درمان ناتوانی جنسی بدون, پزشکان بدون مواد مخدر!

[ad_1]

اگر من به شما گفت که برای درمان ناتوانی جنسی و اختلال نعوظ به عنوان ساده به عنوان یک حلقه از جنس پلاستیک ساخته شده و پر شده با برخی از مس و روی تکه های, آیا شما آن را باور کنید ؟ اگر شما گفت نه, سپس شما باید آن را باور. این Blakoe حلقه زاییده افکار از دکتر رابرت بلیک اشاره کرد آناتومیست و فیزیولوژیست. او اختراع دستگاه در 1950s به عنوان یک درمان بی اختیاری ادراری. آن را طولانی نیست تا کاربران شروع به گزارش شگفت انگیز اثر جانبی-بهبود قابل توجهی در خود sex زندگی می کند.

در حالی که تبلیغات این محصول به عنوان یک موجود جنسی کمک تابو بود در 1950s کلمه از حلقه's قدرت شگفت انگیز به زودی گسترش یافته است. توسط 1970 زمانی که مردم تا به حال تبدیل شدن به بیشتر فکر باز در مورد sex و درمان مشکلات جنسی, پزشکی, مطالعات قادر به پایان خواهد رسید بر روی دستگاه. آن را در طولانی برای محققان به یاد بگیرند که حلقه موثر در درمان هر دو بی اختیاری ادراری و مشکلات جنسی.

امروز Blakoe حلقه هنوز هم می تواند خریداری شود. کمتر از گران قیمت و تنوع حلقه نیز می تواند خریداری شده است. آن می رود به نام توپ zinger. هر دو حلقه کار در یک مد مشابه. رطوبت در پوست تعامل با فلزات در حلقه تولید جریان برق است. این جریان الکتریکی باعث تحریک اندام های جنسی, بهبود عملکرد خود را.

این Blakoe حلقه طراحی شده است که به تن در اطراف آلت تناسلی و بیضه ها. در حالی که توپ zinger می توان عینک همان راه برخی از کاربران را انتخاب کنید به آن را می پوشند تنها در آلت تناسلی خود را و یا بیضه ها بسته به نوع تقویت آنها به دنبال. اما برای اثر مطلوب حلقه باید عینک خود را در سراسر کل بسته است.

برای حداکثر اثر از حلقه در درمان ناتوانی جنسی و اختلال نعوظ باید آن را به طور کامل دایره آلت تناسلی و بیضه ها. هنگامی که آلت تناسلی تحریک گردش خون افزایش یافته است. کاربران قادر به دستیابی و حفظ بزرگتر و محکم تر نعوظ از طریق اضافه شدن جریان خون.

بیضه تحریک ایدز بهبود نعوظ با فعال کردن سلول های لایدیگ سلول های مسئول تولید تستوسترون. بسیاری از مشکلات جنسی می توان به پایین بودن سطح تستوسترون است. با بهبود سطح این مشکلات می توان به راحتی. اگر شما اتفاق می افتد به اندازه کافی هورمون تولید, افزایش تولید را افزایش نعوظ قدرت.

این Blakoe حلقه و توپ zinger می تواند به راحتی به تن تمام طول روز در صورت دلخواه. اندازه کوچک شما را قادر به پوشیدن یا بدون هر کسی در اطراف شما آگاه بودن از آن است. اما بعضی از مردان وجود دارد که انتخاب تنها به پوشیدن دستگاه برای مدت کوتاه از زمان و یا در حالی که خواب. در حالی که اثرات حلقه بیشتر تشدید شده لباس دیگر حتی کسانی که آن را می پوشند برای مدت کوتاهی متوجه تفاوت معنی داری در نعوظ.

دستگاه بی خطر است. با وجود هزاران نفر از مردان که با استفاده از آن شده اند وجود دارد هیچ شکایتی. برخی از کاربران حتی گزارش شده است که این نه تنها کمک در درمان مشکلات جنسی خود را, اما زمانی که عینک در sexافزایش خود را شریک's تجربه به عنوان. بر خلاف دیگر روش های کاملا طبیعی و غیر تهاجمی درمان است. می توان آن را مورد استفاده توسط مردان در تمام سنین است.

[ad_2]