خانوادگی پرستار – قسمت 6 – سفر با سالمندان معلول بر روی صندلی چرخدار بیمار

[ad_1]

1. سفر با یک صندلی چرخدار بیمار پیش برنامه ریزی. حتی سفرهای کوتاه نیاز به در دست داشتن چیزهایی است که ممکن است مورد نیاز در کوتاه مدت متوجه

o خود را بر روی صندلی چرخدار و یا روروک مخصوص بچه ها و یا هر دو

o ادرار یا کاتتر

o صندلی ماشین protector در مورد خیس کردن حوادث

o حوله ماهیگیری یا لباس محافظ

o بافت , دست, دستمال مرطوب

o داروها و آب و یا سایر نوشیدنی

o تنقلات

o خوردن ظروف

o تغییر لباس برای خیس کردن حوادث است که در نهایت رخ می دهد

o و هر چیز دیگری را به این سفر شدنی است.

نگه داشتن یک کیسه سفر بسته بندی شده با آیتم های شما نیاز به چند روز و نگه داشتن آن درب را به چنگ زدن به آن را در راه خود را. همیشه آماده برای سفر که آخرین طولانی تر از انتظار می رود.

2. ساخت گودال متوقف می شود زمانی که سفر بسیاری از مواقع ناخوشایند است. هیچ جایی به جلو از جاده خارج و بدون حریم خصوصی, باران گربه ها و سگ ها. شوهر من با استفاده از یک کاتتر خارجی (گاهی اوقات به نام تگزاس کاتتر) و یکبار مصرف کیسه را که بخشی از سفر آسان تر است. در آن زمان با استفاده از کاتتر چند بار او را به احساس راحتی در ساختمان اعتماد به نفس خود را که آن را قابل رویت نیست و نمی خواهد نشت. کاتتر می تواند خریداری شده در برخی فروشگاه های عرضه. آنها می آیند در اندازه های مختلف و سبک های وابسته به نیازهای بیمار. بررسی اینترنت. پزشکی برخی از برنامه ها ممکن است پوشش هزینه اما اگر آنها بیش از حد گران قیمت برای استفاده گاه به گاه.

3. نگه داشتن ادرار در خودرو یک ضرورت است. که من پیدا کردم یکی من می خواهم در یک کمپینگ و فروشگاه عرضه. آن را به شکل متفاوتی نسبت به رگبار یافت در پزشکی فروشگاه عرضه و من خود را به شکل های مختلف باعث می شود آن را آسان تر به استفاده از. نیز موجود است با یک آداپتور برای زنان است. ( من سعی کردم آن نشده) خرید یک زن و شوهر به دستی در اطراف خانه – اتاق خواب و حمام در زیرزمین خودکار. آنها قابل شستشو و قابل استفاده مجدد برای همیشه لطفا برای .

4. یک صندلی ضد آب پد بر روی صندلی ماشین در زیر بیمار می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از کار اضافی اگر خیس کردن حوادث رخ می دهد و این ممکن است کمک به اسلاید او را بر روی صندلی به عنوان به خوبی. در ماه های گرم تابستان من جای یک صندلی پد پشت سر خود را به محافظت از او را از وینیل مواد صندلی که باعث می شود او را عرق. در زمستان من نمی با استفاده از پد های پشت سر خود را.

5. ماهیگیری می تواند شرم آور به بیمار در هنگام غذا خوردن. من حمل سیاه, حوله دست برای استفاده در علاوه بر این به دستمال عرضه شده در رستوران. سیاه و سفید و یا رنگ های تیره نمی خواهد به عنوان آشکار به دیگر مشتریان به عنوان هدف آن است. من نگه داشتن خرج کردن نوع لباس پین و پین های ایمنی در کیف پول من به استفاده از نگه داشتن حوله و یا دستمال در محل.

6. خوابیدن – هنگام رزرو معلول در دسترس اتاق مطمئن شوید که شما بپرسید چقدر قابل دسترسی است. من رزرو به اصطلاح اتاق برای پیدا کردن تنها چیزی که HP در دسترس بود یکی گرفتن نوار در حمام و روی صندلی چرخدار می تواند از طریق دریافت درب حمام!

مراقبت از شوهر من این 12 سال به من داده واقعی درک و همدردی با دیگر مراقبان و فردی خود را شرایط. من همیشه به دنبال بهتر و راحت تر راه برای کمک به او را از طریق روز. اگر او خوشحال است پس ما هر دو خوشحال است.

[ad_2]