهداشتی اولیه.

سریع تبادل اطلاعات ارائه می دهد یک راه حل مناسب برای دیدار با تمام این چالش ها. دو راه رادیو فعال کردن تبادل مهم اطلاعات پزشکی و ارتقای کنونی شیوه های پزشکی. عدم وجود فن آوری های پیشرفته در بسیاری از نقاط نیز افزایش می دهد اهمیت دو راه ارتباطی رادیو و دستگاه های.

با استفاده از دو راه رادیو در مراقبت های بهداشتی اولیه تنظیمات

مهم ترین استفاده از دو راه رادیو در ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه است که در اتصال محلی پزشکان با بیمارستان ها در شهرهای بزرگ و پیشرفته تر مناطق. این بسیار مهم است برای تشخیص بیمار و همچنین برای تجویزی اهداف است. موقع تصمیم گیری بیمار باید با مراجعه به یک بیمارستان با امکانات پیشرفته می تواند بسیار مهم در صرفه جویی در زندگی. بیمارستان همچنین می توانید نظارت بر وضعیت بیمار در مکانی دیگر از طریق دو راه رادیو.

چگونه دو راه رادیو تکنولوژی اجرا شده است به صورت اولیه بهداشت و درمان خواهد بود وابسته به پزشکی و سلامت پروتکل های. پزشکان در برخی از کشورها تماس دستیاران سلامت و نظارت بر وضعیت بیمار با استفاده از دو راه رادیو. پزشکی ساختار یک جامعه و کشور را تعیین می کند چگونه به طور موثر دو طرفه رادیو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت های بهداشتی اولیه.

موقعیت های اضطراری نیز می توان با استفاده از دو راه رادیو. فقدان حمل و نقل خوب و امکانات ارتباطی می تواند به خطر اندازد یک جامعه در مورد یک اورژانس پزشکی است. دو راه رادیو را می توان مورد استفاده قرار گیرد به ارسال اخبار از جمله پزشکی ضرورت به بیمارستان و یا ستاد منطقه و کمک به نجات بسیاری از زندگی.

در برخی از کشورها دو راه رادیو استفاده می شود برای اتصال fieldworkers با پزشکان که به طور مداوم در حال حرکت است. استفاده از هواپیما کمک می کند تا شرکت به بحرانی بیماران در یک زمان بسیار کوتاه به عنوان به زودی به عنوان اخبار تحویل داده شده توسط راه از دو راه رادیو.

دو راه رادیو نیز می تواند کمک در زمینه آموزش کارگران که نقش مهمی در مراقبت های بهداشتی اولیه. این بستگی به سطح موجود صلاحیت پزشکی کارگران و مورد نظر سطوح آموزش. علاوه بر این زمینه کارگران می تواند گوش دادن به مکالمه از همکاران با پزشکان و یادگیری با رعایت استاندارد های پزشکی و شیوه های اتخاذ شده در موارد مختلف.

با استفاده از دو راه رادیو در تنظیمات بهداشت و درمان حاد

اطلاعات بالینی در بیمارستان را می توان با کمک دو راه رادیو. یک واحد سیار از کارکنان بالینی می شود کارآمد تر در برخورد با روز به روز مشکلات بیماران و در موارد خاص که بیمار نیاز به توجه فوری. یک بیمار که تحت یک پیچیده جراحی قلب ممکن است نیاز به نظارت مداوم برای چند ساعت پس از عمل ، اما آن ممکن است ممکن است برای دکتر که عمل بیمار به ماندن در کنار او در همه زمان ها. دو راه رادیو می تواند به اثبات می شود یک راه حل مفید برای کمک به بهداشت و درمان نهادهای حل چنین بحرانی مسائل عملیاتی. یک پرستار حضور در این عمل بیمار می تواند اطلاع پزشک درباره بیمار,'s پیشرفت و یا اینکه آیا بیمار نیاز به توجه فوری با استفاده از دو راه رادیو. این نه فقط به روز رسانی دکتر در بیمار's بیماری است اما همچنین کمک به او را فوری و تصمیم گیری بر اساس ورودی در دسترس است. صنعت بهداشت و درمان با موفقیت تست شده و با استفاده از دو راه رادیو به صورت حاد بهداشت و درمان. بیمارستان ها را از استفاده گسترده از دو راه رادیو برای تبادل اطلاعات میان کارکنان بهداشتی درمانی.

