دریافت $125 اضافی در وازکتومی مربوط به پرداخت با این 4 مرحله برنامه نویسی پردازش

[ad_1]

به نوبه خود به V25.x برای تشخیص کد گزینه است.

وازکتومی بسیار متداول هستند و در بیشتر اورولوژی شیوه های. اما انتخاب مناسب کدهای به گزارش گاهی اوقات می تواند ثابت کند بسیار به چالش کشیدن حق را از قبل از وازکتومی “مشاوره” بازدید که اکثر ادراری انجام است. شما می تواند هزینه های خود را تمرین صدها نفر در طول یک سال اگر شما در حال صدور صورت حساب هر قطعه از وازکتومی روند. در اینجا چهار مرحله برای اطمینان حاصل شود که شما گرفتن تمام بازپرداخت خود را اورولوژیست سزاوار است.

1. نمی توان در عجله برای اختصاص مشورت کدهای برای اولین دیدار

قبل از انجام وازکتومی روند یک اورولوژیست ملاقات با بيمار به بحث در مورد روش و باعث می شود مطمئن شوید که بیمار می داند نتیجه این روش و سپس تحت این عمل عقیم سازی. شما باید گزارش این دفتر مراجعه و با استفاده از مناسب E/M کد میگه کلی جوان یک رمز گذار با Scottsdale مرکز اورولوژی در اسکاتسدیل, Ariz.

چالش واقعی می آید زمانی که شما سعی می کنید به کشف کردن که آیا شما باید گزارش کار بازدید E/M کد و یا مشاوره ،

با توجه به اورولوژیست و مدارک شما می توانید از مشاوره کدهای (99241-99245 دفتر مشاوره برای جدید و یا تاسیس بیمار…) یک بیمار جدید (99201-99205 دفتر و یا دیگر سرپایی مراجعه برای ارزیابی و مدیریت یک بیمار جدید…) و یا تاسیس بیمار (99211-99215 دفتر و یا دیگر سرپایی مراجعه برای ارزیابی و مدیریت از تاسیس بیمار…) کدهای.

از دست ندهید سایت شما و دلار: به شما خواهد بود به خطر انداختن خود را در دلار اگر شما جست و خیز گزارش قبل از وازکتومی دفتر مراجعه کنید. فرض کنید شما اورولوژیست انجام یک سطح-سه بیمار جدید بازدید (99203) شما کسب درآمد $91.97 (این تعدیل نشده هزینه برای 99203, 2.55 RVUs, بار, 2009 نرخ تبدیل دلار 36.0666) در علاوه بر این به دادرسی و اگر خود را اورولوژیست انجام یک سطح سه مشاوره به شما کسب درآمد $125.15 (این تعدیل نشده هزینه برای 99203, 3.47 RVUs, بار, 2009 نرخ تبدیل دلار 36.0666) در علاوه بر این به روش کد.

به یاد داشته باشید: اگر بیمار جدید به دفتر خود را, گزارش یک بیمار جدید بازدید با استفاده از کدهای 99201-99205. اگر اورولوژیست (یا یکی دیگر از اورولوژیست در عمل همان) دیده می شود بیمار در عرض سه سال گذشته گزارش تاسیس بیمار ویزیت (99211-99215) و نه یک بیمار جدید مراجعه کنید.

مراقب باشید: اجازه ندهید که واژه “مشاوره” در پزشک مستندات ترفند شما. اغلب شیوه های پزشکان و حتی بیماران با مراجعه به قبل از وازکتومی مراجعه به مشاوره. اما به گزارش یک مشاوره کد (99241-99245) بازدید باید نیازهای مشاوره. باید وجود داشته باشد یک مستند درخواست از درخواست پزشک; رکورد اورولوژیست با بیان یافته های خود را در نظرات و مشاوره در نمودار بیمار و گزارش آن را ارسال به درخواست دکتر.

