حیات وحش در تروندهایم, نروژ

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از گونه های حیوانات وحشی در نروژ مانند: الک, lynx سنجاب نشان,گرگ, روباه, roa, گوزن مار گوزن و پرندگان و حشرات گربه های وحشی و گورکن و خرس.

بسیاری از این حیوانات خطرناک نیست تا زمانی که آنها احساس تهدید, به خصوص در طول جفت گیری و زایمان فصول.

شما می توانید رفتن به کوه, جنگل,جنگل, fjords بدون این که نگران صدمه دیده شدن توسط حیوانات وحشی.

الک بزرگترین حیوانات در جنگل نروژی. نر بالغ الک می تواند تا 240 سانتی متر قد و وزن 850 کیلوگرم است.

بسیاری از نروژی ها که شکار مجوز و پروانه برای شکار در طول فصل شکار در پاییز و زمستان.

گوزن شکار با سگ( شکاری) یک سنت قدیمی. نروژی ها آن را به عنوان خوب آموزش. برخی از الک سگهای متولد شده به شکارچیان بزرگ!

آیا می دانید چرا الک خز? دلیل آن این است که خز آنها را گرم نگه دارید و برخی اوقات آنها حتی خز خود را در شاخ! چنین الک بیمار هستند و نیاز به توجه پزشکی است. الک می تواند بسیار معنی اگر آنها احساس خطر می کنند! برخی از مردم می گویند الک در حال جنگل های شورشی!

گوزن و گوزن شکارچیان خوبی در پیدا کردن کربو.آنها حس بوی خود را در هوا و یا به دنبال آثار خود را. در نروژ وجود دارد انواع گوزن شکار از قبیل:

posteringsjakt(به زبان نروژی) : شکارچیان شکار حیوانات با پیروی از آثار خود را

smygjakt (به زبان نروژی): یک شکارچی حواس حیوانی حضور.

drivjakt (به انگلیسی: نویز گیری): ایجاد برخی از سر و صدا به منظور ارسال حیوان به یک محل که در آن شکارچیان با صبر و حوصله منتظر( این روش بیشتر استفاده می شود در جنوب نروژ). بر اساس مشاهدات من که سفید است که شما را بشنوم تند آنها پاسخ متفاوت! یک رهبر (من حدس می زنم) خواهد آمد به بررسی که در آن سر و صدا آمده از دو اجرا خواهد شد مرده دور و هفت خواهد آن را نادیده بگیرد. شکارچی صبر و پشتکار در حال عوامل بسیار مهم برای موفقیت است.

تروندهایم حیوانات تحت حفاظت نروژی محیط مقامات.

سنجاب: آنها همه جا هستند در نروژ به خصوص در بالای درختان کاج در جنگل. این سنجاب قرمز ( ekorn در نروژی) زندگی می کنند بیشتر در بالا شمال و Finnmark. آنها بسیار زیبا هستند اما نه به عنوان رام به عنوان سنجاب در ایالات متحده است.

Lynx: سیاهگوش در Trondelag را می توان در جنگل ها و کوه ها. گاهی اوقات آنها حمله گوسفند که ناخوشایند برای کشاورزان در حیوانات تولید. آنها حیوانات وحشی اما بسیار زیبا. آنها زندگی می کنند در مرکز و شمال نروژ. آنها معمولا خوردن گربه و دیگر حیوانات کوچک.

خرگوش های صحرایی: آنها زندگی می کنند در چمن زار و جنگل و پوست خود را با تغییرات رنگ, فصل, قهوه ای در تابستان و در زمستان. خرگوش های صحرایی زندگی می کنند در سراسر تروندهایم و دیگر شهرهای مرکزی نروژ است.

نشان: آنها مشاهده شد در Trøndelag. من را دیده اند یکی در شمال Trøndelag در کوه. اگر یک فروشگاه گزش کسی می دهد یک تب خفیف به قربانی است. خود را سم کشتن نیست در همه. آنها خوردن موش و دیگر حیوانات کوچک و نیش اگر آنها احساس خطر می کنند. در تابستان سال 2008 بسیاری از نشان ها کشف شد Jonsvatnet منطقه در تروندهایم. است که چرا مردم به خصوص جاگر و کوهنورد هشدار داده بودند در مورد نشان در آن مناطق.

گرگ نه بیش از حد بسیاری در نروژ است. آنها توسط نروژی محیط زیست طبیعی. آنها در جنگل زندگی می کنند و خوردن حیوانات کوچک. آنها همچنین می تواند در بالا شمال و تعداد بسیار کمی در جنوب Trondelag.

روباه و خرس قهوه ای در جنگل زندگی می کنند. خرس های قهوه ای( Bjørn) در چند Trøndelag.آنها زندگی می کنند یا در زیر زمین و یا در داخل حفره.

نهنگ (Hval)

نهنگ ها زندگی می کنند در شمال نروژ. آنها وفادار و موجودات زیبا.

اگر شما تا به حال فرصتی برای سفر به شمال نروژ پیشنهاد می کنم شما سعی کنید نهنگ صفری (hvalsafari). شما شگفت آور نزدیک به آنها را به عنوان نزدیک به 300 متر است.

کشورهای اسکاندیناوی تنها کشور جهان است که اجازه صید نهنگ.نروژ آغاز شده تجاری صید نهنگ در اوایل دهه 90 است. وجود دارد برخی از بحث در مورد شکار نهنگ به منظور حفظ چرخه زیست محیطی در تعادل پس از خوردن آنها سهام بزرگ از ماهی است. نهنگ ها هستند در معرض خطر توسط آن سالانه شکار در نروژ

پرندگان (fugl): وجود پرندگان مختلف در تروندهایم.برخی از آنها بسیار کنجکاو هستند و پرندگان زیبا.این Commontern در نروژی Makrellterne (لاتین: Sterna hirundo) یک seabird و زندگی در اروپا, آسیای مرکزی و شمال امریکا است. آنها همچنین به نام دریا فرو برد. آنها خوردن ماهی و دیگر موجودات دریایی. آنها زندگی می کنند در مستعمرات در سواحل جزایر و دریاچه های آب شیرین. آنها بسیار رمانتیک و مراقبت از پرندگان. مرد پرنده طول می کشد مراقبت از زن ارائه شده توسط ماهی است که بخشی از معاشقه نمایش. رسیدن به سن 23 سال یا بیشتر.

صدف گیر در نروژی Kjeld می توان در رنگ های مختلف در جهان است. آنها سیاه و سفید و یا سیاه و سفید.

آنها خوردن کرم خاکی و حشرات و لارو و ساحلی صدف فو خوراک بر gastropods و polychaet کرم ها. صدف فو تک همسری و بسیار ارضی پرندگان به خصوص در طول فصل تولید مثل!

مرد صدف گیر بسیار کمانچه و وفادار به زن! آنها را به لانه خود در زمین که ممکن است قرار داده شده در یک نقطه با دید خوب.

تخم مرغ از صدف فو خوشمزه هستند! شوخی! من نمی دانم که چگونه تخم مرغ های خود را طعم و مزه. Ok..بازگشت به تخم مرغ است. آنها ذخیره کردن یک تا چهار تخم مرغ و زنان مراقبت از تخم مرغ در حالی که مردان در تعامل بیشتر و دفاع از قلمرو.

[ad_2]