داروخانه آنلاین: انقلابی در جهان از داروهای تجویزی

[ad_1]

اینترنت داروخانه یا داروخانه آنلاین معمولا اشاره به ثبت نام داروسازی که دارای یک خروجی خرده فروشی و نیز ارائه می دهد به فروش و یا تامین دارو و یا دیگر حرفه ای پزشکی و خدمات بر روی اینترنت است. مشتریان می توانند سفارش داروها و محصولات پزشکی آنلاین متصل بودن به اینترنت و یا حتی بازدید از فروشگاه در فرد است. بین المللی و یا پست الکترونیکی سفارش داروخانه ممکن است یا ممکن است یک موجود فیزیکی آجر و ملات فروشگاه. بالا قیمت مواد مخدر تولید کرده اند کشنده مشوق هایی را برای مصرف کنندگان به دنبال منابع جایگزین برای پر کردن نسخه خود را.

اساسا وجود دارد سه نوع از اینترنت داروخانه ها:

1) داروخانه که تنها عرضه مواد مخدر برای نسخه های نوشته شده توسط یک پزشک بیمار;

2) داروخانه که برای شارژ یک پزشک و دارو ارائه شده است و پس از بیمار تکمیل یک پرسشنامه ساده و سپس cyber-دکتر می نویسد یک نسخه; و

3) داروخانه ها توزیع داروهای تجویزی بدون تجویز پزشک.

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که فروش مواد مخدر از طریق عبور از مرز اینترنت داروخانه ها به مصرف کنندگان در بسیاری از کشورها دیده می شود قابل توجه و رشد سریع. راحتی و صرفه جویی در هزینه ها شده اند دلایل بالا به صورت آنلاین نسخه-خرید مواد مخدر. داروخانه اینترنت ارائه یک میزبان از مزایای. آنها راحت و مشتریان اجازه می دهد برای جلوگیری از آزار دهنده مانند رفتن در آب و هوای بد پارکینگ زحمتی ایستاده در خط و اجتناب ناپذیر منتظر نسخه پر شود. بسیاری از داروخانه های اینترنت ارائه حمل و نقل سریع مواد مخدر اجازه می دهد مشتریان برای جلوگیری از تاخیر در به طور منظم به ایمیل.

برخی از داروخانه های اینترنت ارائه قیمت های پایین تر در داروها از کسانی که متهم سنتی داروخانه ها به عنوان آنها را مجبور به تحمل هزینه های ثابت مانند ملک اجاره تعمیر و نگهداری و مالیات بر املاک. یکی دیگر از مزیت های عمده ای است که اینترنت در داروخانه ها ارائه می دهند حریم خصوصی است که اغلب فاقد سنتی داروخانه. بسیاری از بیماران احساس ناراحت کننده در خرید برخی از مواد مخدر و درخواست از یک داروساز سوال در مقابل مشتریان دیگر.

مشتری یا بیمار حق دارد که انتظار می رود همان کیفیت مراقبت های دارویی صرف نظر از اینکه آیا خدمات ارائه شده به صورت آنلاین و یا چهره به چهره در داروخانه محل. برای اطمینان از محافظت عامه و اعتماد به نفس در حرفه بسیاری از داروخانه های اینترنت باید یک مجوز داروساز در دسترس 24 ساعت شبانه روز برای پاسخ به سوالات از طریق تلفن یا از طریق پست الکترونیکی. در نهایت مفید ترین مزایای مرتبط با داروخانه آنلاین است که آنها را به قدرت پردازش یافت نشد سنتی در داروخانه ها مانند e-mail alerts که نسخه ای است برای دوباره پر کردن و بیشتر. مصرف کنندگان اغلب استفاده از اینترنت برای به دست آوردن اطلاعات سلامت و محصولات و اینترنت داروخانه پیوستن به طیف گسترده ای از بهداشت و درمان-وب سایت های مرتبط به ارائه اطلاعات معتبر مربوط به مواد مخدر عرضه آنها.

آنلاین کانادا دارو در داروخانه ها به عنوان ظهور رهبران در صنعت. اینترنت داروخانه در کانادا با بهره گیری از یک کسب و کار پررونق فروش داروهای تجویزی برای مصرف کنندگان در ایالات متحده و دیگر کشورهای پیشرو در نظر گرفتن استفاده از مواد مخدر سخت اختراع ثبت شده در این کشورها. کانادا داروخانه اینترنت ارائه صرفه جویی قابل توجهی به مصرف کنندگان آمریکایی به خصوص کسانی که با شرایط مزمن-مانند فشار خون بالا و یا کلسترول بالا — نیاز به طور منظم و قابل پیش بینی دوز دارو بیش از مدت طولانی.

اینترنت انقلابی در راه است که در آن مردم عادی خود را انجام کسب و کار روزمره. تعداد قابل توجهی از مردم در حال حاضر استفاده از اینترنت به عنوان یک منابع سلامت و این احتمال وجود دارد که این روند ادامه خواهد داد. کانادا داروخانه آنلاین به اثبات تا حد زیادی به نفع مدرن سیستم بهداشت و درمان.

اکثریت قریب به اتفاق خریداران آنلاین از داروهای تجویزی از طریق کانادا داروخانه ها گزارش داده اند که رضایت هر دو از لحاظ کیفیت و سرعت تحویل.

[ad_2]