درک مدیریت درد با تحریک الکتریکی عضلات واحد و یا ده ها واحد

[ad_1]

همه ما درک درد در یک فرم و یا دیگری و بسته به شدت آن می تواند خراب کردن کیفیت زندگی است. هستند چندین گزینه وجود دارد وقتی که می آید به کنترل درد بسته به علت و شدت از درد رخ می دهد که در شب به ناراحتی ناشی از اسپاسم های عضلانی به ثابت درد مزمن است که اغلب آسان نیست برای درمان. درد رخ خواهد داد با توجه به طیف گسترده ای از مسائل است. شما می توانید در درد از یک بیماری از یک سقوط از هر گونه آسیب یا بیماری است. Pinpoint چه چیزی باعث شما درد است که اغلب دشوار است.

خوشبختانه درد را می توان کنترل آن را ندارد به زندگی خود را خراب کردن. ده ها درد سیستم مدیریت اجازه می دهد تا شما به راحتی زندگی می کنند حتی اگر شما رنج می برند از یک سخت به درمان یا تشخیص بیماری پزشکی.

ده ها مخفف تحريكات الكتريكي عصبی تحریک و کار می کند و با تحریک اعصاب حسی با یک بار الکتریکی به منظور از بین بردن کاربر از درد. دهها شده توسط FDA تایید شده است و به آرامی تبدیل به یکی از محبوب ترین گزینه ها برای مدیریت درد. در حالی که دیگر وجود دارد, درمان, درد, در بازار, آنها اغلب همان میزان موفقیت ده و در بسیاری از موارد آنها تمایل به گران تر می شود.

ده ها همچنین مواد مخدر رایگان به روش تسکین درد است که اجازه می دهد تا مردم با برخی از آلرژی و یا که در برابر استفاده از دارو درد به استفاده از یک مدیریت درد درمان است که آنها می توانید با زندگی می کنند.

به منظور گرفتن دست خود را در یک واحد دهها بار اول شما باید به دکتر خود مراجعه و به آنها بگویید در مورد درد خود را با مسائل و پیدا کردن اگر با استفاده از ده ها واحد است یک گزینه قابل دوام. پزشک خود را مطمئن شوید که شما در حال اجرا برای دستگاه و هنگامی که شما تایید کنید شما می توانید لنگر واحد به بدن و تحریک الکترود است که باعث درد شما. امداد ارائه شده است در بسیار به همان شیوه که طب سوزنی کمک فراهم می کند.

با تحریک مناطق آسیب دیده که در آن درد است که اتفاق می افتد شما می توانید تجربه امداد در کمتر از سی دقیقه. آن مهم است به درک که تاخیر لازم است زیرا از این راه ده ها سیستم کار می کند بنابراین مهم است که شما نمی توانید دلسرد چرا که لگد در حق دور. در حالی که این ممکن است در حالی که برای به دست آوردن اثر کامل از سیستم آن را نیز یکی از طولانی ترین راه برای تسکین درد.

یک واحد دهها کوچک است مناسب و موثر به اندازه یک نوار کاست ضبط. آن را نیز یکی از کارآمد ترین راه برای درمان هر درد شما ممکن است تجربه. البته شما فقط می توانید یک ده واحد با تصویب یک دکتر چرا که آنها تنها در دسترس از طریق نسخه. ده ها نیز توصیه نمی شود برای زنان باردار و یا هر کسی که با پوشیدن یک ضربان ساز. دیگر از آن ده ها یکی از امن ترین و موثر ترین راه برای درمان سیستماتیک درد می آید که آیا از آرتروز اماس کیسه های مفصلی یا علل دیگر درد که گفته شده است به درمان است.

[ad_2]