خانوادگی پرستار – قسمت 3 – بیمار ایدز – آنچه شما نیاز دارید و آن را دریافت کنید

[ad_1]

برخورد با بیمار و سفتی و بیان مشکلات بی ثباتی و عدم توانایی در ایستادن و یا راه رفتن مشکل تغذیه خود بی اختیاری ، به اندازه کافی سخت است حتی زمانی که شما را کمک کند. موارد ذکر شده در اینجا چیزهایی که من استفاده می شود برای شوهر من که به بیماری پارکینسون. حال سالمندان توجه بوده است. اگر شما بیمار دیگر شرایط – دیابت و مشکلات قلبی لیست شما ممکن است بطور قابل توجهی طولانی تر یا متفاوت است.

شما ممکن است خرید اقلام شما نیاز پزشکی از فروشگاه های عرضه بر روی اینترنت و یا از طریق صفحات زرد از دفترچه تلفن خود را. اکثر مردم درک صرفه جویی در پول که در آن آنها می توانند. خرید فروش حیاط بازارهای کک و یا فروش املاک و مستغلات می تواند منجر شما به صندلی چرخدار استفاده می شود و دیگر قابل استفاده مجدد منابع. من خریداری شده 3 صندلی چرخدار استفاده می شود در طول زمان های مختلف شرایط – برخی از رنگ سون, از دست رفته یک بخش کوچک و یا به سختی استفاده می شود. قیمت در محدوده از $15.00 $40.00. یک صندلی چرخدار باقی می ماند در ماشین یکی در ایوان به او و از ماشین و یکی در زیرزمین کارگاه.

موارد دیگر شما ممکن است پیدا کردن مفید:

*برابر پایین جدول نوع شما می توانید بکشید تا به یک مبل برای وعده, با این نسخهها کار به خوبی با صندلی چرخدار. من به ویژه مانند این به دلیل آن است که به راحتی نقل مکان کرد که در آن مورد نیاز آن متمایل به طوری که او قادر به خواندن این مقاله در یک زاویه بهتر و آن را شستشو. گاهی اوقات او را به خوردن یک وعده غذایی در این جدول است.

*میز کنار تخت بر روی چهار چرخ مانند استفاده در بیمارستان. من چند تا از این جدول زمانی که شهرستان ما خانه سالمندان را بازسازی چند سال پیش. در آن زمان شوهرم بیمار نیست اما این جداول دستی که در اطراف خانه برای دیگر استفاده می کند. و من مطمئن شوید که استفاده از آنها در حال حاضر – در کنار تخت میز شام و یکی در اتاق نشیمن به نگه داشتن خود را در مجلات بافت ها و بطری آب.

*توالت/صندلی احمقانه وان صندلی واکر تجهیزات ورزش. آن را دشوار برای پیدا کردن یک صندلی احمقانه با یک تقسیم صندلی توالت برای یک مرد بیمار اما من در نهایت در بر داشت یک در یک مزایده املاک و برای $10.00.

*دست ریل و گرفتن میله. من خریداری برخی از در حیاط فروش و در یک خانه ساختمان مرکز. برخی من خودم از 1 1/2″ رولپلاک (در واقع یک قطب چادر)و براکت بازار خریده.

*خوردن ظروف bibs, تخت, پد, رگبار ، من در بر داشت یک ادرار در یک ورزشکار/کمپینگ فروشگاه عرضه به نام کمی جان. آن را به شکل متفاوتی نسبت به آنهایی که در عرضه های پزشکی. آن قرمز است پس از آن یافت می شود به راحتی در عجله بسر می رسانید و آن را به یک گردن بلند است که باعث می شود آن را آسان تر به بین پاها در حالی که نشسته است. من چندین نگه داشته و در نقاط مختلف در اطراف خانه.

*تحرک ایدز مانند راه رفتن تسمه برای انتقال یک ترمز ماشین صندلی برای کمک به هنگامی که انتقال ساخته شده است و مکانیکی بیمار بالابر دستی یا هیدرولیکی برای زمانی که بیمار است فراتر از یک راه رفتن کمربند. ما یک هیدرولیک بالابر بیمار عرضه شده توسط مدیکر استفاده می شود برای کمک به شوهر به داخل و خارج از رختخواب زمانی که مورد نیاز است. ما با استفاده از این مقدار در حال حاضر, اما خوب است بدانید که در آن وجود دارد در صورت نیاز. ما همچنین استفاده از آن برای گرفتن او را از روی زمین پس از سقوط. من نیز خریداری شده استفاده می شود یک کمی زهوار در رفته در یک مزایده املاک و که من در واقع استفاده از سنگین در حال حرکت همه چیز در اطراف کارگاه.