Michael A. Ferragamo, MD, FACS, بالینی, استادیار گروه ارولوژی دانشگاه ایالتی نیویورک در استونی بروک می گوید: “پس اخیر تغییر حکومت برای مشاوره آمده از مدیکر 2006 تغییر سیاست (Transmittal 788) و از آنجا که بسیاری از مردان به دنبال وازکتومی برای عقیم سازی ندارد مدیکر به عنوان اولیه خود را حامل بیمه بیماران فرستاده ادراری توسط پزشکان نشان می دهد که اغلب درخواست مشاوره از این رو آنها باید صورتحساب و کدگذاری بر این اساس اگر تمام معیارهای یک مشاوره آشنا هستند.”

تشخیص کمک: مناسب ترین ICD-9 کد برای قبل از وازکتومی بررسی این که آیا آن یک مشورت و یا یک جدید/تاسیس بیمار بازدید V25.09 (روبرو می شوند برای پیشگیری از بارداری مدیریت عمومی مشاوره و راهنمایی; دیگر).

نکته مهم: بسیاری از مودیان باید درک که کد V25.09 توسط یک “خانواده مشاوره برنامه ریزی” و تنها مربوط به زن شریک زندگی و از این رو آنها را انکار پرداخت برای هر قبل از وازکتومی معاینه نر هنگامی که شما با استفاده از این تشخیص است. بنابراین استفاده از V25.2 (روبرو می شوند برای پیشگیری از بارداری مدیریت; عقیم سازی بستری برای قطع…vas deferens) در محل خود با استفاده از این شما می توانید انتظار پرداخت قبل از وازکتومی خدمات در اکثر موارد.

بررسی کنید که کد تشخیصی است ترجیح داده شده توسط شما پرداخت کننده. Scottsdale مرکز اورولوژی با استفاده از V25.2 به عنوان کد تشخیص. اما “ما لایحه… با V25.09 می گوید:” کیم Kerckhoff, CCA, رمز گذار برای باغچه اورولوژی در انکوریج آلاسکا.

2. استفاده از اصلاح 57 برای همان روز E/M و روش

اگر خود را اورولوژیست انجام وازکتومی روش در همان روز به عنوان قبل از وازکتومی دفتر مراجعه کنید مطمئن شوید که شما اضافه اصلاح 57 (تصمیم گیری برای عمل جراحی) به E/M کد شما گزارش. همچنین اطمینان حاصل شود که اورولوژیست و مدارک پشتیبانی جداگانه E/M کد E/M خدمات باید بروید بالاتر و فراتر از E/M است که ذاتی به روش.

جلوگیری از پرداخت همراه: خود را اورولوژیست می تواند انجام خدمات جداگانه در روز اگر شما می خواهید برای اطمینان از که شما پرداخت کننده نمی خواهد بسته نرم افزاری قبل از وازکتومی دیدار با وازکتومی روش. بسیاری ادراری انجام این کار به هر حال برای بیمار زمان به بررسی گزینه های خود را و تصمیم نهایی در مورد عمل جراحی است. بالا که دفتر خود را هم به نقد و بررسی بیمار از مزایای.

آلیس Kater, CPC, عدد, رمز گذار برای Urology Associates of South Bend, Ind می گوید: “ما هرگز انجام این روش همان روز به عنوان vas مشاوره. بیمار و همسر/شریک زندگی در خواهد آمد برای مشورت, مشاهده فیلم و صحبت گسترده با پزشک پس از معاینه و بررسی سیستم های. زمانی که آنها را ترک پزشک آنها برنامه روش خود را برای آینده در دسترس و راحت واس باز کردن.”

3. را انتخاب کنید یک کد بر اساس نوع روش

شما باید برای رفتن از طریق اسناد و مدارک که روش خود را اورولوژیست استفاده می شود به طوری که شما می توانید گزارش واقعی وازکتومی روش. و سپس انتخاب یکی از این سه کد:

  • 55250 – وازکتومی یک طرفه یا دو طرفه (روش جداگانه) از جمله بعد از عمل بررسی مایع منی(s). “این کدهای CPT شایع ترین کد های مورد استفاده برای وازکتومی به صورت داوطلبانه عقیم سازی” Ferragamo توضیح می دهد.
  • 55450 – بستن (از راه پوست) از vas deferens طرفه و یا دو طرفه (روش جداگانه). “Coders به ندرت به استفاده از این کد برای وازکتومی به صورت داوطلبانه عقیم سازی” Ferragamo می گوید.
  • 55559 – لیست نشده لاپاروسکوپی روش طناب اسپرماتيک برای لاپاروسکوپی وازکتومی.

