جوانب مثبت و منفی از فشارسنج جیوه Manometer بیش از آنهایی که دیجیتال

[ad_1]

به تازگی برخی از مطالعات نشان داد که بسیاری از نوجوانان آمریکایی در معرض خطر ابتلا به سکته مغزی ایسکمیک. این یک نوع سکته مغزی در جایی که یک منطقه از بافت مغز می شود مرده با توجه به عرضه ناکافی اکسیژن و جریان خون در مغز است. این اتفاق می افتد زمانی که عروق کرونر که مسئول حمل و نقل خون و اکسیژن به مغز مسدود شده توسط پلاک یا رسوب چربی معمولا کلسترول. خطر ابتلا به سکته مغزی ایسکمیک, درست مانند هر دیگر جدی و مرگ باعث بیماری می توان جلوگیری کرد و اگر شخص تنها دقت و توجه خود و یا شیوه زندگی خود را. علاوه بر این نظارت بر سطح فشار خون به طور منظم کمک زیادی به جلوگیری از وقوع فشار خون بالا که یک علامت شایع تقریبا تمام انواع سکته مغزی.

وجود دارد بسیاری از ابزار پزشکی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین وضعیت یک فرد فشار خون است. یکی از آنها فشارسنج. در این میان اساسی ترین ابزار پزشکی استفاده می شود برای اندازه گیری BP سطح. همچنین شناخته شده به عنوان فشار سنج این تجهیزات است که اغلب در دسترس در دو نوع – این manometric و دیجیتال. دیجیتال فشارسنج است که در میان آخرین تکنولوژی مورد استفاده در تعیین سطح فشار خون. آن شامل یک معمولی بازوی کاف و جمع و جور حساسیت بالا پنوماتیک سنسور فشار که به سرعت تشخیص داده و تبدیل به بیمار فشار خون و سپس کد نتیجه را به سیگنال های دیجیتال. فشار خون مطلب که دستگاه فشار خون بدست می آوریم از بیمار نمایش داده شده است بیومتریک مانیتور یا صفحه نمایش کوچک ارائه شده همراه با کاف. دیجیتال فشارسنج دستگاه قابل حمل است و بسیار آسان به عمل. بسیاری از امروز تجهیزات پزشکی فروش فروشگاه ها در حال حاضر ارائه این نوع از دستگاه فشار خون آنلاین.

این aneroid نوع فشارسنج از سوی دیگر از مد افتاده, فشار خون, دستگاه اندازه گیری و تا زمانی که در حال حاضر آن است که هنوز به طور گسترده ای در دسترس در بازار است. این نوع از فشار خون ساز دارای دو ویژگی مهم BP دستگاه و این تورم کاف در نظر گرفته شده برای مقاومت در برابر جریان خون و جیوه و یا مکانیکی manometer مورد استفاده برای سنجش فشار است. اما گذشته از این دو مولفه مهم از aneroid فشارسنج وجود دارد همچنین سایر تجهیزات مورد نیاز به منظور ایجاد فشار خون دستگاه تابع. این شامل تورم لامپ و شیر است که متصل به تورم کاف از طریق یک لوله لاستیکی و گوشی است که بسیار ضروری به صورت دستی فشارسنج.

این فشارسنج می آید که با جیوه manometer است که به عنوان مفید به عنوان آنهایی که دیجیتال. اما بیشتر پزشکان هنوز هم انتخاب کنید به استفاده از اندازه گیری فشار دستگاه طراحی شده با جیوه manometer بیش دیجیتال آنهایی که دلیل آن را نمی توان recalibrated بنابراین BP خوانش همواره دقیق است.

[ad_2]