*موتور روروک مخصوص بچه ها. بیمار باید از لحاظ جسمی قادر به کنترل. مدیکر ممکن است به پرداخت برای روروک مخصوص بچه ها اما نه همیشه. گاهی اوقات شما می توانید با استفاده از روروک مخصوص بچه ها در فروش املاک. مراقب باشید در هنگام خرید یک روروک مخصوص بچه ها و یا هر آیتم در حراج. همه چیز به فروش می رسد “را به عنوان است”. مگر اینکه شما می توانید آن را چک کنید برای دیدن اگر باتری خوب هستند و آن را به درستی اجرا می شود, من می خواهم برای جلوگیری از خرید مگر اینکه شما می توانید آن را برای بعدی به هیچ چیز. باتری می تواند در اجرای 40-50 دلار هر و بیشتر و برخی اسکوتر دارای دو باتری است. اگر دنده فرسوده است آن را ممکن است هزینه بیش از حد به آن را تعمیر. شوهرم روروک مخصوص بچه ها فقط تا به حال اتفاق می افتد که این چرخ دنده به تن کردن. یک نقل قول برای تعمیر بیش از $1900. تقریبا قیمت یک روروک مخصوص بچه ها جدید. ما قادر به پیدا کردن کمک برای به دست آوردن یک روروک مخصوص بچه ها جدید.

*استفاده از تخت بیمارستان به درمان می شود همان روروک مخصوص بچه ها در بالا ذکر شد. خرید با احتیاط استفاده می شود. خرید تجهیزات استفاده می شود این است که همیشه یک خطر محاسبه شده. اگر شما یک مشکل با این تجهیزات که شما آن را به برای تعمیر ؟ گاهی اوقات بهتر است به پرداخت قیمت کامل و خرید از یک فروشنده معتبر است.

هنگامی که به دست آوردن این موارد است که کوچکتر آیتم های خانگی, دریغ نکنید برای دریافت بیش از یک و شاید چند تا از هر مورد…شما به آنها نیاز دارید. طرح به تقسیم عددی بر مضرب – برای ماشین; خانه در اتاق های مختلف در خانه; زیرزمین ، اگر شما قادر به دریافت به فروشگاه این “شکارچی مقرون به صرفه” فروش قرار دادن کلمه را به دوستان و یا بستگان به سازمان دیده بان برای اقلام است. این ممکن است به نظر می رسد بی عاطفه را به استفاده از یکی دیگر سخت است کشتی زمانی که آنها در حال فروش اقلام عزیزان خود را استفاده می شود در حالی که آنها در حال مراقبت در خانه. اکثر فروشندگان در حال خوشحالم که به دیدن این موارد به شخص دیگری که می توانید از آنها استفاده کنید.

شهرستان خود را اداره رفاه عمومی ممکن است قادر به کمک برای به دست آوردن تجهیزات جدید مانند یک صندلی چرخدار اگر بیمار واجد شرایط. آنها تنها به ارائه یک صندلی چرخدار بنابراین اگر شما نیاز به صندلی اضافی ممکن است شما را مجبور به خرید با استفاده از آنهایی که به من اشاره در بالا. آنها ممکن است قادر به کمک به دیگر تحرک کمک تجهیزات دست گرفتن میله در حمام پله سرش را به بالا و پایین پله ها و حتی خانه های بازسازی به جای معلول بیمار, این ایده که برای حفظ بیمار در خانه خود را به عنوان زمانی که ممکن است. آنها همچنین ممکن است قادر به ارائه مراقب کمک برای کمک به مراقبت از بیمار است. داشتن کمک هنگامی که شما به آن نیاز دارید می تواند کمک به جلوگیری از مراقب فرسودگی شغلی و افسردگی است.

مدیکر ممکن است کمک به پرداخت هزینه برای تجهیزات اگر نیازهای خود را برآورده. ترکیب هر دو مدیکر و شهرستان کمک می تواند یک راه طولانی برای ساخت یک وضعیت دشوار قابل زیستن.

در نهایت به یاد داشته باشید مراقبت از پرستار. اگر که شما به خودتان اجازه می دهد زمان برای نفس کشیدن. من باید صحبت کنید. من احساس گناه می کنم هر وقت من احساس می کنم نیاز به دور, بنابراین من معمولا نمی. “زمان من” است در حالی که او خواب دیر یا زود به رختخواب. من نمی توانید بیرون بروید و او را تنها بگذارید. من سعی می کنم به زمان بر روی کامپیوتر و یا به عنوان خوانده شده. هر آنچه که من می تواند انجام دهد و هنوز هم در شنوایی فاصله خود تماس بگیرید.

[ad_2]