خلاصه کتاب: راهنمای سرمایه گذاری در طلا و نقره نوشته شده توسط Michael Maloney

[ad_1]

این یک آموزش بزرگ کتاب در مورد پول واقعی است. مایک بررسی صدا پول اصولی که باید به طول انجامید در طول تاریخ بشر است. یک چیز است و سازگار است که طلا و نقره پول واقعی است. در جهان امروز از ارزهای بدون پشتوانه طلا و نقره ابزار شما می توانید استفاده کنید برای حفظ و محافظت از ثروت خود را. مایک بررسی تفاوت میان ارزهای واقعی پول و فیات پول است. فیات ارز است که اساسا پول کاغذی نیست حمایت هر چیزی. ما را به برخی از جزئیات در مورد چرا این خطرناک است و سرمایه گذار به طور متوسط حداقل باید درک اهمیت خوار پول و پف کرده ارزهای بدون پشتوانه. با سال 2008 بحران اقتصادی همراه با ایرلند و یونان و دیگر کشورهای ورشکسته ما به عنوان سرمایه گذاران کوچک نیاز به آموزش, بنابراین ما می توانیم از خودمان محافظت کنیم.

چرا این مهم است ؟

این مهم است زیرا بزرگترین انتقال ثروت است که اتفاق می افتد در حال حاضر و که انتقال در حال حرکت است به دور از امریکا و نه نسبت به ما. این نیاز به یک اولویت است اگر شما می خواهید برای محافظت از خودتان و خانواده تان.

چند چیز اتفاق می افتد اما 90 درصد از عموم مردم نیست و واقعا آن را درک. این قابل فهم است که به دلیل سر و صدا بین سیاسی مرتکب خطا شدن سر در سی ان ان و فاکس نیوز انتقال مسائل واقعی. مسئله واقعی این است – فدرال رزرو است که یک موسسه خصوصی است که تنظیم و حسابرسی نیست. آنها کنترل سیستم مالی است. این بچه ها هستند ناب پادشاه سازندگان در حال اجرا در کشور در پس زمینه. توماس جفرسون بود و مسلما در برابر بانک مرکزی در ایالات متحده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع شما می توانید گوش دادن به ران پل. او از اعضای کنگره از تگزاس است که بیش از همه این مسائل است.

این نوسانات بزرگ است که ما را دیده اند از اینترنت رونق به رکود مسکن شده اند یک نتیجه مستقیم از تغذیه. هنوز بسیاری از مردم این را می دانند و برخی را عوضی که این اشتباه است. فدرال رزرو شده است نگه داشتن نرخ بهره مصنوعی پایین است که باعث پف کرده بازار مسکن است. آرام بدهی به حقوق صاحبان سهام و ابزارهای مالی کشتار جمعی شناخته شده به عنوان CDO و مادربورد و دیگر سلاح های نزدیک به کشته شدن کشور است. آموزش مالی مورد نیاز است برای ما بچه ها کمی به شانس. خواندن این کتاب به چشم خود را باز کرد. یک چیز است که نمی شود گفت در جریان اصلی رسانه ها است و قوی تر از تروریسم به شرح زیر است: اگر دلار از دست داده است به عنوان ارز ذخیره جهان پس ما کل استاندارد زندگی را کاهش می دهد حداقل 25٪. در حال حاضر آن است که در حال حاضر دشوار برای 85 درصد از خانواده های آمریکایی است. یکی دیگر از ثروت انتقال قرار می تواند آخرین میخ بر تابوت. تحصیل.

وجود دارد یک تن از اطلاعات در مایک کتاب. تاریخ ارز بی ارزش است که مشخص شده از هر عمده امپراتوری از جمله فارسی, یونانی, رومی, انگلیسی, و در حال حاضر آمریکا. ارز بی ارزش کردن تورم و مالیات هستند ثروت stealers. اگر پول خود را از یک شمع سپس مالیات و تورم در حال شعله های آتش سوزاندن در هر دو به پایان می رسد.

1. نبوغ – من یک دل تنگی و عذاب فرد است. من معتقدم در قدرت و حل و فصل از مردم آمریکا است. این هنوز هم مانع از این واقعیت است که همه ما نیاز به تحصیل شد و تنها راه برای تغییر از پایین به بالا. به هیچ وجه بالا به پایین دولت می تواند به نفع این کشور در این نور است. آن است که اسب آهن نبوغ مردم آمریکا که ما را حل کند مسائل مالی.

2. طلا و نقره – طلا شده پول بیش از 5000 سال است. آن زن خواهر نقره نیز شناخته شده به عنوان پول. نسبت بین این دو بوده است در طول تاریخ 16-1. من شخصا دیده می شود که در سال گذشته از 80 به 1 به 30 به 1 است و آن را به بالا و به حدود 40 به 1. این بدان معنی است که شما می توانید تا 40 اونس نقره برای 1 اونس طلا. بنابراین نقره ای 35 دلار به ازای هر یک بار و طلا تا 1500 دلار در هر اونس. در حال حاضر واقعیت را بررسی کنید. وارن بافت نه سرمایه گذاری در طلا. اگر شما شده اند پس هر یک از کتاب های خلاصه و سپس شما می دانید من یک بافت فن بنابراین اجازه دهید نگاهی به این. اساسا بافت می گوید که اگر او متعلق به تمام طلا در جهان و سپس او را 67 فوت مکعب از طلا (ارتفاع و عرض و طول را برای شما آغاز رشته ریاضی). او می تواند آن را صیقل و بوسیدن آن و در بالای آن. به جای مکعب طلا او می توانست نیمی از زمین های کشاورزی در ایالات متحده به همراه 7 اکسون موبایل به همراه یک تریلیون دلار به صورت نقدی. او را به جای دومی به عنوان من می خواهم. اساسا بافت این استدلال که طلا هیچ ابزار. من با او موافقم. نقره در دست متفاوت است. بافت متعلق به نقره در گذشته و هنوز هم ممکن است برخی از. نقره دارای ابزار به دلیل آن است که مورد استفاده در تلفن های همراه و رایانه های هوشمند, دستگاه های پزشکی و اسباب بازی. این است که چرا من عاشق نقره به عنوان ابزاری برای پس انداز.

