داخلی, ماری جوانا پزشکی, رشد, راهنمای

[ad_1]

ماری جوانا پزشکی قانونی است و تقریبا در 14 ایالت در آمریکا است و این به دلیل این واقعیت است که پزشکان معتقدند که ماری جوانا دارای خواص درمانی است. تحت قانون فدرال در حال رشد ماری جوانا با استفاده از آن و یا داشتن آن در اختیار شما است یک جرم جنایی است و به همین دلیل مهم است که مگر اینکه پزشک شما توصیه به استفاده از آن شما حتی نمی فکر می کنم در مورد رشد این ماده در خانه.

برای کسانی که به دست آمده اند یک مجوز به رشد ماری جوانا قانونی این مهم است که شما با یادگیری تکنیک های رشد و کشت ماری جوانا. با توجه به زیر کوتاه, ماری جوانا پزشکی, رشد, راهنمای که می تواند کمک به شما را در درک روند بهتر است.

1. انتخاب یک فضا به رشد – برخی از مکان های بزرگ شامل زیرزمین و پستو و اتاق های زیرشیروانی. مهم نیست که داخل سالن محل شما انتخاب می کنید مطمئن شوید که آن را به دسترسی به پریز برق.

2. ظروف – شما نیاز به رشد گیاه در یک گلدان یا یک ظرف. همیشه مطمئن شوید که شما استفاده از گلدان پلاستیکی.

3. روشنایی – اگر شما رشد گیاه در داخل خانه و سپس وجود دارد هیچ شانس خود را برای گیاه به دریافت کافی نور خورشید. پس از گیاهان مانند ماری جوانا نیاز به مقدار زیادی از نور خورشید به خوبی رشد می کنند, شما می توانید با استفاده از نور مصنوعی به گیاه خود همه نور به آن نیاز دارد برای رشد. برخی از گزینه های بزرگ شامل فلورسنت چراغ متال هالید چراغ و فشار بالا سدیم چراغ.

4. در نظر گرفتن این عوامل که بر نرخ فتوسنتز – جدا از مقدار نوری که به گیاهان عوامل دیگر وجود دارد که بر نرخ فتوسنتز است. این خدمات عبارتند از رطوبت ، دما ، دی اکسید کربن و آب ،

5. برداشت – بهترین زمان برداشت زمانی است که گیاهان را آغاز کرده اند گل. منتظر گل فرایند کامل است. قطع گیاهان, حذف پایین تر برگ بزرگ و قرار دادن گیاهان در جعبه های کفش. آنها را هم بزنید در اطراف به صورت روزانه به عنوان این کمک خواهد کرد که آنها را به سرعت خشک. هنگامی که گیاهان به طور کامل خشک شده و آماده برای استفاده است.

[ad_2]