حقوق کارگران مهاجر مستند نشده مجروح در کار

[ad_1]

مهاجران از جمله کسانی که بدون اسناد و مدارک کار در برخی از خطرناک ترین مشاغل در ایالات متحده است. مهاجرت و حقوق “اصلاحات” عمده مسائل 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. در اینجا در پنج بخش نیویورک, نیویورک, جامعه مهاجر آثار thanklessly. به عنوان یک انتخاب رسمی است اشاره کرد, کارگران مهاجر هستند و “رفع ما کل شهر چند اینچ” هر روز.

زمانی که یک کارگر صدمه دیده می شود در کار قانون ایالت نیویورک را فراهم می کند که او و یا او ممکن است بهبود می یابند آنچه شناخته شده به عنوان جبران خسارت کارگران مزایای. کارگران' جبران خسارت بیمه است که فراهم می کند مزایای نقدی برای حقوق از دست رفته و یا مراقبت های پزشکی برای کارگران که زخمی یا بیمار شدن به عنوان یک نتیجه مستقیم از کار خود را. کارفرمایان برای پرداخت این بیمه و نمی تواند نیاز به کارمند برای کمک به هزینه جبران خسارت.

مهم است به یاد داشته باشید که جبران خسارت کارگران مزایای محافظت از تمام کارگران از جمله کارگران خارجی بدون اسناد و مدارک.

برای جبران صدمات مرتبط با کار است که همیشه محدود به جبران خسارت کارگران مزایای. در بسیاری از موارد یک کارمند ممکن است طرح دعوی در دادگاه برای جبران خسارت مجزا و جدا از دریافت غرامت کارگران. اگر چه یک کارمند ممکن است در بسیاری از موارد شکایت خود و یا کارفرما ممکن است احزاب دیگر مسئول یک کار مربوط به تصادف است که می توان شکایت کرد.

دوباره کارگران خارجی بدون اسناد را ممکن است چنین پرونده های حقوقی.

وجود دارد سه نوع رایج (اگر چه دیگران وجود دارد) از حوادث مربوط به کار که در آن پرونده های حقوقی ممکن است در زمینه علاوه بر پر کردن یک برنامه کاربردی برای جبران خسارت کارگران. این عبارتند از: 1) ساخت و ساز حوادث; 2) حوادث مربوط به خودرو; و 3) حوادث مربوط به ماشین آلات خطرناک.

1. حوادث ساختمانی

کار ساخت و ساز مانند نجاری, چیدمان, ironworking و تخریب و همچنین به عنوان نقاشی در ارتفاعات مختلف می تواند بسیار خطرناک باشد. کارگران ممکن است نفس در بخارات سمی. آنها ممکن است سقوط از ارتفاع بزرگ است. کارگران ممکن است مجروح به دلیل نقض ساختمان ایمنی و کدهای. ایالت نیویورک به تصویب قوانین کار که محافظت از کارگران توسط صاحبان املاک و پیمانکاران عمومی نه تنها کارفرمایان مسئول مطمئن شوید که کسانی که درگیر در انواع خاصی از کار ارائه شده با تجهیزات مناسب ایمنی و دستگاه های.

این قوانین کار طراحی شده برای محافظت از کارگران از چنین چیزهایی به عنوان سقوط از داربست و نردبان, ساختمان, سقوط, سقوط اشیاء و دیگر پيشگيري خطرات. هر دو مالک و پیمانکار عمومی ممکن است مسئول نقض این قوانین حتی اگر یکی دیگر از پیمانکار مانند کارگر's کارفرما غفلت بود.

در این نوع از وضعیت یک کارگر ممکن است به بهبود هر دو منافع خود را از کارفرما's کارگر's جبران خسارت شرکت های بیمه است و قادر به شکایت برای پول خسارت صاحب ملک و سایر پیمانکاران که نقض قانون است.