اضافه کردن V25.2 به روش وازکتومی می گوید Kerckhoff.

سرنخ: شما باید گزارش 55250, 55450 یا 55559 فقط یک بار در هر بیمار صرف نظر از اینکه اورولوژیست انجام این روش در یک یا هر دو طرف. این اورولوژیست معمولا اما نه همیشه انجام روش برش vas deferens و بخیه به پایان می رسد در هر دو طرف چپ و راست. بنابراین خود را تغییر ندهید اورولوژی برنامه نویسی حتی اگر خود را اورولوژیست کاهش و بخیه فقط یک طرف (برای یک بیمار با داشتن تنها یک بیضه).

توجه داشته باشید: این کد نیز شامل محلی یا منطقه ای بیهوشی که اورولوژیست اداره بنابراین نمی کد هر بی حسی موضعی تجویز می شود برای کسانی که خدمات به طور جداگانه.

فولاد سینی: با استفاده از HCPCS کد A4550 (فولاد سینی) و یا CPT کد 99070 (لوازم و مواد [except spectacles]ارائه شده توسط پزشک و بالاتر از آن معمولا با دفتر مراجعه و یا دیگر خدمات ارائه شده [list drugs, trays, supplies, or materials provided]) به صورت خصوصی یا تجاری دهندگان تعداد کمی از آنها را بازپرداخت برای فولاد سینی/منابع.

“مدیکر بازپرداخت خواهد شد برای بیهوشی تجویز توسط جراح یا اورولوژیست یا سینی اتهامات” Ferragamo هشدار می دهد. “اما وجود دارد چند حمل و نقل تجاری است که هنوز بازپرداخت برای بی حسی موضعی تجویز توسط اورولوژیست و یک سینی شارژ. با شرکت مخابراتی خاص. یکی ممکن است لایحه خصوصی یا تجاری حامل HCPCS کد S0020 (تزریق bupivicaine HCL, 30 میلی لیتر) برای بازپرداخت از بيهوشی استفاده می شود” او اضافه می کند.

هیچ CPT کد برای لاپاروسکوپی وازکتومی تا زمانی که خود را اورولوژیست انجام این روش معمولا در همان زمان یک جراح عمومی است انجام لاپاروسکوپی فتق, تعمیر, گزارش لیست نشده کد 55559.

اشاره: مطمئن شوید که به شما ارائه یک گزارش مفصل خود را به پرداخت کننده و مقایسه و یا معیار های لاپاروسکوپی وازکتومی به 55550 (لاپاروسکوپی جراحی با بستن spermatic رگهای برای واریکوسل) با احترام به فولاد کار و تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده و زمان درگیر.

4. شامل آنالیز مایع منی در این روش کد

پس از وازکتومی به اورولوژیست باید بررسی مایع منی برای تعیین احتمالی عدم وجود اسپرم. این آزمون گنجانده شده در این روش کد خود را اورولوژیست باید سند اما شما باید گزارش آنها را به طور جداگانه.

اگر دفتر خود را در آزمایشگاه است نه credentialed (CLIA صدور گواهینامه) برای انجام این پست-وازکتومی مایع منی, تجزیه و تحلیل در خارج از آزمایشگاه ارزیابی لازم خواهد بود و این امر منجر به هزینه های اضافی به بیمار است. اما تحت این شرایط خود را اورولوژیست هرگز نباید کاهش هزینه های خود را و یا تغییر خود را اورولوژی برنامه نویسی. شیوه اغلب ترتیبات ویژه با اکثر آزمایشگاه ها برای کاهش هزینه و به صورت محدود مایع منی معاینه به دنبال فقط برای حضور و یا عدم وجود اسپرم.

[ad_2]