حفاری مشاغل

[ad_1]

در حالی که بسیاری از حفاری مشاغل فیزیکی در طبیعت بسیاری از دکل شرکت بیرون رفتن از راه خود را به مطمئن شوید که زمان خود را صرف پردازنده یکی از لذت بخش. برای مثال کارکنان ممکن است پیدا کردن خود را زندگی در خوابگاه بال که با 4 یا 5 ستاره هتل استاندارد – با وجود این واقعیت است که شما یک زندگی در وسط اقیانوس. در حالی که شما در هیئت مدیره این شرکت معمولا با تمام مواد غذایی مدیره و لباس های شسته شده هزینه همراه با سفر و هزینه انتقال.

وجود دارد تعداد زیادی از حفاری شغل های که در دسترس هستند. طیف وسیعی از فرصت های شغلی عبارتند از:

Driller, Derrickman, Shakerhand یا Mudman, Toolpusher, Floormen یا Roughnecks, Motorman دستیار حفاری جرثقیل اپراتور Roustabouts تمیز کننده/نقاش, انبار دار, مکانیک/برق زیر دریایی مهندس دکل مکانیک, دکل, برق, دکل جوشکار بارج مهندس بالاست Controlman یا Watchstander کاپیتان و مهندس ارشد دکل پزشکی و ایمنی ،

بیشتر حفاری شغل برای 14/21 بعد چرخش این بدان معناست که شما برای کار 14 روز و 21 ، این است به شما با داشتن حدود 3/5 سال در تعطیلات.

در حفاری صنعت وجود دارد فرصت برای حفاری اشتغال و سفر به کشورهایی مانند عربستان و نیجریه, ایالات متحده آمریکا, کویت, امارات متحده عربی و ونزوئلا و مکزیک و روسیه و نروژ و چین و کانادا و انگلستان است.

به طور معمول حقوق برای roustabouts و roughnecks (مته عرشه کارگران) در حدود US $300 در هر روز است. سالانه حقوق کار به حدود US $47,000.

بیشتر کارهای تخصصی مانند که از حفاری است که به احتمال زیاد به اطراف $56,000 هر سال که Toolpushers مته رهبران و سرپرستان به احتمال زیاد برای به دست آوردن در اطراف US $75,000 – $100,000 علامت در هر سال است.

ورود به سطح موقعیت را به طور معمول بین 50 ، 000 دلار آمریکا – 80.000 دلار در سال است. معاملات فنی و حرفه ای مواضع به احتمال زیاد درآمد بین US $70,000 – US $220,000 در سال.

زندگی دریایی

– شما صادر خواهد شد و با چکمه های ایمنی سخت کلاه ایمنی و coveralls.

– نگه داشتن یک نگرش خوب و متمرکز می شود که چرا شما می خواستم به کار دریایی.

– وجود اتاق سیگار کشیدن در مکان های مختلف بر روی یک دکل که در آن مسابقات ایمنی عرضه خواهد شد.

– برای وعده های غذایی شما را خاموش کار خود را از چرخ دنده ها و غذا خوردن در آشپزخانه.

– شما ممکن است مجبور به کار در شیفت شب و یا دو به عنوان یک روغن دکل 24 ساعته عملیات.

– لازم نیست ناراحت اپراتور رادیو پزشکی یا آشپز. هلیکوپتر های پزشکی و مواد غذایی مهم هستند.

روی یک دکل نفت هر قطعه از تجهیزات دارای یک کد رنگ بر روی آن – این نشانه ای است که آن مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان امن برای استفاده بر روی آخرین تجهیزات را بررسی کنید. تنها موارد با زمان کد رنگ در آنها باید مورد استفاده قرار گیرد.

هنگامی که مشغول به کار در صنعت نفت را نمی, الکل, مواد مخدر و سلاح (از هر گونه توضیحات) از جمله چاقو قابل اشتعال موارد فندک و کبریت (ایمنی مسابقات ارائه خواهد شد در افراد سیگاری اتاق) در هنگام کار در مشاغل انرژی.

اگر کار بر روی یک دکل دریایی, حذف باتری از برق تجهیزات قبل از چک کردن در شما توشه. اگر شما در حال حمل و نقل با هلیکوپتر روی تلفن همراه خود را ممکن است از شما قبل از اینکه شما سوار هلیکوپتر.

تعداد زیادی از مردم کار بر روی سکوهای نفتی کار هستند و در نقش پشتیبانی مانند غذا خدمه و پزشکان و غیره. در زیر نمای کلی از آنچه ممکن است انتظار می رود برای پزشکان و یا پزشکان. به دلیل اندازه فیزیکی سکوهای بسیاری از این نوع نقش ها تنها شارژ و یکی باید قادر به انجام این کار با امکانات و منابع در پایان. در مورد پزشکان و پزشکان بر روی سکوهای نفتی ممکن است لازم باشد برای درمان بیماران مبتلا به طیف عظیمی از بیماری و بیماری. مسائل بوجود می آیند به عنوان یک تعداد زیادی از کارگران روی دکل نفت تاسیسات ممکن است صحبت می کنند زبان های خارجی, بنابراین بسیار مهم است برای پرسنل پزشکی را قادر به سرعت و به طور موثر تشخیص مشکل. به طور کلی کادر پزشکی کار می کنند یکی از دو شیفت یا روز یا شب. نقش خود را اغلب می تواند همچنین شامل چک کردن و حفظ سهام اضطراری تجهیزات تست و بررسی تامین آب آشامیدنی تمیز و همچنین بازرسی هر دو خام و غذاهای پخته شده از آشپزخانه. آنها همچنین اغلب مسئول برای انجام بارگیری کمک های اولیه سمینارها برای همه کارگران روی دکل نفت.

[ad_2]