حذف عجیب و غریب خاک از منسوجات

[ad_1]

حرفه ای در پزشکی, خشکشویی, خدمات کسب و کار به طور مداوم در مواجهه با چالش لکه ها. با شناخت آنها جدا کردن آیتم ها و درمان آنها را به سرعت به طوری که آنها را تبدیل به طور دائم در مجموعه لباس های شسته شده شرکت می تواند کمک به محافظت از خود را با ارزش موجودی پزشکی و منسوجات. ما در چند لکه زا خاک که هر کسی در برخورد با بهداشت و درمان منسوجات احتمالا با آن مواجه خواهد شد و یا در برخی از نقطه.

کلرهگزيدين گلوکونات

این یک ضد عفونی کننده موجود در بسیاری از دست عفونی استفاده می شود برای فولاد اسکراب پوست قبل از عمل آماده سازی و پاکسازی زخم. همچنین گاهی اوقات از جمله در تخت خواب-حمام کیت برای بستری بیماران است. یک نام تجاری مشترک نام Hibiclens® اما دیگران وجود دارد. آن را به چالش کشیدن لکه به خارج از بیمارستان منسوجات به دلیل آن است چسب ویژگی است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای حذف طول اولیه خیط و پیت کردن. سپس هنگامی که آن را به می آید در تماس با کلر در حالی که متمرکز می شود قهوه ای و دائمی می شود.

اگر هر یک از شما و مشتریان شما با استفاده از یک محصول با این ضد عفونی کننده خود بپرسید تامین کننده مواد شیمیایی برای peracetic acid/پراکسید سفید کننده سیستم. Hibiclens نیز شستشو دستورالعمل در وب سایت خود را. پس از این ضد عفونی کننده استفاده می شود در بسیاری از اعمال جراحی آن است که یک ایده خوب برای شستن تمام فولاد منسوجات با درجه حرارت بالا پراکسید هیدروژن فرمول و یا سوئیچ به یک اکسیژن بر اساس bleach.

اگر کلرهگزيدين گلوکونات لکه ها هنوز هم یک مشکل در خود بیمارستان منسوجات و این می تواند به دلیل کلر در سطح منطقه خود را تامین آب به اندازه کافی بالا است به واکنش با مواد شیمیایی و تنظیم آن را به رنگ زرد رنگ آمیزی. اگر این مورد است, وجود دارد, مواد شیمیایی, شما می توانید برای خنثی کردن کلر و جلوگیری از بیشتر تغییر رنگ ناشی از این مزاحم لکه ساز است.

زغال چوب

زغال فعال استفاده می شود در اتاق های اورژانس به دلیل جذب آن کیفیت برای درمان بیمارانی که دچار مصرف بیش از حد مواد مخدر و یا مصرف یک سم است. اگر آن خال در مرتب سازی آن می تواند درمان شود با یک metasilicate ترکیب برای قلیایی به 1500 تا 2000 قسمت در میلیون (PPM) و سپس شسته و در یک امولسیفایر مواد شوینده قبل از رفتن را از طریق با به طور منظم بشویید. درخواست خود را به شرکت شیمیایی برای دستورالعمل های دقیق اگر شما پیدا کردن شما در حال گرفتن به اندازه کافی از این لکه ها آن است که ارزش رفتن را از طریق این مراحل اضافی.

درمانی, ماساژ, روغن

ماساژ با روغن و لوسیون ها استفاده می شود توسط درمانگران فیزیکی در بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی به خصوص دشوار است برای شستن از حوله و ملافه و البسه بیمارستانی. از آنجا که ماساژ درمانی اغلب شامل فشار دادن بدن بیمار به میز ماساژ لکه ها را می توان بخشی از مجموعه در قبل از شما تا به حال منسوجات. پزشکی و خدمات خشکشویی با درمان فیزیکی مشتریان همه بیش از حد آشنا با این روغن بر اساس لکه ها.

به عنوان با کلرهگزيدين گلوکونات لکه مهم است به رسمیت شناختن این روغن و لوسیون لکه ها قبل از قرار دادن ملحفه با به طور منظم بشویید. شما نیاز به انجام یک اولیه شستشو با degreaser قبل از اصلی بشویید. برخی از کارشناسان توصیه می کنند مرکبات محصولات مبتنی بر برای از بین بردن نفت بر اساس محصولات. به طور کلی یک سیلیکات قلیایی با این نسخهها کار به عنوان امولسیفایر در روغن است.

تعیین اهداف معقول برای حذف لکه

راز بسیار کارآمد رختشویی عمل است نه به صفر لکه ها با توجه به آمریکایی لباس های شسته شده ، به طور کلی پذیرفته درصد از رد در بهداشت و درمان و منسوجات و لباس های شسته شده صنعت 3.5 به 5.5 درصد. تنها راه برای دریافت آن در زیر است که به موضوع آرامی-خاکی موارد اضافی مکانیکی و شیمیایی و پردازش درمان است که می تواند به آنها صدمه بزند. بیشتر شما در مورد خاکهای شما می توانید انتظار برای برخورد در عملیات خود را بهتر از شما می تواند آماده به آنها را حذف کنید. کار خود را با تامین کننده مواد شیمیایی برای طراحی بهترین ترکیب از مرتب سازی طبقه بندی و شستشو فرآیندهای.

[ad_2]