2. حوادث مربوط به خودرو

بسیاری از مهاجران پیدا کردن اشتغال در نیویورک در شهر's عظیم کسب و کار رستوران. برای کسانی که به ارائه مواد غذایی در پنج بخش نیویورک دوچرخه یک ضرورت است. متاسفانه اتومبیل اغلب با سرعت و یا درایو سردستی نما یک خطر واقعی برای کارگران در دوچرخه. اگر یک دوچرخه deliveryman زده و مجروح با یک ماشین او نه تنها حق دریافت غرامت کارگران مزایای او همچنین ممکن است شکایت راننده و / یا صاحب ماشین. در صورت deliveryman کشته شده است نه تنها می تواند خانواده خود را دریافت غرامت کارگران مزایای مرگ او زنده ماندن همسر و / یا دیگر بستگان ممکن است شکایت راننده و یا مالک خودرو به طور مستقیم.

3. حوادث مربوط به ماشین آلات خطرناک

اعضای جامعه که در کار تجاری نانوایی ها و کارخانه ها اغلب نیاز به استفاده از خطرناک ماشین آلات و تجهیزات. برای مثال خمیر مخلوط کردن ماشین آلات و فلز جلا دارای موتور قدرتمند و با سرعت حرکت تیغه و یا سنگ زنی چرخ. اغلب این ماشین ها را با مناسب نگهبانان و یا ویژگی های ایمنی مانند یک اورژانس خاموش کردن سوئیچ. یک کارگر's دست و بازو و یا حتی سر ممکن است به دام افتاده و مجروح در این دستگاه است. تسمه نقاله نیز در برخواهد داشت خطر واقعی از آسیب.

اگر یک ماشین به دلیل اختلال در عملکرد آن به درستی طراحی شده و یا تولید شده و باعث مصدومیت یک کارگر ممکن است شکایت سازنده این محصول برای بازیابی پول خسارت.

هنگامی که مانند یک ماشین زخمی شدن یک کارگر, آن است که همیشه بهتر است به صحبت با یک وکیل در مورد نه تنها یک ادعای غرامت کارگران بلکه ممکن است طرح دعوی در دادگاه در برابر تولید کننده تجهیزات در موضوع است. زمان عمل است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است! مهندسین متخصص ممکن است نیاز به بررسی حادثه و بررسی ماشین. اغلب دستگاه همچنان در بازداشت کارفرما و حکم دادگاه باید به دست آمده به بازرسی آن است.

طراحان و تولید کنندگان ماشین آلات ممکن است مسئول صدمات محصولات خود را علت اگر کارگر مجروح می توانید نشان می دهد از طریق یک وکیل که محصول “نامعقول و خطرناک” است که defectively طراحی شده و یا تولید شده است. برای مثال تجهیزات برای برش باید نگهبانان ایمنی برای جلوگیری از اپراتورها ناخواسته از آینده در تماس با پره. اضطراری خاموش شدن سوئیچ ها باید حال و آسان برای رسیدن به. ماشین آلات هرگز نباید در حال حاضر یک خطر برق به اپراتور.

نتيجه گيری

خانواده خود را بر شما بستگی دارد برای حمایت از. هنگامی که شما در حال مجروح در کار نه تنها مهم است که به مراقبت های پزشکی نیاز دارید آن است که به همان اندازه مهم برای به دست آوردن جبران خسارت کارگران و منافع شما را به عنوان.

برای جبران حقوق از دست رفته و پوشش برای مراقبت های پزشکی می تواند تمام تفاوت را به کارگران آسیب دیده و خانواده های آنان است. در رویداد ناگوار که شما مجروح شده است, مطمئن شوید که شما یا یکی از اعضای خانواده تماس معتبر و صالح نیویورک وکلای صدمه به شما کمک کند حفظ این منافع و تعیین اینکه آیا یا نه شما همچنین ممکن است به ارمغان بیاورد یک طرح دعوی در دادگاه.

[ad_2]