دو راه رادیو: مزایا

دو راه رادیو برای ارائه مقرون به صرفه رسانه های ارتباطی از طریق مسنجر. بهداشت و درمان صنعت نیاز به سریع و گسترده به اشتراک گذاری اطلاعات در بیشتر مقرون به صرفه و کارآمد. بزرگ بهداشت و درمان موسسه آورده می شود می تواند تحت ambit از رادیو بی سیم ارتباطات بدون در حال اجرا هزینه های بالا است. علاوه بر این سیگنال های رادیویی کاملا قابل اعتماد نسبت به شبکه های تلفن همراه که در آن باید بستگی به قدرت شبکه و اتصال. همچنین مسائل دخالت نمی سطح اغلب. هزینه های تعمیر و نگهداری برای این دستگاه نیز بطور قابل توجهی پایین است.

دو راه رادیو: شیوه های استاندارد برای عملیات

برخی از شیوه های استاندارد به دنبال استفاده از دو راه رادیو در موسسات بهداشت و درمان عبارتند از:

  • دستگاه های مورد استفاده در “دریافت تنها” حالت بیمار در مناطق.
  • کادر پزشکی این است که توصیه به ترک بیمار منطقه اگر دستگاه مورد استفاده قرار گیرد برای خروجی ارتباطی است.
  • دو راه رادیو نگهداری می شود باید در فاصله از انرژی بسیار دستگاه های پزشکی.
  • کمترین امکان تنظیم باید مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از هر گونه دخالت در صورتی که دستگاه پس از اجازه ها و پروانه.
  • در صورت خراب از هر گونه تجهیزات پزشکی و استفاده از دستگاه های رادیویی باید فورا متوقف.
  • استفاده غیر ضروری از دو راه رادیو ممکن است منحرف کردن اذهان یک پزشک حین عمل جراحی. چنین دستگاه ها باید مورد استفاده قرار گیرد تنها زمانی که مورد نیاز برای جلوگیری از هر گونه تاخیر در مراقبت از بیمار است.
  • با استفاده از دو راه سیستم های رادیو: تداخل و مسائل دیگر

دو راه رادیو به طور کلی نمی تداخل با دیگر تجهیزات پزشکی. مطالعات نشان داده اند که بیمارستان ها با خیال راحت می توانید با استفاده از دو راه رادیو برای مقاصد ارتباطی. این دستگاه را می توان با خیال راحت استفاده می شود در فاصله 0.5 متر از اکثر تجهیزات پزشکی. دلیل آن این است که این دستگاه ها کار در فرکانس های بالا و نمی تواند هر گونه دخالت. استفاده از دو راه رادیو دلسرد شده است در بسیار حساس محیط های پزشکی مانند ICU.

برخی از مسائل دیگر با رادیو دو طرفه سیستم شامل مشکلات مانند تعمیر و نگهداری ضعیف و عدم قدرت و عدم دسترسی به قطعات یدکی و آموزش ضعیف از کارکنان پزشکی در مورد استفاده از این دستگاه. هر گونه سازش با کیفیت این دستگاه می تواند به اثبات فاجعه و شکست کل هدف از راه اندازی دو راه ارتباطی رادیو.

نتيجه گيری

دو راه ارتباطی سیستم های استفاده شده برای بیش از هفتاد سال در زمینه بهداشت و درمان. حتی امروزه با پیشرفت در تکنولوژی سیستم های رادیو نقش حیاتی در راه اندازی ارتباطات در موسسات بهداشت و درمان. دلیل این است که دیگر هیچ تکنولوژی می تواند به اندازه کافی آدرس تمام نیازهای بهداشت و درمان ارتباط – کمی تداخل با تجهیزات پزشکی و فوری و بدون هیچ زحمتی رایگان در ارتباط است. این ایجاد این واقعیت است که دو راه رادیو همچنان به بازی در یک نقش مهمی برای برقراری ارتباط اولیه و حاد بهداشت و درمان و همچنین بهبود ارائه خدمات بهداشتی و درمانی.

[ad_2]