دریافت تندیس برند محبوب مصرف کنندگان توسط مای

[ad_1]

رپرتاژ آگهی

برند مای برای دومین سال متوالی در سال 1399 موفق به دریافت تندیس برند محبوب مصرف کنندگان در دسته محصولات آرایشی و زیبایی بانوان با رای مردم شد و تندیس محبوب را در 29 مرداد ماه دریافت کرد.

این برند دارویی، بهداشتی و آرایشی که از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده است با ارتقاء کیفیت محصولات و اضافه کردن محصولات جدید همواره در جهت تامین بهترین‌ها نه تنها برای رفع نیازهای بهداشتی و آرایشی مصرف کنندگان گام برداشته است؛ بلکه با جدی گرفتن مسئولیت اجتماعی خود همیشه در شرایط سخت در کنار هموطنان ایستاده و سعی کرده، باری را از دوش ملت شریف ایران بردارد.

دریافت تندیس برند محبوب مصرف کنندگان

 برند مای در بین 12 برند برتر تولید کننده محصولات آرایشی و زیبایی بانوان موفق به کسب بیشترین آرا در بین بیش از 130000 رای شده و تندیس سال 99 رضایت مصرف کنندگان را، در 29 مرداد ماه توسط مدیر عامل خود جناب آقای ناصر گورابی دریافت کرد.

 کسب رضایت مصرف کنندگان یکی از بزرگترین اهداف تولید است و هر شرکتی به این افتخار دست یابد، بدون شک در مسیر درستی گام برمی‌دارد. دلایل اصلی انتخاب شدن برند مای را می‌توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد.

  • همراهی با مردم
  • کیفیت بالا و مطابق نیاز روز بودن محصولات

برند مای همراه همیشگی مردم در زمان نیاز

 حضور این برند در ارسال کمک به مردم سیل زده سیستان، تامین مایحتاج تحصیل کودکان نیازمند این منطقه، و همراهی با خط مقدم مبارزه با کرونا یکی از مهمترین دلایل محبوب شدن این برند در بین مردم است.

 در دوران هجوم کرونا، برند مای با توزیع کرم مرطوب کننده و ژل ضد عفونی کنننده در بین پاکبانان، ارسال کرم مرطوب کننده به پرستاران در سراسر ایران و اهدا ژل ضد عفونی کننده دست و کرم مرطوب کننده به کادر پزشکی بخش مبارزه با کرونا بیمارستان‌ها، نظیر بیمارستان مسیح دانشوری و امام خمینی در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاد. 

 همچنین با همراهی موسسه مهر گیتی اقدام به تجهیز هنرستان دخترانه نرجس خانعلی زاده پرستار فوت شده در اثر کرونا کرد.

دریافت تندیس برند محبوب مصرف کنندگان توسط مای

کیفیت بالا و مطابق نیاز روز بودن محصولات

محصولات برند مای در بزرگترین کارخانه بهداشتی و آرایشی خاورمیانه تولید می‌شود. فرمولاسیون محصولات این برند تحت لیسانس شرکت کال اند کو آلمان بوده و مواد اولیه آن دارای بهترین کیفیت تایید شده در سطح جهان است. بنابراین محصولات با کیفیتی قابل رقابت با برندهای خارجی با قیمتی بسیار مناسب، مطابق نیاز روز مردم، در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرند. هم اکنون تولیدات این برند به خاورمیانه و کشورهای اروپایی صادر می‌شود. 

 برند مای در سال گذشته با افتتاح لاین ویژه آقایان گام مهمی در رفع نیاز نیمی از جمعیت کشور با تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا برداشت و هم اکنون انواع شامپو و شامپو بدن، ضد آفتاب، لوسیون پس از اصلاح، بادی اسپلش، مام رول، مرطوب کننده، ژل مو، اسپری و عطر را برای آقایان تولید می‌کند.

 این برند با تولید محصولات ضد عفونی کننده، نظیر مایع و ژل ضدعفونی کننده دست در سایزهای مختلف بخشی از نیاز بازار را در دوران هجوم کرونا بر طرف کرد.

دریافت تندیس برند محبوب مصرف کنندگان در دومین سال متوالی، بی شک نشان دهنده تداوم رضایت مردم از این برند است و انتظار می‌رود که این برند با ادامه اقدامات موثر خود، جایگاه خود را در میان مصرف کنندگان حفظ کرده و در راه کسب رضایت هر چه بیشتر آن‌ها قدم بردارد.ش

[ad_2]

Source link