در مقایسه با کسب و کار اترنت و DS3 پهنای باند

[ad_1]

هنگامی که کسب و کار به دنبال حق پهنای باند راه حل برای شبکه حیاتی کسب و کار برنامه های کاربردی محبوب گزینه های امروز DS3 پهنای باند و کلاس کسب و کار اترنت. یا یک انتخاب خوب به عنوان طولانی به عنوان شما را در درک آنچه که هر یک می تواند برای شما انجام دهد. آیا برای مشق شب خود را مقایسه جوانب مثبت و منفی به عنوان آنها مربوط به شبکه مورد نیاز و عاقلانه را انتخاب کنید.

خارج از هزینه تفاوت بین DS3 پهنای باند و کسب و کار اترنت (Ethernet تمایل به ارزان تر و یا حداقل بسیار رقابتی) سرعت متفاوت بوده و طیف گسترده ای از 45 مگابیت در ثانیه به 100 مگابیت در ثانیه به 1000 مگابیت در ثانیه (سری به GigE). اگر شما در اطراف مغازه شما احتمال کشف که DS3 خط هزینه ها کاهش یافته است به طور چشمگیری در بازار امروز است. هنوز اترنت قیمت گذاری جذاب است که در آن در دسترس است. که در آن است نه ساخت هزینه ها ممکن است گران. از نظر قابلیت اطمینان آنها شبیه هم هستیم چرا که آنها هر دو پهنای باند اختصاصی مدارات.

سنتی پهنای باند بالا اتصال به شبکه است DS3 خط ارائه تا 45 مگابیت در ثانیه اتصال. امروز اکثر DS3 خدمات هستند مشروط بر فیبر نوری کابل با مس handoff در نمیگردید. در برخی موارد شما می توانید DS3 به ارمغان آورد و در بیش از کواکسیال مس و یا حتی بی سیم حمل و نقل. وجود دارد مقدار زیادی از انعطاف پذیری در حال حاضر در دسترس برای ارائه DS3 ظرفیت با کمی محدودیت از ساز و حمل و نقل.

برای برنامه DS3 مدار با این نسخهها کار به عنوان یک قابل اعتماد فقرات برای شبکه های بزرگ با توجهی صوتی/اطلاعات/ویدئو ترافیک نیاز دارد. برای مثال سازمان هایی که نیاز به پهنای باند بالا مانند ستاد خطوط تلفن (PBX و/یا VoIP) شرکت مدیریت زنجیره تامین (SCM) سیستم وب سایت های ترافیک بالا در بیمارستان طبی و تشخیصی سیستم های اطلاعات/بازیابی و پشتیبان شبکه ویدئو کنفرانس تجهیزات چند رسانه ای و یا مجازی طراحی مراکز امنیت بالا در شبکه ها و ISP ستون فقرات. که در آن DS3 است که کاملا به اندازه کافی ظرفیت برای امید بستن به “بعدی” OC3 مدار (فیبر نوری پهنای باند انتقال) یک گزینه است.

یک جایگزین برای DS3 است Carrier Ethernet به خصوص مترو اترنت در شهرهای بزرگ. اترنت ارائه خدمات استاندارد با سرعت 10 و 100 و 1000 مگابیت در ثانیه برای مطابقت مشترک شبکه محلی (LAN) سرعت. اما اکثر اترنت ارائه دهندگان خدمات نیز ارائه دیگر افزایش در 1 5 یا 10 مگابیت در مراحل. 50 مگابیت در ثانیه اترنت خدمات فراهم می کند مشابه پهنای باند به DS3.

پس چگونه شما را انتخاب کنید یکی از خدمات بیش از دیگری ؟

اگر شما نیاز به channelization سنتی TDM خدمات به صورت تلفنی و یا دیگر برنامه های کاربردی DS3 در حال حاضر مطابق با این استاندارد است. آن است که به راحتی تسهیم و د-تسهیم به رابط با خطوط T1 در انتهای پایین SONET خدمات فیبر نوری (به عنوان مثال OCx) در پایان بالا. از سوی دیگر اگر شبکه شما منافع در حال گسترش شبکه خود را و یا در حال حاضر همگرا صدا و داده ها به شبکه مترو و یا اترنت حامل است ارتباط منطقی. مطمئن شوید که به درک خود را از شبکه های موجود و تنظیمات برای فعال کردن تصمیم گیری هوشمند در اینجا. در غیر این صورت شما در معرض خطر بالقوه نا امیدی و “سیب و پرتقال” سناریو.

