دربان پزشکی + پزشکی از راه دور = راه رفتن!

[ad_1]

بیشتر و بیشتر پزشکان با توجه به اضافه کردن پزشکی از راه دور و دربان پزشکی مدل های کسب و کار به افزایش جریان درآمد و بهبود خدمات بیمار. بسیاری از پیدا کردن که آموزش به بيماران در مورد مزایای استفاده از پزشکی از راه دور به عنوان مقرون به صرفه بدون هیچ زحمتی رایگان مراقبت از تحویل مدل بهترین روش برای افزایش نرخ تصویب.

مسلح با گوشی های هوشمند بیماران می توانند برنامه همان روز قرار ملاقات برای هر دو جزئی و عمده شرایط. پزشکان پیدا کردن پزشکی از راه دور فراهم می کند فرصت را به مشورت با همسالان و متخصصان در ابر را سریعتر و دقیق تر تصمیم گیری – گاهی اوقات در زندگی صرفه جویی در تصمیم گیری مانند شناسایی نشانه های سکته مغزی یا قریب الوقوع حملات قلبی در بیمار مجازی برخورد.

چرا پزشکی از راه دور?

پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا بیماران دسترسی به سریع تر قرار ملاقات اغلب بلافاصله و یا در همان روز به عنوان اولین درخواست. پزشکان می توانید صرف وقت با کیفیت در یک زمان با بیماران و فرد مراقبت های بهداشتی بدون سفر به یک دفتر کار یا درمانگاه.

پزشکان در حال حاضر می تواند ارائه دهد مشکل متمرکز بازديد همه چیز را از پیگیری برای نسخه تمدید به شدت پیچیده شرایطی که بیمار دارای چند شرایط پزشکی و بسیاری از ارائه دهندگان. مجازی همکاری باعث می شود آن را راحت تر به بحث در مورد پتانسیل مواد مخدر منع با تمام ارائه دهندگان با استفاده از امن دیجیتال پلت فرم.

بیماران می تواند به پزشک مورد اعتماد خود را از هر نقطه در هر زمان حتی زمانی که آنها در حال سفر برای کسب و کار و یا تعطیلات. وجود دارد بدون نیاز به مراجعه به دکتر دیگری اگر هم خارج از شهر. و مسائل غیر اضطراری – سرماخوردگی درماتیت درد گوش و غیره – اغلب می تواند یک بازدید مجازی به جای انتظار برای یک دفتر مراجعه کنید.

تکنولوژی سبب پزشکان برای نظارت بر بیماران در معرض خطر در حالی که به بیماران بیشتر ابزار برای کنترل فشار خون و سطح قند خون و دیگر معیارهای سلامت از راحتی از خانه خود را.

پزشکی از راه دور به همراه سرایدار پزشکی ارائه یک راه حل دو. بیماران می توانند صحبت می کنند و به دیدن یک دکتر اعتماد در هر زمان آنها مشکل است. در حالی که مجازی بازديد اجازه نمی دهد پزشکان به واقع گوش دادن به قلب یا ریه یا یک سواب گلو ممکن است به خوبی تصمیم گیری در مورد زمانی که به درخواست بیمار در آمده برای یک دیدار. دربان پزشکی بیماران را تضمین می کند دسترسی به یک اعتماد گروه ارائه دهنده زمانی که یک فرد در بازدید بهترین پاسخ است. این ترکیب مناسب و مقرون به صرفه فراهم می کند و تداوم مراقبت های لازم برای ساخت بیمار اعتماد به نفس.

در سال 2016 بیش از 15 میلیون آمریکایی در شرکت از راه دور خدمات مراقبت های بهداشتی. آمریکا انجمن پزشکی از راه دور می گوید: این تعداد در حال رشد است. پزشکی از راه دور برخورد موج و آینده در حال حاضر.

[ad_2]