جوانب مثبت و منفی از مهم Ilness پوشش بیمه

[ad_1]

بیماری بحرانی بیمه یک نوع نسبتا جدیدی از سیاست است که اغلب اشتباه گرفته است. امروز ما روشن خواهد شد که آنچه در آن است و آنچه آن را پوشش می دهد.

چگونه بیماری بحرانی بیمه کار می کند ؟

بیماری بحرانی شبیه به بیمه عمر به جز آن پرداخت می شود زمانی که شما مبتلا به یک بیماری تحت پوشش سیاست به جای اینکه پرداخت پس از مرگ است. برخی از مردم به اشتباه این نوع بیمه با بیمه از کار افتادگی که جایگزین درآمد خود را اگر شما را تبدیل به غیر فعال است.

بیماری های بیمه مانند بیمه عمر پرداخت در یکجا باید شما تشخیص داده شود با پیش تعریف شده و بیماری هایی مانند سرطان است. شما تصمیم می گیرید که چگونه این مقدار صرف خواهد شد – برخی از مردم قرار داده و آن را به اضافی درمان پزشکی (به خصوص اگر وجود دارد برخی از روش های درمانی که تحت پوشش استانی بهداشت و درمان) دیگران تصمیم می گیرید به زمان کار به صرف با خانواده و یا به سفر.

همانطور که با بسیاری از محصولات بیمه این نوع بیمه طرح همراه با گسترده بیمه, نرم افزار و روند اختصاصی که بیمه گر تجزیه و تحلیل قبل از اینکه شما می توانید یک سیاست; و همانطور که با هر گونه سیاست بیمه بیماری بحرانی سیاست می آید با هر دو جوانب مثبت و منفی.

بیایید نگاهی دقیقتر به جوانب مثبت و منفی از این نوع از بیمه.

جوانب مثبت از بیمه بیماری بحرانی

چندین جنبه های مثبت:

  1. بودجه است که می تواند کمک کند که در آن مورد نیاز: یکجا دریافت می کنید اگر شما مبتلا به یک بیماری بحرانی اجازه خواهد داد که شما را به بهتر از درمان و امیدوارم به طور کامل بهبود در برخی موارد. شما همچنین می توانید صرف این بودجه در نیازهای دیگر و یا پروژه ها (مانند مسافرت و یا در نظر گرفتن آیتم های خود را bucket list).
  2. برای حفاظت از کسب و کار خود را: اگر شما خود را کسب و کار شما ممکن است نیاز به کار پاره وقت بعد از اینکه مبتلا به بیماری بحرانی (کاهش ساعت کار معمول هستند که گسترده ای از درمان های پزشکی مورد نیاز است). این بسته مالی شکاف های ایجاد شده توسط خود را کاهش می یابد ساعت را در شرکت خود را. با این بودجه شما می توانید استخدام کسی برای کمک به با کسب و کار شما.
  3. Stackable حفاظت: بر خلاف ناتوانی بیمه بیماری بحرانی پوشش “stackable”. با از کار افتادگی بیمه پوشش محدود است به دلیل آن است که بر اساس درآمد خود را و شما نمی توانید بیش از حد که حتی اگر شما چندین ناتوانی سیاست. شما می توانید هر چند باید چندین سیاست با تغییر مقدار پوشش از بیماری های مختلف. اگر شما برای مثال دو سیاست با منافع $250 ، 000 و $300,000 شما می توانید $550,000 پرداخت زمانی که شما ادعا می کنند.

منفی از بیمه بیماری بحرانی

  1. گران قیمت: این نوع بیمه نامه ارزان نیست. به عنوان مثال یک دوره 10 بیمه نامه با $500,000 پوشش (ترم 10 به معنی سیاست را پوشش می دهد که شما برای 10 سال) برای 35 ساله غیر سیگاری مرد بدون هر گونه پیش شرط در اطراف هزینه $180/ ماه (نمونه نقل قول) در حالی که یک دوره 10 سیاست بیمه عمر با پوشش $1,000,000 برای همان فرد در اطراف هزینه $50.
  2. تعاریف ماده: اگر تشخیص بیماری هایی مانند حمله قلبی است نه تراز وسط قرار دارد با تعریف این بیماری در سیاست خود را ادعا می کنند ممکن است پرداخت نشده است.
  3. را پوشش نمی دهد شما بلافاصله: سیاست به طور معمول همراه با یک دوره انتظار (به عنوان مثال 90 روز) که در طی آن شما پوشش داده نمی شوند.
  4. پرداخت فوری نیست: اگر شما مبتلا به یک بیماری بحرانی وجود دارد “دوره بقا” – (مثلا 30 روز). اگر شما در آن دوره ادعای خود را خواهد پرداخت نشده است.

خلاصه

بیماری بحرانی بیمه جامد را فراهم می کند پوشش برای اینکه به طور غیر منتظره مبتلا به یک بیماری جدی است اما این پوشش می آید در هزینه. این یک ایده خوب برای کار با یک کارگزار بیمه به یک بیماری بحرانی بیمه نقل قول و به درخواست برای یک سیاست است. کارگزاران باید دسترسی به چندین شرکت های بیمه و کمک خواهد کرد که شما حرکت را از طریق نرم افزار پیچیده ای روند به خصوص اگر شما پزشکی شرایط پیش.

[ad_2]