حیوان خانگی تست تشخیصی – مقایسه مثبت و منفی آن در سرطان

[ad_1]

می توان گفت که در زمینه های پزشکی است و از صمیم قلب در آغوش پت اسکن آزمون. اختراع computerized axial tomography به افزایش محبوبیت حیوان خانگی و حتی بیشتر. پت سی تی تست بود برای همیشه لطفا برای تغییر راه لنفوم صحنه و در نتیجه درمان می شود. این به ویژه برای این نوع است که می تواند به طور بالقوه درمان, برای مثال:

  1. کلاسیک, هوچکين's لنفوم
  2. سلول بزرگ یا لنفوم تهاجمی

زمانی که فقط هوچکين's و غیر هوچکین's لنفوم پت اسکن به معنای واقعی کلمه جهانی است. آنها شده اند به تصویب رسید و برای درمان در سراسر جهان و حتی تبدیل راه درک ما از مراقبت های داده شده در طول این شرایط است.

در مقایسه با سنتی آزمون

یکی از قبلی آزمون های مورد استفاده در سرطان شدند اسکن گالیم. آنها شده اند به طور کامل جایگزین پت اسکن دلیل دوم عبارتند از:

  1. بسیار مناسب
  2. بسیار حساس

بعلاوه PET CT imaging است که قادر به آشکار این وضعیت حتی زمانی که گره های لنفاوی هستند به طور متوسط در اندازه. در اسکن گالیم این در نظر گرفته شد که بدون نتیجه. این حساسیت یکی از دلایلی است که چرا حیوانات خانگی معمولا استفاده می شود در طول برگزاری این بیماری است.

یک رویکرد متفاوت به درمان

آن است که نه فقط در مرحله آزمایش است که دیده می شود یک تغییر پارادایم با توجه به تکنولوژی حتی راه درمانی پزشکان رویکرد درمان لنفوم تغییر کرده است. نگاهی به عنوان مثال بزرگ توده ها که اغلب دیده می شود که اسکار باقی مانده و توده حتی پس از سترون بودن این بیماری است. اگر سنتی روش های تشخیصی مورد استفاده است, آن است که در نزدیکی غیر ممکن است برای تشخیص اگر توده باقی مانده است فرم فعال این بیماری یا نه.

نتیجه های معمولی تست بیشتر تابش برای درمان توده حتی زمانی که بیوپسی ثابت می کند و آن را به بافت اسکار از آنجا که وجود دارد می تواند یک خطای نمونه گیری. با پت فکر روند اصلاح شده و اگر وجود دارد هیچ ظاهری سلولهای فعال سرطانی در توده تابش داده نشده است.

یکی دیگر از منطقه که در آن درمان سرطان شده است, تغییر یافته است, واقعا منفی پت اسکن. پس از اتمام درمان اگر این اسکن به طور کامل منفی آن در نظر گرفته شده است که این بیماری رفته به بهبودی. آمار عود رخ می دهد پس از یک منفی حیوان خانگی تصویربرداری است که در تک رقمی. داده های اضافی و تجزیه و تحلیل نشان می دهد که پاسخ دیده می شود در یک پت اسکن پس از 2 تا 3 سیکل شیمی درمانی است و حتی بیشتر قابل اعتماد prognostically نسبت به یکی که گرفته شده است که پس از اتمام درمان.

به عنوان یک نتیجه, در, کلاسیک, هوچکين's لنفوم و بزرگ لنفوم سلول موارد مراحل اولیه آزمایشی آغاز شده است که با توجه آن است که اگر به نفع تغییر درمانی بر اساس نتایج موقت پت اسکن.

احتیاط باید تمرین

برای کسانی که مبتلا به لنفوم پت تکنولوژی نعمت غیر مترقبه. اما مانند هر ابزار دیگر استفاده می کنیم که نیاز به احتیاط. برخی از بخش هایی از پت اسکن هنوز مشخص نیست مانند:

  1. آنچه به منزله یک منفی مطالعه و چه مثبت است که هنوز هم نا معلوم.
  2. که ارزیابی دقیق تر – کره چشم و یا semiquantitative SUV نمرات?
  3. در مورد semiquantitative SUV نمرات در چه سطح از SUV فعالیت باید در این آزمون نشان دهنده منفی?

علاوه بر این سوالات پاسخ داده نشده وجود دارد مسائل مانند دشواری که با آن داده ها را از یک حیوان خانگی دستگاه خود را به دیگری منتقل. هیچ استاندارد زمانی بین تزریق رادیوایزوتوپ و اندازه گیری فعالیت است. تفاوت تاثیر می گذارد در نتیجه از اسکن. علاوه بر این لنفوم است که نه تنها بیماری است که نتایج مثبت اسکن. عفونت و تاخیر در نفوذ سلول های التهابی و تيموسی دوباره بجای اول برگشتن همه می تواند نشان می دهد تا در پت اسکن انکولوژی

تاریخ و زمان آخرین اما مهم ترین اشکال از اسکن PET است که تفسیر خود را. ناظران دیدن چیزهای مختلف در همان اسکن به خصوص اگر وجود دارد یک ظرافت در تصویربرداری. هنگامی که اسکن شفاف است که در روشنی مثبت یا منفی تشخیص همان است که توسط تمام بینندگان. هنگامی که وجود دارد مناطق خاکستری تفسیر اسکن ممکن است تغییر با بیننده.

چه می شود در آینده

دیده شده است که یک مثبت پس از اسکن و یا در نیمه راه از طریق شیمی درمانی است که یک پیش بینی از شکست درمان. اگر این تبدیل به یک واقعیت سپس محققان نیاز به پیدا کردن اگر یک جایگزین درمان را به اثبات مفید تر است. این تصمیم می تواند اثبات با نتایج بیوپسی. پیدا کردن پاسخ برای این کار می توانید:

  1. یدکی بیمار بی اثر و درمان درد
  2. به بیمار های مختلف را امتحان کنید اندازه گیری است که نشان می دهد ممکن است اثرات مثبت
  3. تعیین اگر مثبت اسکن شد و در نتیجه مقاومت دارويی

یکی دیگر از منطقه است که باید هر چند بیش از این است که تعدادی از شیمی درمانی چرخه زمانی که موقت پت اسکن منفی است. سنت است که شش چرخه با دو داده شده پس از بهبودی کامل است. اما اگر تصویربرداری بیرون می آید به منفی ممکن است به کاهش تعداد از درمان شیمی درمانی. این می تواند از فکر بیش از آنجا که داده ها نشان می دهد که عود دور و چند در بین زمانی که حیوان خانگی منفی است.

امید است قوی

با وجود این مشکلات و با وجود پاسخ پرسش وجود دارد این است که هیچ انکار که پت اسکن بهترین فن آوری برای تشخیص لنفوم. آنها را یک پیشرفت قابل توجه در مراقبت داده شده به بیماران مبتلا به سرطان و باقی خواهد ماند تا برای مدت زمان طولانی.

[ad_2]