دلقک ها بدون توجه به خنده این روزها

[ad_1]

Once upon a time دلقک بودند خیرخواه آمار و ارقام از خنده و شادی.

در اواخر دهه 1950 و اوایل دهه 1960 کودکان آمریکایی به دنبال متحرک antics از Bozo دلقک در تلویزیون هر هفته. کارتون معرفی شدند توسط مجریان محلی ساخته شده تا به عنوان هویج در صدر Bozo. یکی بود ویلارد اسکات, بعد, شدن هواشناس با ان بی سی امروز نشان می دهد. ویلارد اسکات نیز اولین رونالد مک دونالد, ساخت اولین خود را ظاهر در یک سال 1963 آگهی های تلویزیونی برای برگر حق رای دادن.

فلش رو به جلو ده سال به Cook County, Illinois (به اندازه کافی جالب توجه این محل یکی از اولین رستوران مک دونالد). یک شخصیت خودش را فراخوانی Pogo دلقک است که از جاذبه های محبوب در جامعه حوادث. در ضمن مردان جوان نگه دارید در رفتن از دست رفته…

زیر دلقک آرایش و لباس است که یک بیمار روانی به نام John Wayne gacy شنیده نشده. در بین ظاهر به عنوان Pogo او زکام به مرگ 34 قربانیان. او نمی پوشیدن لباس دلقک هنگامی که او را می کشد اما خود را تغییر دهید Pogo برای همیشه لطفا برای تغییر تصویر دلقک در آگاهی مردمی است. تقریبا یک شبه تبدیل به دلقک ترسناک با gacy شنیده نشده هموار کردن راه برای تصاویر متعدد از بد دلقک ها در ادبیات و فیلم مهمترین استفان کینگ آن است.

کینگ رمان در سال 1986 و بزرگ بود فروشنده. در سال 1990 او کابوس ایجاد Pennywise دلقک آورده شد به روی صفحه نمایش کوچک در یک شبکه تلویزیونی. همچنین در سال 1990 در فلوریدا زن مارلین وارن افتتاح درب جلو به یک قهوه ای چشم دلقک تحمل گل و بادکنک. دلقک شات خود را در چهره و سوار کردن در یک کرایسلر. دلقک را قربانی دو روز بعد درگذشت. قاتل یک زن فراموش دستگیری برای بیش از یک ربع قرن اما در حال حاضر او در زمان خدمت برای قتل است.

این نود و noughties دیدم سرد تصاویر از بذله گو سبز با موهای کسیکه شوخی زننده کند در بتمن حق رای دادن توسط امثال جک نیکلسون و هیث لجر. به علاوه ما ملاقات Krusty انحطاط دلقک در سیمپسونها.

اما آن را تا سال 2016 که Caulrophobia – ترس از دلقک ها – رسیده واقعا زمین تب. در بخش دوم که سال جهان شد گریبانگیر توسط یک موج ‘ترسناک دلقک’ رؤیت است. در صدر هالووین, سایت های رسانه های اجتماعی دریافت متعدد موارد در مورد شیطانی به دنبال دلقک ها بودند که گزارش کمین برای اولین بار در جنگل ها و سپس در یک میزبان از نقاط شهری در آمریکا, انگلستان, استرالیا و تعدادی از کشورهای دیگر است. این خیلی بد است که رئیس جمهور جهان دلقک انجمن شیدا کریستنسن در زمان به یوتیوب محکوم به مردم پانسمان تا به عنوان دلقک ها برای ترساندن مردم است. “هر کس در حال انجام است این مسائل است نه یک دلقک” اظهار داشت کریستنسن یک مینه سوتا مبتنی بر حزب دلقک. “این کسی است که با استفاده از خوب تمیز, سالم و بی خطر هنر و تحریف آن است. کریستنسن اضافه شده که اعضای انجمن خود را متحمل شده بود کار لغو و احساس در معرض خطر زیر پوشش ترسناک دلقک رؤیت است.

آن را تمام کردم بیش از حد برای مک دونالد. در اکتبر 11, 2016 برگر غول اعلام کرد که آن طلسم خواهد بود نگه داشتن مشخصات پایین به عنوان یک نتیجه از حوادث. یک سخنگوی همبرگر دلقک بود پشت برش در حضور در رویدادهای اجتماعی به عنوان یک نتیجه از “آب و هوای فعلی در اطراف دلقک رؤیت در جوامع است.”

وجود دارد kneejerk واکنش از سایر اشخاص شرکت ها مانند هدف که در زمان ماسک دلقک از آن وب سایت و فروشگاه. مدارس به عنوان دور از هم به عنوان اوهایو, ایالات متحده آمریکا, و, Otago, نیوزیلند, ممنوع, دلقک لباس و ماسک.

برش به جلو برای هالووین شب جمعه اکتبر 31, 2016. Caulrophobia گرفته بود چنین وحشتناک را در ایالات متحده است که تعداد زیادی از هر دو خانه و پدر و مادر از فوت و فن یا treaters تا به حال سلاح گرم در آماده است که شب.

ترس vigilante قصاص ترین دلقک نگهداری مشخصات پایین که جادوگران حوا. نه در اورنج کانتی فلوریدا که در آن دو مردان نیاز به درمان های پزشکی پس از اینکه مورد حمله یک گروه از 20 نفر در ماسک دلقک. اما دیگر از آن شب هالووین سال 2016 به نظر می رسد که یک بیت از یک fizzer در ترسناک دلقک بخش داده شده همه اعتیاد به مواد مخدره منتهی به آن است.

فلش رو به جلو در حال حاضر به مه 2017. طاس, transvestite مرد جبهه یک دادگاه در نوا اسکوشیا, کانادا. او دیل Raincourt نام Klutzy دلقک. او پنجه نرم می کند گناه به تجاوز جنسی از 15 سال بیش از یک دوره شش هفته. قاضی زندان او به مدت دو سال و ممنوعیت او را برای همیشه از کار کردن به عنوان سرگرم کننده کودکان دوباره. یکی دیگر از ناخن در تابوت برای واجد شرایط دلقک ها در تلاش برای به دست آوردن یک زندگی صادقانه.

سپس در پاییز سال 2017 آمد بودجه بزرگ سینما تولید آن است. Pennywise شده بود ترسناک تر از همیشه! این فیلم اقدام به انجام بسیار سریع کسب و کار واقع در دفتر جعبه را با بزرگترین تماشاگران تا کنون برای یک ماه سپتامبر-اکتبر انتشار.

پس کجا که ترک خیرخواه کودک پسند دلقک از گذشته? خوب بسیاری از آنها آویزان خود را دلقک لباس و کلاه گیس برای خوب است. دیگران استراتژیک re تراز خود را در بازار ترویج خود را به عنوان “بالون های هنرمندان” و اجتناب از همه استفاده از “c” کلمه.

فقیر و رونالد مک دونالد قرار گرفته است به مرتع در اکثر نقاط جهان است. در سفر اخیر به تایلند, من روبرو می شوند و زندگی خود را به اندازه تمثال خارج مک دونالد در بانکوک. او تا به حال کف دست خود را با هم فشرده در یک “wei” تبریک. متناوبا, او ممکن است شده اند دعا جذاب برای مداخله الهی به عنوان دلقک می پیوندد صفوف خون آشام ها و زامبی ها و دیگر denizens از ما بدترین کابوس.

[ad_2]