درد سیاتیک از رانندگی – نه برای مدت طولانی!

[ad_1]

اگر شما رنج می برند از درد سیاتیک, شما می دانید که داره. آن را sucks در صبح در حالی که شما در حال خواب در حالی که شما کار می کند – در حالی که شما در حال رانندگی! آنچه شما نیاز به برخی از موثر سیاتیک درمان است که کمک خواهد کرد که شما درد سیاتیک در حالی که رانندگی.

من می دانم که این برای شما اتفاق افتاده است. شما با داشتن یک روز بزرگ است. شما احساس درد است. شما در ماشین را به درایو خانه از محل کار. شما خم کردن رادیو. شما را بیرون بکشد بر روی خیابان اصلی و… بوم! شما فقط باعث سیاتیک عود. در حال حاضر شما یک رفت و آمد از طریق ترافیک و همه شما می توانید فکر می کنم در مورد گرفتن یک حمام گرم و آرامش بخش با شما مورد علاقه یخی آشامیدنی.

آنچه بدتر است این است که گاهی اوقات شما سیاتیک flare-up ممکن است آنقدر شدید شما باید به جلو و به و صبر از اوج عود فرو نشست. شما خیلی درد شما از نظر فیزیکی امن نیست به درایو یک وسیله نقلیه است.

اما در حال حاضر شما تعجب… وجود دارد یک راه برای کمک به تسکین این درد را در حالی که شما هنوز هم در پشت فرمان? خوب بله وجود دارد. از همه سیاتیک درمان که کمک می کند در حالی که رانندگی موثر ترین از همه آنها است که به طور معمول شناخته شده به عنوان “رانندگی گوه”. این ابزار ویژه ای ساخته شده است توسط بسیاری از تولید و ممکن است کمی در اندازه و اشکال مختلف اما مفهوم بین این همه مارک های مختلف یکسان است.

رانندگی گوه گوه شکل بالش (به طور معمول ساخته شده از فوم) که شما لغزش پشت سر خود را. شما آن قرار داده شده بین شما و صندلی پایین پایین در نزدیکی پشت خود را پایین تر. این قاچ آمده ماهرانه در اندازه های مختلف به جای قد و وزن و شکل بدن. این گوه کمک خواهد کرد که از بین بردن برخی از فشاری که به ستون فقرات شما قرار دادن در خود عصب سیاتیک است.

رانندگی گوه خریداری می شود بسیاری از مکان ها. شما می توانید آن را در محلی فروشگاه های مواد مخدر و داروسازی و یا پزشکی فروشگاه عرضه. شما همچنین می توانید یک رانندگی گوه از طریق بسیاری از فروشندگان عمده آنلاین مانند Amazon.com, eBay.com و بسیاری از بیشتر. هستند بسیاری از مارک های مختلف باعث می شود و تنظیمات این محصول است. آنها در محدوده قیمت از $15 به بیش از $40 برای پایان بالاتر واحد که برخی از زنگ ها و سوت مانند کمری قابل تنظیم پشتیبانی می کند.

چیز زیادی در مورد خود محصول است که آن را قابل حمل است. این است که واقعا همه کاره محصول در میان بسیاری از سیاتیک درمان است. اگر شما در حال رفتن به رانندگی در ماشین دیگری – فقط آن را همراه با شما. یکی دیگر از مزایای اضافه شده است که شما می توانید با استفاده از این گوه در حالی که شما نشسته در هر صندلی معمولی. آن را با خود به دفتر و یا فقط خرید یک دوم برای حفظ وجود دارد.

[ad_2]