اگر شما هر گونه نگرانی برای رابط مسائل نگران نباشید. شما می توانید انتخاب برای مدیریت روتر خدمات است که به مراقبت از هر گونه مسائل. اکثر برنامه های کاربردی شبکه های در حال حاضر بسته است و بیشتر به راحتی واسط به اترنت WAN خدمات از میراث مخابراتی استاندارد. اما از آنجا که رابط مدار است که به طور کلی خارج از قفسه, روتر, ماژول, آن ممکن است مهم نیست همه که زیاد است. اگر شما با یک مدیریت روتر ارائه دهنده خدمات مراقبت از ارائه مناسب محل مشتری تجهیزات و نظارت بر خط و رابط برای عملیات مناسب. مهم نیست که آیا شما انتخاب می کنید DS3 یا اترنت. در برخی از موارد, شما همچنین ممکن است فروشنده به ارائه روتر بدون هیچ هزینه… آیا در سایت و یا از راه دور (مدیریت). مطمئن باشید به درخواست اگر این مسکن ممکن است تمدید شود به شما. آن را نمی خواهد در هر مورد, اما آن را به ارزش پرسیدن.

چشم پوشی نیست در دسترس بودن کسری DS3 و Burstable DS3 یا نه. کسری DS3 خدمات در دسترس است که ارائه کمتر از 45 مگابیت در ثانیه برای پایین اجاره ماهانه هزینه. شما می توانید کسری DS3 پهنای باند در سرعت که در آن T1 پیوند می شود غیر عملی (حدود 10 یا 12 مگابیت در ثانیه پهنای باند بسته مورد نظر خود را استفاده از نرم افزار). شما همچنین می توانید جهت دیگر با Burstable DS3. که اجازه می دهد تا شما را به شروع به در معمولا 45 مگابیت در ثانیه و افزایش پهنای باند خود را به عنوان نیازهای شما رشد می کنند. یک Burstable DS3 است راه حل ایده آل برای کسب و کار که به دنبال فوق العاده سریع برای اتصال به اینترنت خود را نیاز دارد…..و نیازی به کامل OC3 ظرفیت بار فقط رتبهدهی نشده است اما ممکن است در آینده.

در اترنت طرف با مقیاس پذیر اترنت شما می توانید تقریبا هر پهنای باند 1 مگابیت در ثانیه تا 10 گیگابیت در ثانیه و اغلب ارتقاء به سطوح بالاتر فقط با یک تماس تلفنی به ارائه دهنده خدمات خود را. انعطاف پذیری پوسته پوسته شدن پهنای باند ارائه شده با اترنت است که یک مزیت بزرگ برای این گزینه های حمل و نقل.

توصیه می شود که یک اتصال اترنت در دسترس نیست در هر محل. به طور معمول این محدودیت محدود شده است که در آن ارائه دهندگان شبکه های فیبر در حال حاضر گذاشته شده در محله. شما اغلب پیدا کردن شهرهای بزرگ و یا مناطق شهری به “روشن” در حالی که بیشتر مناطق روستایی هستند. که در آن کسب و کار اترنت در دسترس نیست یک DS3 یا OC3 مدار است, بهترین گزینه برای شرکت هایی که نیاز به پهنای باند بیشتر به رشد است.

اگر شما خوش شانس هستید و شما در یک منطقه که در آن اتصالات اترنت در دسترس هستند آیا آنها FastE یا GigE, شمارش نعمت خود را و به دنبال آن بروید. هزینه می تواند متفاوت باشد بسته به پهنای باند مورد نیاز و حلقه های محلی (فاصله از کراوات به ارائه دهندگان نقطه-از-حضور یا پاپ). س هزینه و GigE هزینه معمولا کمتر از هر ذره از DS3 یا OC3… یا حداقل بسیار رقابتی است.

به طوری که پهنای باند گزینه ارائه می دهد بهترین ارزش چیست ؟ واقعیت این است که DS3 و اترنت پهنای باند مطلوب مقایسه. که شما انتخاب می کنید برای کاربرد خاص خود را اغلب تعیین می شود که خدمات ارائه می دهد بهترین قیمت برای کسب و کار خاص خود محل. در آن نهفته است پایه و اساس تصمیم گیری خود را…. همه چیز مساوی می شود. DS3 پهنای باند مناسب برای اکثر برنامه های کاربردی. اگر یک شرکت است که قیمت های حساس و راه حل در دسترس است, کسب و کار اترنت خواهد بود توصیه می شود جایگزین.

[ad_2]