3. جریان نقدی در مقابل سود سرمایه – ما نمی خواهید به سقوط به بزرگ احمق تئوری و سرمایه گذاری در سود سرمایه. به خوبی در درست متناقض مد, نقره است سود سرمایه سرمایه گذاری. به هر حال شما نیاز به نگاه در همه از شما سرمایه گذاری در یک هم افزایی رویکرد است. این به این معنی است که ما می خواهیم سرمایه گذاری به تف کردن جریان نقدی, اما ما همچنین می خواهید پس انداز ما را افزایش دهد. Robert Kiyosaki متحده که محافظ بازنده هستند. ترجمه این بدان معنی است که اگر شما نگه داشتن بر روی دلار و سپس شما از دست دادن به خاطر تورم و ارز بی ارزش. بنابراین شما می توانید نگه داشتن پس انداز خود را در نقره ای.

در حال حاضر اجازه دهید در مورد چت برگزاری “پول واقعی” به عنوان یک ثروت زندگی حافظ. توجه داشته باشید: تحصیل, من نمی گویم بروید و سرمایه گذاری در نقره و طلا امروز. من میگم تحصیل. من شخصا سرمایه گذاری در نقره و ادامه خواهد داد به انجام این کار, اما آن است که بسیار فرار بنابراین شما نیاز به آموزش خود را. همچنین من یک برنامه ریز مالی و اصلا به مشاوره پس لطفا خود را انجام مشق شب. هدف من این است که به سادگی به شما کمک برای مشق شب.

1. کوهی از بدهی این کتاب نوشته شده بود در سال 2007 قبل از بیپشتوانه سقوط. حتی پس از آن ایالات متحده به خاک سپرده شد در یک کوه بدهی. پس از عرضه پول شده است سه برابر شده توسط فدرال ریزرو است. بنابراین کوه که شد کوه اورست. این اتفاق در 3 سال گذشته است و به همین دلیل دلار در پایین ترین سطح خود در سال 2011.

2. تهی دست بدهی – امنیت اجتماعی و مدیکر, پزشکی……… این تهی دست بدهی همراه با کوهی از بدهی فقط بزرگ مشکل است. هنگامی که شما به چیزی به کسی و سپس سعی کنید به آن را به دور تمام جهنم می شکند سست. نگاهی به GM. آنها تا به حال برای رفتن به ورشکستگی یک دولت نجات و دبه در تمام خود را تهی دست بدهی به منظور زنده ماندن. آنها در حال حاضر بسیار خوب انجام اما پسر کوچک خود را از دست داده حقوق بازنشستگی و مراقبت های پزشکی. تحصیل دوستان من است. اجازه ندهید افراد دیگر مدیریت پول خود را… همان اتفاق خواهد افتاد به ایالات متحده آمریکا با تهی دست بدهی. شروع به برنامه ریزی در حال حاضر.

3. مشتقات – ما در این زودتر لمس کرد اما به طور خلاصه در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در بیپشتوانه بحران. حدود 100 نفر نشسته در اتاق و تصمیم به فروش مادربورد (وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار) به سرمایه گذاران است. مشکل این بود که آنها پیچیده تلخه و اسپری آن را با عطر و فروش آن به عنوان یک سه گانه دارای ابزار. رتبه بندی سازمان و رهبری این شرکت ها باید تحت پیگرد قانونی قرار. آنچه اتفاق افتاد این بود که 1-2 درصد تغییر در ارزش ها می تواند از بین بردن این شرکت ها به دلیل اهرم بود. این بچه ها بودند اعمال نفوذ میلیاردها دلار به ده ها میلیون نفر. وجود دارد بیش از حد بسیاری از صفر برای این کار در دراز مدت است. همانطور که می دانیم در حال حاضر آن را نداشت.

به طور خلاصه همه اینها چه معنی است ؟ این کتاب و امثال آن کمک خواهد کرد که شما را به کنترل سرنوشت خود را. آن است که توصیه می شود که شما باید نگه دارید 10 درصد از دارایی های خود را در خارج از سیستم مالی. این به این معنی است که هیچ حزب شمارنده خطر است. هنگامی که شما با قرار دادن تمام پول خود را در بانک وجود دارد و اجرا در این بانک و آن را با شکست مواجه, بانک شمارنده ، برگزاری فیزیکی طلا و نقره به عنوان پول واقعی حذف مقابله با حزب خطر است.

من امیدوارم که شما پیدا کرده اند این خلاصه ای مفید است. کلید هر گونه ایده جدید به کار آن را در زندگی روزمره خود تا زمانی که این عادت می شود. عادات فرم در عنوان کمی تا 21 روز است.

یکی از چیزهایی که شما می توانید به دور از این کتاب دریافت کرده است. لطفا چشمان خود را باز کنید و صرف چند دقیقه در هر روز به آموزش خود را. شما خواهد بود خوشحال کردی.

[ad_2]