خبر جعلی: لیبی برده بازار – گزارش اختصاصی

[ad_1]

چه شده است تا با این جریان جعلی اخبار در مورد لیبی برده بازار و تعریف از قذافی رژیم ؟ پس از سی ان ان بیرون آمد با تصویری از حراج بازار در لیبی تمام جهنم را شکسته و سست آنلاین و در رسانه های جریان اصلی. گزارش از بردگان آفریقایی که به حراج گذاشته در لیبی و درست مداوم وحشت از غرق شدن مهاجران در تلاش برای فرار از آفریقا برای کشورهای اتحادیه اروپا است خشم جهان است.

توییتر فوران کرده است در کل تاریخ بازنگری واقعی Gadaffi عصر.

من شروع گزارش در لیبی در سال 2010 قبل از انقلاب و فردی گری از Gadaffi. سال پیش من شد دوستان با یک نجیب زاده از مصراته (Misurata) آنها به من اعتماد برای پاسخ به سوالات من و گفتن حقیقت در این وضعیت بر روی زمین در لیبی.

من 4th, 2015 سالگرد انقلاب در لیبی گزارش برجسته پیروزی و تراژدی به عنوان به آنچه در لیبی در طول چهار سال پس از انقلاب است.

من لیبی اچ مهربانی توافق به ما بگویید که چه داستان واقعی است که در مورد برده مزایده. در اینجا ما گفتگو است.

— سلام دوستان: می تواند به شما من چیزی برای مقابله با لیبی برده داستان ؟ من با داشتن یک زمان سخت به باور آنچه که گزارش شده است.

Misrati: بله من خوشحالم که به شما بگویم داستان واقعی و امیدوارم که شما می توانید این را به صورت عمومی. وجود دارد دو نوع آفریقایی است که به لیبی.

اولین نوع از مهاجر هستند کسانی که برای کار. آنها همیشه رفتن به خانه. هنگامی که این نوع ورود آنها اقامت در جنوب و آنها تماس خود را رئیس سابق توسط تلفن از آنجایی که آنها تا به حال شده است به لیبی و به آنها بگویید که آنها نیاز به کسی برای قاچاق آنها به شمال به طوری که آنها خواهد بود اعطا حمل و نقل امن. آنها در بازگشت به خانه پس از یک یا دو سال به دیدار خانواده خود و سپس آنها را از سفر به لیبی دوباره. این نوع از کار مهاجر عمدتا از چاد و نیجر است. گاهی اوقات آنها خوش شانس نیست و عبور از آنها به شمال از طریق یک شهر به نام بنیولید شهر که سی ان ان اشاره نمی کند با نام. در بنیولید آنها به دام افتاده و در زندان توسط یک باند که نمی خواهد آنها را آزاد کند تا آنها پرداخت می شود. به طوری که آنها تماس خود را رئیس سابق دوباره و همچنین دوستان خود را به خانه برگشت و از آنها بخواهید برای پرداخت به طوری که آنها منتشر خواهد شد. همیشه وجود دارد یک عامل در شمال شهر مشغول به کار برای این باند و او کسی است که می شود پول است. این عامل می فرستد یک سیگنال به باند برای آزادی زندانی مهاجر.

نوع دوم از مهاجر هستند کسانی که می خواهند برای رفتن به اتحادیه اروپا بدون بازگشت به آفریقا. آنها از تونس, مراکش, سوریه, غنا و نیجریه. کسانی که مردم استفاده می شود به لیبی. همانطور که برای آنها آن است که یکی از راه های سفر, به طوری که آنها به دست این باند قبل از رسیدن به دریا قاچاقچیان پس از این باند می داند که کسانی که مهاجر هستند از جان گذشته برای رسیدن به شمال. آنها آنها را دستگیر و هرگز آنها را آزاد کند تا آنها پرداخت و یا کسی که برای آنها و در نهایت آنها را تا پایان در چنین بازار حراج است که گزارش شده توسط سی ان ان اما به محض رسیدن به شمال آنها را به ترک کار و سوار شدن دریا به اتحادیه اروپا. برخی از آنها مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در لیبی زمانی که ارزش دینار لیبی بود o.k., فروش الکل و مواد مخدر و فحشا. اما در حال حاضر به عنوان LYD است شایسته نیست آنها مهاجرت شمال به ایتالیا به دنبال بیشتر زمین های حاصلخیز.

در حال حاضر در این حراج که سی ان ان این است که صحبت کردن در مورد این است که برای مهاجران که دوست ندارد و یا رئیس سابق به پرداخت خود را برای انتشار. بنابراین این باند ارائه می دهد و آنها را به عنوان نیروی کار. مغازه داران و یا کشاورزان آمده به پرداخت در برابر مهاجران انتشار. این کل داستان است. این ‘حراج’ فقط گفتن نوع کار خاص که مهاجر ماهر است ، بنابراین این خبر جعلی. این هیچ ربطی به برده داری. مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود.

من انکار نمیکنم وجود دارد ، اما این نادر است. و چه این مهاجران انتظار در لیبی با چنین شرایط وحشتناک در اینجا در لیبی برای بومی شهروندان ؟ لیبی خود را رنج می برند از کمبود مواد غذایی و مراقبت های پزشکی. من فکر نمی کنم این منصفانه است که ما مسئول مردم عبور کشور ما به اروپا; که ما به آنها غذا و درمان آنها را به عنوان آنها می آیند موج پس از موج.

—با تشکر از شما. من امیدوارم که این کمک می کند تا روشن شدن وضعیت. همچنین این باید به عنوان یک هشدار به آفریقایی که آن را خائنانه برای رفتن به لیبی یا به کار و یا مهاجرت به اروپا.

[ad_2]