ده دلیل برای بایگانی داده ها از پرونده پزشکی بیمار

[ad_1]

الکترونیکی رکورد نگه داشتن ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی بیش از پرونده های کاغذی برای ذخیره سازی و دسترسی به پرونده سلامت. سهولت دسترسی و ذخیره سازی کم هزینه در میان بیشتر آشکار و راه را برای کسانی که ثبت به نگهداری در یک DATA بایگانی.

ذخیره سازی پرونده های الکترونیکی را آسان تر است رکورد بازیابی طول می کشد زمان کمتر و هزینه کمتر است. با این حال در کاربرد عملی از ایجاد و با استفاده از پرونده الکترونیک سلامت از راه های که در آن آنها استفاده می شود و مورد آزار قرار گرفته اند افزایش چند برابر شده است.

در این مقاله من خواهد شد شناسایی و مورد بحث ده تا از مهم ترین موارد در نظر گرفته شود قبل از ساخت یک کسب و کار تصمیم به پیاده سازی یک بایگانی پرونده الکترونیک سلامت.

– کیفیت مراقبت از بیمار

– ارجاع دهنده

موظف به حفظ رکورد

– امنیتی HIPAA و فی

– سودآوری از طریق کاهش هزینه

– بازیابی

– راه حل های مقیاس پذیر

– سازگار

– درخواست های حقوقی

– فروشنده خنثی و راه حل

1. کیفیت مراقبت از بیمار

مراقبت از بیمار است که همیشه نظر اول. مراقبت با کیفیت است که مهم ترین و به موقع مراقبت های دوم نزدیک است. داده پاسخها را با دقت حفظ تمام داده های سلامت سوابق آسان دسترسی فوری که به شما می دهد یک پلت فرم بزرگ برای بیمار تشخیص و درمان است.

2. با اشاره ارائه دهنده

با استفاده از داده های بایگانی شما می توانید یک نمودار بیمار ثبت الکترونیکی و یا چاپ فرم و تحویل آن به یکی دیگر از ارائه دهنده و یا بیمار است. داده ها توسط سازمان نوع یعنی همه داروها در حال یکپارچه ذکر شده با هم در تاریخ سفارش.

چند سال پیش من و پسر-در-قانون درخواست یک کپی از سوابق پزشکی خود را. او RN با پانزده سال پرستاری. او پس از دریافت سوابق این بود که نظر خود را. “در سال 2006 ما یک کپی از سوابق پزشکی و واضح بود که پرسنل با هیچ پزشکی زمینه انجام داده بود کپی. اطلاعات خارج از دستور و تا حد زیادی بی ربط است.”

3. موظف به سابقه حفظ

بله پزشکان تحت حکم فدرال و ایالتی برای حفظ بیمار در پرونده سلامت. کسانی که حکم به احتمال زیاد به تغییر به نفع شرایط دیگر. در حال حاضر برخی از پزشکان در حال امید بستن برای طول عمر, نگهداری, نه به خاطر آن مورد نیاز است اما به دلیل آن طول می کشد این نگرانی را از روی میز.

یک بایگانی داده ها را فراهم می کند کنترل کامل بر حفظ و نگهداری پرونده الکترونیک سلامت. پایگاه داده است که نه فروشنده وابسته است. نگه داشتن آن را به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهم.

4. امنیتی HIPAA و فی

آرشیو سوابق را می توان تحویل داده های قابل حمل در درایو رمزگذاری شده است برای دیدار با زمان HIPPA استاندارد. آن را به موجود خود امنیت انطباق با الزامات. استفاده از آن و کنترل امنیت به طور کامل موفق توسط شما.

5. سود از طریق کاهش هزینه

شما می توانید باقی می ماند و در عمل مگر اینکه شما به اندازه کافی سودآور است. همانطور که شما به خوبی می دانید آنچه شما می تواند شارژ برای خدمات پزشکی در ادامه به مهار و حتی تحت فشار قرار دادند پایین. در سمت روشن صرفه جویی در پول در هزینه لجر همیشه بهبود خط پایین خود را.

با استفاده از داده های بایگانی حفظ سرمایه گذاری ساخته شده به بیمار نمودار به صورت یک قالب الکترونیکی. وجود دارد یک بار هزینه برای دریافت سوابق به بایگانی داده ها. وجود دارد بدون هزینه های جاری برای حفظ و یا استفاده از داده های بایگانی

6. بازیابی

رمزگذاری هارد دیسک که در آن بایگانی شده اطلاعات تحویل داده خواهد شد ذخیره می شوند متشکرم به عنوان بخشی از یک فاجعه برنامه های بازیابی. متناوبا, برنامه و داده ها را می توان کپی و ذخیره شده به عنوان مورد نیاز است. این برنامه نیاز به سیستم عامل ویندوز و نسخه فعلی مایکروسافت دسترسی داشته باشید. هیچ مشکل وجود دارد.

7. مقیاس پذیر

بسیاری از کلینیک های امروز در حال رشد با ادغام و یا خریداری شده توسط یکی دیگر از امکانات پزشکی است. همچنین مقدار داده های ذخیره شده برای هر بیمار به طور چشمگیری افزایش یافته به ما منتقل شده از کاغذ به پرونده سلامت الکترونیک. اطلاعات بایگانی شده است یک انتخاب خوب برای مدیریت داده های خود را بدون در نظر گرفتن اندازه آن است.

8. سازگار

پرونده سلامت الکترونیک ذخیره شده در بایگانی داده ها را می توان به صورت جداگانه و یا در گروه های در فرمت PDF با یک کاتالوگ نمایه سازی تمام سوابق.

9. حقوقی درخواست

لازم است به آماده شود برای پرونده های حقوقی علیه شما و یا که در آن بیمار خود را ممکن است درگیر شوند. پرونده صادر شده از داده های بایگانی منطقی سازماندهی شده برای استفاده توسط اشخاص حقوقی.

10. فروشنده خنثی

امروز اطلاعات خود را منوط به فروشنده نرم افزار خاص. آن را ذخیره و نگهداری می شود را به شدت ساختار پایگاه داده و تحت کنترل از برنامه های پیچیده که لینک آن را با هم و با ارائه دسترسی از طریق یک آرایه بزرگ از با هم تداخل دارند نمایش داده شد. داده ها بایگانی فروشنده agnostic-پذیرش از تمام فروشندگان. اطلاعات را می توان از هر یک ساعت و یا سیستم EHR. پرس و جو برنامه حفظ خواهد شد زمان غیر فعال و میراث داده ها به صورت ساده و فوری در دسترس است.

خلاصه

این دانش مشترک است که در برخورد با پیچیده EMR قابلیت های یک چالش است و نیاز به قابل توجه و مداوم سرمایه گذاری فراتر از اولیه خرید و نصب و راه اندازی یک EMR این که آیا آن است که یک سیستم جدید ارتقا یا جایگزینی است.

یک بایگانی داده ها را کاهش می دهد سطح از پیچیدگی پایین تر یک زمان و هزینه های جاری ارائه برای رشد و ادغام و مناسب و به امنیت و بازیابی روش.

[ad_2]