درمان هموروئید – طبیعی سجاف درمان

[ad_1]

دلیل برای درمان هموروئید است که اغلب در طبیعت کاهش چه حتی علم نمی تواند. یک درمان طبیعی می تواند ثابت امداد از شدید درد هموروئید. آن می تواند به توقف هموروئیدی خارش و خونریزی. از طریق یک درمان طبیعی وجود دارد بدون نیاز به مکمل های تغذیه ای به عنوان یک جمله زندگی است. درد و ترس از درمان جراحی لازم نیست و می توان آن را بیشتر مقرون به صرفه است.

طبیعی بواسیر درمان باید تقویت رگ تن و بهبود عروق گردش خون برای جلوگیری از آینده های خارجی و یا داخلی بواسیر است. آن را باید به ارگانیک درمان علی منبع دلیلی برای بواسیر. باید آن را به کمک به کاهش علائم بواسیر مانند خارش سوزش و ناراحتی است.

برخی از درمان هموروئید طبیعی عبارتند از:

ژاپنی بتکده درخت. این عصاره درخت یکی از بهترین درمان گیاهی برای درمان هموروئید. مطالعات پزشکی تایید می کنند که این عصاره گیاهی موثر کردم خلاص شدن از شر علائم هموروئید با درجه ای از موفقیت است. این کمک می کند تا تنظیم نفوذپذیری مویرگ ها و رگ ها و تقویت دیواره رگ ها. آن تامین مواد مغذی ضروری برای حفظ بهترین شکل ممکن ورید سلامت.

قصاب عمل به عنوان یک بیولوژیکی آن با خواص ضد التهابی و قابلیت به تن و تقویت میشود.

اسب شاه بلوط. این عصاره اعتقاد بر این است که قابلیت حفظ عروقی و گردش خون علاوه بر تقویت رگ تن و بافت همبند.

در علاوه بر این به کسانی که گیاهی درمان هموروئید در اینجا چیزهای دیگر که شما می توانید در خانه انجام دهید.

– استفاده از کیسه یخ به مناطق آسیب دیده می تواند به کاهش تورم.

– وان حمام که کمی وان است و به طور خاص طراحی شده برای خیس کردن بواسیر بدون نیاز به یک حمام. با این روش رکتال منطقه غوطه ور در آب گرم به مدت 15-20 دقیقه در حدود سه تا چهار بار در روز. این کمک می کند تا علائم بیماری و همچنین کمک می کند تا کوچک شدن بواسیر است.

– دریافت یک doughnut بالش. این حصول در پزشکی عرضه در فروشگاه ها و داروخانه ها می باشد و می تواند مفید برای افراد مبتلا به هموروئید. در آن طول می کشد فشار از ناحیه رکتوم.

-قرار دادن به عمل سالم عادات روده. آیا فشار و نگه داشتن نفس خود را در حالی که عبور مدفوع. و از توالت را به عنوان به زودی به پایان نمی معطل و بخوانید.

-نوشیدن مقدار زیادی آب به دلیل آن را برطرف مدفوع گذشت.

-خوردن فیبر است که می تواند شامل سبزیجات و میوه های تازه و غلات سبوس دار و فیبر غذایی.

[ad_2]